Britney Spears

immph:
Katy!!!
pa i da slusa sta?A film jeste malo onako ne znam , al meni je ok , kad bih ja tako mogo jednog dana , dodjem i sednem na avion i eto me u L.A.-u , kad budem otiso toliko cu da budem srecan, a oticicu makar ziveo tamo u kontejneru vec sam reko ...
Britney rocks!!! 8)

Meni se film kao film ne svidja...ima kao neku pricu, ali gluma je pateticna..
sto se levrona tice, njegovo ponasanje mi ne lici na njega
 
Uf... evo me konacno na 4umu... toliko se trudim da zavrsim osnovnu sa sto boljim uspehom da sam potpuno zaboravio na 4um... Inace, immph, mislim da je K-Fed kreten i parazit, stvarno ne znam kakvu je Britney htela buducnost pored takve samoljubive podguzne muve! Evo ja sad skidam pesmu "Chaotic" po naslovu bi trebalo da je cool! 8) Jedva cekam njen nov album, da ljudi vide da je ona jaca od svega! Obozavam je! Veliki pozz za immph i lucky ;)
 
Alex 777:
Uf... evo me konacno na 4umu... toliko se trudim da zavrsim osnovnu sa sto boljim uspehom da sam potpuno zaboravio na 4um... Inace, immph, mislim da je K-Fed kreten i parazit, stvarno ne znam kakvu je Britney htela buducnost pored takve samoljubive podguzne muve! Evo ja sad skidam pesmu "Chaotic" po naslovu bi trebalo da je cool! 8) Jedva cekam njen nov album, da ljudi vide da je ona jaca od svega! Obozavam je! Veliki pozz za immph i lucky ;)
Uci , uci ...
A Lucky sta ti imas da kazes o Kevinu? 8)
 
Lucky girl:
hvala na pozdravima......hm kevin..........
iskreno i ja sam mu poverovala kad sam gledala chaotic epizode...........ne znam cas deluje ok ,cas kao kreten...zadrzacu se na tome da je kreten
E , a gde je bio Chaotic , mislim na kom kanalu?Jel neko gledao nekad Mickey Mouse Club? 8)
 
Lucky girl:
imate li pesme I've just begun,You've got it all itd...imam te pesme pa ako vas zanima :)
JAO, Lucky ,hvala ti , mene zanima sve ... sad kad razmislim ja volim Britney , a i ne znam puno pesama , iako je duze slusam cak znam vise pesama od Michael-a, kad je Billie dobra pa mi samo salje ..., kad cujem jos te pesme koliko li cu onda da je volim ...
I ve begun having my fun , jel to to?Ako je to onda imam , a nemam ovo drugo... 8)
 
Gledam Evreytime spot ... koliko se najezim svaki put kad gledam ...ta pesma je super , za tu pesmu ne moze niko da kaze da je samo za tinejdzere(znate na sta mislim) ... mada su meni sve pesme za sve ...
 
E , ovako ... ja cu malo kao Katy sad pa cu da vam trazim ako zelite da napiste nesto o nekom Britney-nom spotu koji vam se svidja ...Ja sam gledao Baby One more time(najverovatnije cu to),Crazy,Toxic,I m not a girl not yet a woman, Everytime,Me against the music,Stronger ( ne ceo ),Dont let me be the last to know i jos neke odavno kad sam bio mali ... pa cu nesto od toga , ali sutra jer mi sad mnogo spava...pozdravljam vas Lucky i Alex 777 ...lepo spavajte ...vidimo se sutra ... 8)
 
moj favorit od spotova je not a girl not yet a woman(obe verzije volim) ,volim lucky,volim obe verzije overprotected,volim toxic,everytime,dont let me be the last to know,sometimes i from the bottom of my broken heart....toga se sad mogu setiti od spotova koje volim
 
Britni je super, ja volim njen hit "Hit Me Baby One More Time". Spot smo radili u vreme bombardovanja i bilo je jako tesko jer mi je srce bilo u Srbiji, nisam mogla da se skoncentrisem jer sam stalno mislila na vas. 8-)
 
Baby one more time
Britney Spears

Znaci spot pocinje....Britney lupa nogom klupu i olovkom one knjige i smara se na casu
(tako i ja kad sam u skoli ,samo mislim na Muzicku , volim ja da ucim i sve to , ali kad imam tehnicko meni dodje da crknem od dosade ...)
Zvono zvoni i zabava pocinje .... jeeeeeeeeeeeee .....svi igraju u onom hodniku i ona peva , svi obuceni u skolsku uniformu..., a onda otrce negde tamo i igraju pretpostavljam ispred skole ... i Britney pravi onu zvezdu unazad, tako nesto , video sam jednom na MTV-u da ona stvarno zna to da radi , radila jednom uzivo na MTV Music Awards valjda , u Irskoj kad je bilo ...i bas super igraju ja se skroz uzivim...bas mi je pun snage nekako taj spot ...sledeca scena oni se nalaze tamo u skoli u sali za fizicko , a jadna Britney sedi sama u mraku...gleda zalosno u onog decka , peva I shouldnt have let you gooooooooo ooo .... onda krenu oni gromovi napolju i ona ustaje i krece da igra , to mi je omiljeni deo u spotu ...taj deo kad igraju mi je tesko da napisem , to mora da se gleda ... ja se skroz na skroz uzivim , pesma je super , mene ovaj deo podseca na Thriller (sad kad me cuju Billie i Katy, a tek Tyra da ne pricam) kad onako igraju svi, kao Michael kad igra sa zombikama ...i igraju bas super , svi se krecu lepo i kad dodje onaj deo kad se okrecu onako mnogo, ja poludim , taj deo je super , mnogo su super ... onda dodje ona nastavnica sa pocetka spota sto im je drzala cas i pocne i ona kao da se trese nesto , da igra .... nazalost zvoni i svi moraju da se vrate na cas ... ja cu danas tako u skoli , nisam iso ves dve i po nedelje , sad kad odem ima da se smorim , a za odmor cu da igram ( ma i za odmor se smaram ) ...svejedno , bez obzira sta ljudi kazu ovaj spot je kvalitetno uradjen i sve je ispalo kako je trebalo da ispadne , znaci kvalitetan i lepo odradjen spot ... bravo za Britney i naravno za njenu pomocnicu Lizu ... 8)
 

Back
Top