Bošnjaci ili BiH muslimani željno očekuju dolazak migranata iz muslimanskih zemalja u Bosnu i Hercegovinu.

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Glume, lažu, žele ih iz razloga koje sam napisao u prvom postu da se ne ponavljam.

Ne lazu.
Nisu sami sebi unakazili tela. Hrvati ih krvnicki prebijaju.
grek.png
 
Peru se Hrvati, pravdaju, ali sve je to jako lose.

Jer tesko je sakriti masovna prebijanja.

И та пребијања ће се наставити. То што прде неки новинари, никога не занима. Нико Хрватима то неће ни замерити. Имају они зелено светло за то.
 
AUTORSKA TEMA:

Na razmišljanje da otvorim novu temu me je motivisao poziv Ivana Pervana (hrvatskog publiciste i političara) Bošnjacima ili bosanskohercegovačkim muslimanima, da im etničko poreklo bude iznad religijske pripadnosti, što bi u svojoj osnovi i trebalo biti tako, barem ja držim tako, da je etnicitet iznad religijske pripadnosti, tako da uvek na prvo mesto postavljam srpski etnički koren i nacionalno srpstvo u odnosu na religiju kao sekundarni činilac.

https://www.facebook.com/pernari/posts/braćo-bošnjaci-obraćam-vam-se-izravno-jer-u-vama-vidim-ljude-koji-su-dio-moje-et/2621107301548370/




Ali nisu svi takvog razmišljanja, gotovo 99,99 odsto BiH muslimana ili nacionalno opredjeljenjnih Bošnjaka žele migrante iz muslimanskih zemalja, jer ih poistvećuju sa "islamskim ummetom". Mnogi to "zadržaju u sebi", ne iskazuju u javnosti, ali tako misle. Istina ima javnih aktivista "koji su protiv migranata", ali to je "predstava za javnost" kao i u ratu "o građanskoj državi" ali istina je da se vesele migrantima.

Takođe na to ima veliki ili presudni uticaj "ratno iskustvo" ili savezništvo Arapa i drugih naroda iz islamskih zemalja u ratu protiv Hrvata i Srba, tako da se kod njih pogled na to "nije promenio ni za milimetar", mada istini za volju, mnogi to neće javno reći, ali unutar "kućnog ili džamijskog ambijenta" svi misle isto, te žele da muslimanski migranti nasele Bosnu i Hercegovinu, da bi "demografski nadjačali Srbe i Hrvate" i u pogodnom trenutku pokušali ostvariti svoje strateške religijske i nacionalne ciljeve. Koji su ti ciljevi, opšte je poznato.

Čak su i u ratu imali planove da će posle rata naseliti u BiH dva, tri miliona Arapa i drugih muslimana, radi ostvarenja strateških ciljeva. E sad planeri migracija očigledno imaju tu činjenicu u vidu, između ostalih i sam Redžep Taip Erdogan ili Turci.

To je tako, te ovi krajnje dobronamjerni pozivi Ivana Pernara neće naići ni na najmanje razumevanje kod Bošnjaka ili BiH muslimana i biće shvaćeni kao "podvala" koja ima za cilj "zavađanje sa braćom muslimanima". Nažalost, tako stoje stvari.
Malo je ljudi kojima je etničko i nacionalno iznad religijskog kao što sam i ja ovaj.

Pernarov apel, link

https://www.facebook.com/pernari/posts/braćo-bošnjaci-obraćam-vam-se-izravno-jer-u-vama-vidim-ljude-koji-su-dio-moje-et/2621107301548370/
 
Pa vidi, on se covek izrazava plasticno, to je posledica njihovog iskustva iz Bihaca.

U vasim medijima je mrak, kao i drugde.

Ali, sve to na stranu, sadasnje mere, kakve god one bile, nece biti dovoljne ako se nastavi dolazak sa brojevima koje imamo poslednjih dana. Nemoj se prerano radovati
 
Pa vidi, on se covek izrazava plasticno, to je posledica njihovog iskustva iz Bihaca.

U vasim medijima je mrak, kao i drugde.

Ali, sve to na stranu, sadasnje mere, kakve god one bile, nece biti dovoljne ako se nastavi dolazak sa brojevima koje imamo poslednjih dana. Nemoj se prerano radovati

Ma ta je priča gotova i prije nego što je počela.

Ova kavanska naklapanja su možda zgodna, no realno bezvezna.

Za Hrvatsku i ostale zemlje ti Arapahosi nisu ništa, nikakva realna prijetnja i gnjavaža.

Realna gnjavaža za koju se još ne vidi rješenja su Cigani.
 
Daće im "braća po veri" iz BiH.

Njihova "politika" je do sad "uspjela" jedino u izboru idiota Komšića, što im je veći uteg nego dobitak.

Hrvati u BH ih iskreno mrze, više nego 1995. Nisu ostvarili ništa što su pokušali (blokada Pelješkoga mosta, promjena lokalne demograije,..).

Oni su totalno dezorijentrani, slabi i glupi.

Da su iole pametniji, dogovorili bi se s Hrvatima i Srbima. No nisu. I požnjet će što su posijali.
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top