bratstvo i jedinsvo

pa sad ko nije hteo
evo spomenuo si Trst
kad god sam ulazila iz Italije i prelazila granicu osecala sam da se vracam kuci..tek sam mnogo kasnije saznala da oni bas nisu bili voljni da Sloveniju isto smatram svojom kucim
hm
pa se postavlja pitanje ko to nije hteo..to bratstvo i jedinstvo ako ja simbolisem na pr prosecnog Srbina odnosno Srpkinju

obzirom na danasnje stanje drzava i drzavica, na terotoriji bivse sfrj ocigledno je da vecina nije htela da brani onaj ustavni poredak. kao i da je videla sansu da zavlada svojim delom (hocu svoj deo, necete da me prevarite). da ne ulazimo dublje.
sad je tako kako je, ako zelis drugacije potrudi se. i isus je samo sa 12 sledbenika ustao protiv carstva rimskog, pa njegova ideja i danas posle 2.000 godina postoji. pojednostavljeno receno..
 
Какво, бре, "братство и јединство" ? Па је л' вам ово пдф хумор - или су пропале комуњаре баш овде нашле да започну НОВИ ЦРВЕНИ САМИТ !!!!!!!!!!!:evil::evil::evil:
 
koji film?

B i J, je sad nepostojece i nedostupno, tako da neki hvale neki kude, diskusija tipa ` sta bi radio da imas 100.000.000. evra? jedni ovo, drugi ono, te valja te ne valja, ali sigurno je da ga nikad nesec imati - toliki novac.
 
Боље гледај то, него Великог брата и Срећне људе, мало суочавање са реалношћу није на одмет.

a kako si ti dosao do zakljucka da ja gledam Velikog brata...takvo sranje.po mom skromnom misljenju gledaju samo pristalice jedne politicke opcoje hihihih detektovala sam ih
oni su jako urbani i to je sve bas kul

kul? gledat sta grupa ljudi radi i pomatarati ih
da li nas to neko privikava da ceo i mi biti cipovani i nadledani??
dakle
pre nego ubuduce donese neki zakljucak dobro promisli
 
a kako si ti dosao do zakljucka da ja gledam Velikog brata...takvo sranje.po mom skromnom misljenju gledaju samo pristalice jedne politicke opcoje hihihih detektovala sam ih
oni su jako urbani i to je sve bas kul

kul? gledat sta grupa ljudi radi i pomatarati ih
da li nas to neko privikava da ceo i mi biti cipovani i nadledani??
dakle
pre nego ubuduce donese neki zakljucak dobro promisli

nije to samo kul nego i vrlo demokratski
 

Back
Top