Boris Tadić: Razmišljam o podeli Kosova!

Tadic moze samo da razmislja o tome ...i nista vise.
BTW,nije mu Baba Nasta to sigurno ostavila u amenet,Boze bas je pacijent,on da deli Kosovo.
Ako je to Tadic rekao onda vise nema o cemu da se razmislja o njemu kao politickoj licnosti.
Licno moje misljenje

pa skandalozno je ovo sto on govori. covek izgleda se malo pogubio. ja ne bih imao nista protiv da on ovo predlaze a da to nije u suprotnosti sa ustavom. zaista nista.

ali on predlaze flagrantno krsenje ustava sopstvene zemlje koji se zakleo da ce sam postovati i braniti.

e sad se postavlja pitanje zasto bi mi obicni gradjani postovali zakone sopstvene zemlje kad ih ni najvisi organi vlasti ne postuju? :thumbdown:
 
Kad si na vlasti,zasto bi i izgubio i ono sto imas.
Daj coveku 5 min.slave pa ces videti kakav je.
To se desilo i sa PREDSEDNIKOM.
Malo se pogubio,samo se nadam da nece traziti da se pise novi ustav jer to sve povlaci sa sobom od grba,do pasosa i lk itd...
Mislim u kakvoj zemlji zivim ne bi me ni cudilo
 
eto zato treba glasati za radikale i dss . jer dok god radikali i dss imaju preko 33% zajedno - tadic nece moci u naum da sprovede svoje prljave izdajnicke planove jer mu treba najmanje 66% glasova poslanika u parlamentu da promeni ustav i ukine odredbu da je kosmet, cela teritorija kosmeta neodvojivi deo srbije.

tek kad tu odredbu tadic ukine moci ce nesmetano i legalno da nastavi svoj prljavi posao izdaje i rasturanja srbije.
 
eto zato treba glasati za radikale i dss . jer dok god radikali i dss imaju preko 33% zajedno - tadic nece moci u naum da sprovede svoje prljave izdajnicke planove jer mu treba najmanje 66% glasova poslanika u parlamentu da promeni ustav i ukine odredbu da je kosmet, cela teritorija kosmeta neodvojivi deo srbije.

tek kad tu odredbu tadic ukine moci ce nesmetano i legalno da nastavi svoj prljavi posao izdaje i rasturanja srbije.

Zbog takvih ludaka, izgubili ste i RSK...
Koshtunica i SRS - dobishe shut kartu na izborima nakon proglashenja nezavisnosti Kosova.
Video narod da isti samo shire lazi i paralazi...

Shta je danaske tema radikala, videsmo - ljubavni jadi PopLAzicke, Tome, Natashe koja dobacuje gore nego svaka ulicharka, hebe SE njima za Kosovo i Srbiju:idea:
 
Poslednja izmena:
al pazi taj bezobrazluk diktatora borisa tadica

ON RAZMISLJA O PODELI KOSOVA

DRZAVA TO SAM JA - BORIS TADIC
..

stalno podmecesh.... chova reche

"Spreman sam da razmišljam i o toj opciji, ako iscrpimo sve prethodne opcije, a ima ih dosta.

i ja sam ranije razmisljao o podeli Kosova, danas me bash briga - ode celo Kosovo Albancima - necemo dobiti ni taj deo...
 
stalno podmecesh.... chova reche

"Spreman sam da razmišljam i o toj opciji, ako iscrpimo sve prethodne opcije, a ima ih dosta.

i ja sam ranije razmisljao o podeli Kosova, danas me bash briga - ode celo Kosovo Albancima - necemo dobiti ni taj deo...

sta bre on ima da razmislja koji je on kurton u ovoj drzavi da on razmislja o bilo cemu?

to nije njegova duznost da razmislja vec da sprovodi ustav i odluke skupstine u vezi kosova i metohije.

skupstina srbije je najveci zakonodavni organ ove drzave i ona odredjuje tadicu sta treba da radi a ne suprotno.

