Britney Spears...slusati ili ubiti?

фигхтер:
Sv@lana:
samo da kazem onoj Britgirl: Tvoja draga Britney se i drogira i pusi(e sad necemo da imenujemo). Ta tvoja Britney ne da nema glas nego nema ni mozga.Nju ne treba ubiti treba je zakopati zivu.

у јебoтe, какве су ово до јаја фашистичке изјаве 8)
:D ha ha....do kraja ce se jos pobiti!
 
фигхтер:
britgirl:
a izvini,sta je ona tebi licno uradila da je zakopas?I ne seri,Britni se NE drogira!Jedna je stvar probati drogu pre 2 godine,a druga redovno uzimati!
Britni je bar zgodna i lepa i ima lepe pesme,za razliku od nekih!

да, али дрогира се... :? :roll:
ja mislim da se ne drogira, da je to samo izmisljotina.Novinarima je bilo dosadno, pa ajde malo da napadnemo Britney. Uostalom da li postoji neka zvezda koja nije provala drogu?!
 
bonelady2003:
фигхтер:
britgirl:
a izvini,sta je ona tebi licno uradila da je zakopas?I ne seri,Britni se NE drogira!Jedna je stvar probati drogu pre 2 godine,a druga redovno uzimati!
Britni je bar zgodna i lepa i ima lepe pesme,za razliku od nekih!

да, али дрогира се... :? :roll:
ja mislim da se ne drogira, da je to samo izmisljotina.Novinarima je bilo dosadno, pa ajde malo da napadnemo Britney. Uostalom da li postoji neka zvezda koja nije provala drogu?!

da postoji : ja mislim da se edi veder (pearl jam) nije drogirao!!
 
Kurt Cobain:
bonelady2003:
фигхтер:
britgirl:
a izvini,sta je ona tebi licno uradila da je zakopas?I ne seri,Britni se NE drogira!Jedna je stvar probati drogu pre 2 godine,a druga redovno uzimati!
Britni je bar zgodna i lepa i ima lepe pesme,za razliku od nekih!

да, али дрогира се... :? :roll:
ja mislim da se ne drogira, da je to samo izmisljotina.Novinarima je bilo dosadno, pa ajde malo da napadnemo Britney. Uostalom da li postoji neka zvezda koja nije provala drogu?!

da postoji : ja mislim da se edi veder (pearl jam) nije drogirao!!
kazem vam ja , novinari izmisljaju razne gluposti u ostalom sta njih briga da li se ona ili neko drugi drogira.To nije njihova stvar.Mislim ja da je to markentiski potez.Verovatno da se malo obrati paznja na nju, jer vec duze vreme nije bilo puno vesti o njoj.To je isto moguce.
 
UBITI!!! POSLATI U GROB!!!! MOZDA PRE TOGA ISKECATI ZATIM DA MI GA MALO IZFIRCA PA DA MI PROGUTA SPERMICE DA SE UGUSI MAMU JOJ *****!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!POP MUZIKA NA KOLAC!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
 
Ajde civilizujte se malo...
Budimo realni...Ono sto Britney radi nema veze ni sa muzikom,ni sa pevanjem.Njene pesme se vise obradjuju na kompjuteru nego sto ih ona peva.Odavno nisam video neko tako ne zna da peva i da ima tako odvratan glas...
A tek muzika...o njoj ne treba ni trositi reci...
Jadno...Bez ljutnje al mislim da je to sa pravom muzika za debile (ako se to sto ona radi uopste moze okarakterisati kao muzika)...
 
britgirl:
molim te,jednostavno umukni.
bez ljutnje

umesto sto ucutkujes druge,pokusaj da argumentujes zasto ti se ta mizerija svidja?Sta je to sto je kod nje dobro?Zivo me interesuje?
1)Jel zna da peva? -Ne zna.Ni ne radi to,kompjuter peva umesto nje.Na nastupima sve ide na playback.
2)Njen izgled je meni odvratan (mozda nekom nije)
3)Textovi njenih pesama ne poseduju nikakvu umetnicku vrednost.

Ispravi me ako gresim.
 
