Boris Tadić: Razmišljam o podeli Kosova!

Sokrati-Kosovo je srednjeg roda -Kosovo je srce i dusa onima koji u NJOJ zive-nije u skladu sa srpskim jezikom( rod,broj i padezi) ti nisu jaca strana pa ce mo posle da idemo dalje sa misljenjima.
Bojim se dasu propusteni casovi srpskog jezika doveli do ovakvog propusta sto mislim da je ne dopustivo za kulturu izrazavanja.

Sta mogu kad mi je nastavnik iz srpskog bio takav.Ehh,pokojni,bio je dobar.
Hvala ti na casove iz srpskog,ali tema je nesto drugo.
 
stalno podmecesh.... chova reche

"Spreman sam da razmišljam i o toj opciji, ako iscrpimo sve prethodne opcije, a ima ih dosta.

i ja sam ranije razmisljao o podeli Kosova, danas me bash briga - ode celo Kosovo Albancima - necemo dobiti ni taj deo...

Pa znas sta ako tebe boli uvo za Kosovo, a ne bi trebalo, jer zivis nadam se u Srbiji, onda ti nesto ozbiljno fali u glavi.....
I naravno da cemo dobiti, i to ne deo nego sve.....Tako mora da bude.....Nisu ga pravedno ni dobili, pa sumnjam da moze da ostane njihovo jos dugo.....
Samo cekam taj dan.....
 
Samo glup čovek može da veruje da Ksovo (bar sada) može da bude srpska pokrajina kao i pre 1999.godine... Kada bi se recimo i desilo da Kosovo opet postane i realno deo Srbije i kada bi za par godina recimo premijer Srbije ili ministar policije bio Fatmir Sejdiju ili Hasim Taci... i kad bi zvanican jezik pored srpskog postao i albanski, verovatno bi za par godina vecina Srba trazila da se odcepi od Kosova... :)))

Eee stvarno, da je dole više Srba i da nema 2 miliona Albanaca, mozda bi nesto i moglo da se uradi, ali ovako možemo da budemo srecni i ako dobijemo tih 10%...

Jbbg, ono što smo mi trazili u CRO i BiH (sa 12% Srba u CRO mi smno hteli 30% Hrvatske), vratilo nam se na Kosovu, samo sto je tamo Srba bilo mnogo manje nego Albanaca na Kosovu...

Tako da sve u svemu slažem se sa nekima gore da treba udariti kineski zid prema Kosovu... :))))
 

Back
Top