cujes "ON RAZMISLJA" ? U skladu pravog diktatora , on razmislja i on sve odluke donosi sam. Svi ostali su ikebana u celoj prici. Marionete kao onaj pacenik Cvetkovic
 
eto zato treba glasati za radikale i dss . jer dok god radikali i dss imaju preko 33% zajedno - tadic nece moci u naum da sprovede svoje prljave izdajnicke planove jer mu treba najmanje 66% glasova poslanika u parlamentu da promeni ustav i ukine odredbu da je kosmet, cela teritorija kosmeta neodvojivi deo srbije.

tek kad tu odredbu tadic ukine moci ce nesmetano i legalno da nastavi svoj prljavi posao izdaje i rasturanja srbije.

Za radikale ne treba glasati-nikako.

nesposobni su politicari :rtfm: DA VISH KAD BI MENI DIKTATOR TADIC UZEO VLAST DA SAM OSVOJIO SA SPS I DSS 51% MALO MORGEN...........ONOG TRENUTKA KADA JE IZJAVIO DA NECE DOZVOLITI DA NEKO OSIM NJEGA FORMIRA VLADU-POZVAO BIH SVOJE GLASACE NA ULICE DA LOME SVE ZIVO DOK NE PREDA VLAST BEZ PRICE I MATEMATIKE- KO STO SU ONI PREVARILI GLASACE ZA SLOBU 5 OKTOBRA.

ZATO-NE GLASATI ZA RADIKALE
 
sta bre on ima da razmislja koji je on kurton u ovoj drzavi da on razmislja o bilo cemu?

to nije njegova duznost da razmislja vec da sprovodi ustav i odluke skupstine u vezi kosova i metohije.

skupstina srbije je najveci zakonodavni organ ove drzave i ona odredjuje tadicu sta treba da radi a ne suprotno.

cujes "ON RAZMISLJA" ? U skladu pravog diktatora , on razmislja i on sve odluke donosi sam. Svi ostali su ikebana u celoj prici. Marionete kao onaj pacenik Cvetkovic

on je presidente - biran na direktnim izborima uzeo vecinu, secash se.
a uz to - on je predsednik najvece stranke u parlamentu, i u vladajucoj je vecini - nego shta ce nego ce da razmislja!:ok:
 
Za radikale ne treba glasati-nikako.

nesposobni su politicari :rtfm: DA VISH KAD BI MENI DIKTATOR TADIC UZEO VLAST DA SAM OSVOJIO SA SPS I DSS 51% MALO MORGEN...........ONOG TRENUTKA KADA JE IZJAVIO DA NECE DOZVOLITI DA NEKO OSIM NJEGA FORMIRA VLADU-POZVAO BIH SVOJE GLASACE NA ULICE DA LOME SVE ZIVO DOK NE PREDA VLAST BEZ PRICE I MATEMATIKE- KO STO SU ONI PREVARILI GLASACE ZA SLOBU 5 OKTOBRA.

ZATO-NE GLASATI ZA RADIKALE

smanji font
U SPSu si imao JS i PUPS - bez JSa koji se unapred opredelio za shta je / kosovo se ne sipa u traktore/ bi bilo 50:50, pa novi izbori...a na novim izborima prosli biste ko u Vojvodini -tj pukli biste:evil:
 
Poslednja izmena od moderatora:
eto zato treba glasati za radikale i dss . jer dok god radikali i dss imaju preko 33% zajedno - tadic nece moci u naum da sprovede svoje prljave izdajnicke planove jer mu treba najmanje 66% glasova poslanika u parlamentu da promeni ustav i ukine odredbu da je kosmet, cela teritorija kosmeta neodvojivi deo srbije.

tek kad tu odredbu tadic ukine moci ce nesmetano i legalno da nastavi svoj prljavi posao izdaje i rasturanja srbije.

