Britney Spears

Matematicar po stoti put te molim da obrises ovu temu !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
otvorio sam je iz zezanja,nije istina to sto pise u naslovu...pokajao sam se,molim te obrisi je...a ovi sto je volu neku otvoru drugu temu
 
.pissbottleman:
Matematicar po stoti put te molim da obrises ovu temu !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
otvorio sam je iz zezanja,nije istina to sto pise u naslovu...pokajao sam se,molim te obrisi je...a ovi sto je volu neku otvoru drugu temu

Pa ne pise da si ti otvorio temu ... 8)
@papajaa-ako ti tako kazes sigurno je istina ...coravi ljudi , niko ne vidi nista , bar ne na pravi nacin ... 8)
 
immph:
Baby one more time
Britney Spears

Znaci spot pocinje....Britney lupa nogom klupu i olovkom one knjige i smara se na casu
(tako i ja kad sam u skoli ,samo mislim na Muzicku , volim ja da ucim i sve to , ali kad imam tehnicko meni dodje da crknem od dosade ...)
Zvono zvoni i zabava pocinje .... jeeeeeeeeeeeee .....svi igraju u onom hodniku i ona peva , svi obuceni u skolsku uniformu..., a onda otrce negde tamo i igraju pretpostavljam ispred skole ... i Britney pravi onu zvezdu unazad, tako nesto , video sam jednom na MTV-u da ona stvarno zna to da radi , radila jednom uzivo na MTV Music Awards valjda , u Irskoj kad je bilo ...i bas super igraju ja se skroz uzivim...bas mi je pun snage nekako taj spot ...sledeca scena oni se nalaze tamo u skoli u sali za fizicko , a jadna Britney sedi sama u mraku...gleda zalosno u onog decka , peva I shouldnt have let you gooooooooo ooo .... onda krenu oni gromovi napolju i ona ustaje i krece da igra , to mi je omiljeni deo u spotu ...taj deo kad igraju mi je tesko da napisem , to mora da se gleda ... ja se skroz na skroz uzivim , pesma je super , mene ovaj deo podseca na Thriller (sad kad me cuju Billie i Katy, a tek Tyra da ne pricam) kad onako igraju svi, kao Michael kad igra sa zombikama ...i igraju bas super , svi se krecu lepo i kad dodje onaj deo kad se okrecu onako mnogo, ja poludim , taj deo je super , mnogo su super ... onda dodje ona nastavnica sa pocetka spota sto im je drzala cas i pocne i ona kao da se trese nesto , da igra .... nazalost zvoni i svi moraju da se vrate na cas ... ja cu danas tako u skoli , nisam iso ves dve i po nedelje , sad kad odem ima da se smorim , a za odmor cu da igram ( ma i za odmor se smaram ) ...svejedno , bez obzira sta ljudi kazu ovaj spot je kvalitetno uradjen i sve je ispalo kako je trebalo da ispadne , znaci kvalitetan i lepo odradjen spot ... bravo za Britney i naravno za njenu pomocnicu Lizu ... 8)
E , a i Me against the music je super , posle cu i to ...
 
Baby one more time je odlican spot! Jedan od mojih omiljenih... Najbolji mi je deo u sali za fizicko kad igraju, bas je strava, pokusao sam da skinem pokrete, al mi nesto ne ide dobro :-) Spot je naj! Takodje i se svidjaju spotovi za Toxic i Oops!... I did it again, SLave 4U... svi su dobri...
 
Lucky girl:
poslala sam immphu mail gde sam mu rekla i koje jos bonus pesme imam,pa ako se neko dopisuje sa njim neka vidi sta imam ili neka mene kontaktira ako hoce da posaljem
Ja nemam nista od toga , al bas nista ..., jos nisam skinuo pesme sacu ...kad skinem hoces da mi posaljes Mona Lisu? I jos nesto?Hvala ti za ove sacu da skinem ...
@Papajaa-slobodno nastavi da dokazujes koliki si .... meni ne smeta , necu da se svadjam, ignorisacu koliko mogu...ja ovde dolazim da se vidim sa Lucky i sa Alex-om 777 , da pricam o Britney, necu da se svadjam sa ljudima poput tebe , pogotovu ako samo mlatis gluposti ... 8)
 

Back
Top