Ehe, setila sam se pesme od Britney koju volim (nisam li divna???
teeth.gif
) to je ona sa dosta basa, sa prvog albuma "And the beat goes on", jel tako? A ima i neki slatki ragga ili tako nesto, Soda Pop, isto sa prvog? Mislim, Britney i ragga, ono kao, mislim, je_bote, ali nije lose, majke mi!
 
guitarrr_babe:
Ehe, setila sam se pesme od Britney koju volim (nisam li divna???
teeth.gif
) to je ona sa dosta basa, sa prvog albuma "And the beat goes on", jel tako? A ima i neki slatki ragga ili tako nesto, Soda Pop, isto sa prvog? Mislim, Britney i ragga, ono kao, mislim, je_bote, ali nije lose, majke mi!
jeste,te su pesme s 1.albuma,malo mi cudno sto tise bas te svidjaju,meni ne,ali posto ti je nick guitarrr_babe,shvatam.
pozdrav za tebe:D
 
Cao svima!!!
Moram da kazem da mi je ova tema u momentu zapala za oko, i u momentu sam morala da odgovorim. Razlog je taj sto u Yugi (jos uvek) ima ljudi koji slusaju Britney, ali ih je zbog drustva i okoline sramota da to priznaju. Ja i sama slusam Britney, ali slusam i mnoge druge zanrove muzike kao sto su hip-hop, r'n'b, rock, malo metal, etc... Britgirl je skroz u pravu sto se tice Britney, tj. toga da je Britney izbacivala samo brze pesme, tako da ljudi nisu mogli da zapaze njen glas. Meni licno se svidja pesma SHADOWS sa njenog novog albuma, ali, naravno, ljudi su razliciti, pa su tako i njihovi ukusi razliciti. Iako je MATM super stvar, ima i boljih stvari na albumu, tako da, ljudi, drzite se, polecemo... Sledeci singl ce biti TOXIC, i u Americi ce se pojaviti 16. januara, a kod nas - nemam pojma... Poenta ove poruke je, naravno, podsticaj da ako slusate Britney to i priznate, prvo sebi, a potom i ostalima. Nije to nikakva sramota. A mogu da se kladim da cak i oni hard'n'heavy metalci znaju tekst pesme BABY ONE MORE TIME ili neke druge, tako da... Nadam se da shvatate poentu... To je sve od mene... Za sad... :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
 
Slazem se da ne treba raspravljati o ukusima.
Ti ne razumes jednu stvar.Kad porastes jos malo,i pocnes da cenis neke druge stvari osim nasminkanih kretenusica koje ne znaju da pevaju,tada ces shvatiti o cemu pricam.Ti jos nemas formiran ukus,bilo kakav a kamo li muzicki.
Za mene je recimo neshvatljivo kako nekoga moze da privuce ta Britney kao pojava,potom kako nekog mogu da privuku njeni textovi (njeni malo sutra),i za kraj ono najgore kako nekom moze da se svidja njena muzika (muzika malo sutra).
Nadam se da ces uz pravi uticaj poceti da cenis pravu umetnost a ne taj kic i shund koji ti serviraju na TV-u.
 
Bleak WinterFullMoon:
Slazem se da ne treba raspravljati o ukusima.
Ti ne razumes jednu stvar.Kad porastes jos malo,i pocnes da cenis neke druge stvari osim nasminkanih kretenusica koje ne znaju da pevaju,tada ces shvatiti o cemu pricam.Ti jos nemas formiran ukus,bilo kakav a kamo li muzicki.
Za mene je recimo neshvatljivo kako nekoga moze da privuce ta Britney kao pojava,potom kako nekog mogu da privuku njeni textovi (njeni malo sutra),i za kraj ono najgore kako nekom moze da se svidja njena muzika (muzika malo sutra).
Nadam se da ces uz pravi uticaj poceti da cenis pravu umetnost a ne taj kic i shund koji ti serviraju na TV-u.


Izvini, Bleak WinterFullMoon, jel' ti to meni nesto???
 
Tamara87:
Poenta ove poruke je, naravno, podsticaj da ako slusate Britney to i priznate, prvo sebi, a potom i ostalima. Nije to nikakva sramota. A mogu da se kladim da cak i oni hard'n'heavy metalci znaju tekst pesme BABY ONE MORE TIME ili neke druge, tako da... Nadam se da shvatate poentu... To je sve od mene... Za sad... :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

E moje dete...Razlog sto neki metalci znaju text te 'pesme' nije taj da im se to svidja vec taj sto su prinudjeni da slusaju/gledaju to sr.anje gde god da se okrenu.Ti slusas Britney 99% zato sto si to slusala/gledala na TV-u.To nije ukus.To je tuga...
U zivotu svako sam treba da nadje ono sto mu godi...ti nisi nasla,tebi je nametnuto.I ne samo tebi...nazalost.
 

Back
Top