Sve je to lepo, al kad neko dodje i kaze, "ja ocu celo Kosovo", to u ovom trenutku izgleda previse nadrealno....
Za celo Kosovo treba napraviti podrsku kod EU i kod USA, a ne tek tako vikati sa govornice....
 
Sve je to lepo, al kad neko dodje i kaze, "ja ocu celo Kosovo", to u ovom trenutku izgleda previse nadrealno....
Za celo Kosovo treba napraviti podrsku kod EU i kod USA, a ne tek tako vikati sa govornice....


pa sto niste napravili podrsku za tako nesto za ovih 8 godina koliko drzite vlast u srbiji? :hahaha:

podrsku za celo kosovo kod EU i USA neces napraviti nikad. zato podrsku za celu kosovo treba gratiti kod drugih velikih sila koje tako nesto podrzavaju a to je pre svega rusija.
 
on je presidente - biran na direktnim izborima uzeo vecinu, secash se.
a uz to - on je predsednik najvece stranke u parlamentu, i u vladajucoj je vecini - nego shta ce nego ce da razmislja!:ok:

to sto je predsednik en znaci da je boris tadic "txe sunce "

vec da je neko ko je izabran od naroda da radi ono sto je njegov posao a to je pre svega odbrana ustava i pridrzavanje istog.

a boris tadic ovom izjavom flagrantno krsi ustav srbije.

zato ce za mene uvek biti i ostati prljavi izdajnik.
 
pa sto niste napravili podrsku za tako nesto za ovih 8 godina koliko drzite vlast u srbiji? :hahaha:

Ne znam na koga se odnosi to MI, ali pretpostavljam da mislis na demokrate.
Odgovor je vrlo jednostavan.
Ono sto neko usere za godinu dana, da popravis to 3 puta toliko.

podrsku za celo kosovo kod EU i USA neces napraviti nikad. zato podrsku za celu kosovo treba gratiti kod drugih velikih sila koje tako nesto podrzavaju a to je pre svega rusija.

Oces oces, ako su uspeli Siptari, mozemo i mi.
Ili, po obicaju, mislis da su svi sposobniji od Srba.
 
alo majmune, smanji font
U SPSu si imao JS i PUPS - bez JSa koji se unapred opredelio za shta je / kosovo se ne sipa u traktore/ bi bilo 50:50, pa novi izbori...a na novim izborima prosli biste ko u Vojvodini -tj pukli biste:evil:

ALO Sl(L)INOVAC NEMOJ DA VREDJAS JEL TI JASNO :rtfm:

DA DA........TAKO JE I BILO 5 OKTOBRA NEGDE 40-40 PA JE NEKO OTEO VLAST,BEZ 2 KRUGA,AKO ME PAMCENJE SLUZI...............:rtfm:
 
Ne znam na koga se odnosi to MI, ali pretpostavljam da mislis na demokrate.
Odgovor je vrlo jednostavan.
Ono sto neko usere za godinu dana, da popravis to 3 puta toliko.



Oces oces, ako su uspeli Siptari, mozemo i mi.
Ili, po obicaju, mislis da su svi sposobniji od Srba.

ti si ili mnogo glup ili mnogo naivan ako verujes u to da su amerikanci politiku prema nama formirali na osnovu nekakvog siptarskog lobiranja. to je smesno i glupo.

granice lobiranja su vrlo limitirane. ti mozes da lobiras u USA jedino ako USA nema izgradjen stav o tom pitanju koje je od tvojeg interesa. A ako imaju vec formiranu politiku, ko sto imaju u vezi nas, mozes da lobiras i lizes im bulju narednih 100 godina i neces nista promeniti.

pa evo vi demokrate lizete americke bulje vec 8 godina i sta se promenilo to u americkom tretmanu srbije?

jel su vam vratili kosovo mozda?

jel su vam dali makar sever kosmeta?

dboli ste da ne kazem sta da izbijete oci....
 

Back
Top