BRACO VRACAJMO SE NAZAD

Pozdrav za sve posetioce teme, kojima je ocigledno jako nostalgicno u tudjem svetu i onima u S.C.G. Zeleo bih vam skrenuti paznju na jednu cinjenicu: "Nije sreca para puna vreca" BRE!!! Ipak covek ne moze zanemariti poreklo i nasledje koje svako od nas postuje i ceni! Biti uzoran gradjanin jedne nove zemlje i friske nacije znaci poistovetiti se sa njima i njihovim misljenjima! Nije me majka rodila tupavog, te ne mogu da se uklopim u njihov nacin zivota. Keve mi. Ne preostaje nista drugo osim da budem "crna ovca" u tudjini koju ce jeb#&i ko konja. Vidi kako mi je lepo u inostranstvu!!!!!!!
 
Goran Stojkovic:
Pozdrav za sve posetioce teme, kojima je ocigledno jako nostalgicno u tudjem svetu i onima u S.C.G. Zeleo bih vam skrenuti paznju na jednu cinjenicu: "Nije sreca para puna vreca" BRE!!! Ipak covek ne moze zanemariti poreklo i nasledje koje svako od nas postuje i ceni! Biti uzoran gradjanin jedne nove zemlje i friske nacije znaci poistovetiti se sa njima i njihovim misljenjima! Nije me majka rodila tupavog, te ne mogu da se uklopim u njihov nacin zivota. Keve mi. Ne preostaje nista drugo osim da budem "crna ovca" u tudjini koju ce jeb#&i ko konja. Vidi kako mi je lepo u inostranstvu!!!!!!!
:D :?:Ma neki su odlepili nego cobra dolazite kako mozete pa da pravimo pare i da pucamo surferke MNOGO MI DOBRO
 
Nebih voleo da ljudi koji ovo citaju pomisle da imam jako negativano misljenje o ovoj zemlji, ipak ja sam jedan od onih koji je rodjen ovde u "Kengurlandiji" i mogu reci da sam realan. Za nas mladje ljude lako je privici se u bilo kom delu sveta samo da je dobra kinta! Pitanje je; dokle cemo moci da ignorisemo razliku u shvatanju zivota i njegovog smisla? Ne verujem da sam jedini koji kada ode na odmor u SCG oseti pravu ispunjnost duha i osecaj bezbriznosti i zadovoljstva. Realnost je da se kod nas lose zaradjuje i isto da kad ti je pun dzep osecas se sigurnijim i nezavisnim. Ali ja nisam bas odusevljen sistemom koji koji odvaja ljude jedne od drugih, ulicama koje su puste i starackim domovima koji su puni jer retko ko ima imalo pozrtvovanja! Sve je sada OK za nas u 20,30,40-te dok mozemo da priustimo sto sta.
Ali kad se zasitimo.....???
 

Back
Top