Boris Tadić OPET laže?

Atreides

Ističe se
Banovan
Poruka
2.736
Dokle ce taj covek da laze ovaj narod i dokle ce ovaj narod da trpi njegove lazi.

Tadić je pre dva dana za „Blic” izjavio da će platiti kaznu ako je prekršio zakon.

Nisam ja nešto pio toga dana, već sam se kucnuo čašom, ali ako sud nađe da je prekršen zakon, smatram svojom obavezom da platim kaznu”, rekao je Tadić. (Tanjug)

ej6fsm.jpg


A na slici se lepo vidi da je ipak pio.
 
uslovni reflex
a i tuzilac ce da izadje sa izjavom"boris tadic je samo nazdravio,ja znam"
samo shto nije

И из течности у чаши,
на волшебан начин конзумирао је само H[SUB]2[/SUB]O!!!
C[SUB]2[/SUB]H[SUB]5[/SUB]OH је веома ефикасно одвајао од воде и враћао(повраћао) у чашу!!!:hahaha1::rotf::hahaha1::rotf::hahaha1:
 
Dokle ce taj covek da laze ovaj narod i dokle ce ovaj narod da trpi njegove lazi.

Tadić je pre dva dana za „Blic” izjavio da će platiti kaznu ako je prekršio zakon.

Nisam ja nešto pio toga dana, već sam se kucnuo čašom, ali ako sud nađe da je prekršen zakon, smatram svojom obavezom da platim kaznu”, rekao je Tadić. (Tanjug)

ej6fsm.jpg


A na slici se lepo vidi da je ipak pio.

Nisam bas u toku, ali da li se ovde radi o picu na utakmici (na stadionu) ili u nekoj drugoj prilici!!? :think:
 
Nisam bas u toku, ali da li se ovde radi o picu na utakmici (na stadionu) ili u nekoj drugoj prilici!!? :think:

:hahaha::hahaha::hahaha:

Fotomontaza sestro!!!:mrgreen::hahaha::hahaha:

Cak se u pozadini vidi,u okvirenim slikama,da neki stoje,a neki cuce,tipicna slika sa raznih politickih samita!!!:mrgreen::hahaha::hahaha::hahaha:

A ne razumem u cemu je fora (ne gledam tv :rumenko: i ne pratim politiku) mislim kakva tzba za alkohol? Da nije bio ramazan?? :lol:

Pa gde ti zivis???:mrgreen:

Dobro dosla u dzamahiruju ''Botastan'':mrgreen::hahaha::hahaha::hahaha:
 
Dokle ce taj covek da laze ovaj narod i dokle ce ovaj narod da trpi njegove lazi.

Tadić je pre dva dana za „Blic” izjavio da će platiti kaznu ako je prekršio zakon.

Nisam ja nešto pio toga dana, već sam se kucnuo čašom, ali ako sud nađe da je prekršen zakon, smatram svojom obavezom da platim kaznu”, rekao je Tadić. (Tanjug)

ej6fsm.jpg


A na slici se lepo vidi da je ipak pio.

Zašto Tihi nije otvorio ovu temu :eek: :think:
 
Ja da sam na tadicevom mestu ladno vih otisao na utakmicu sa 5 limenki piva i pio dok se ne userem. I onda mi niko ne bio mogao nista, jer me stiti imunitet.
I dosao bih ovde,uzeo nick BOTA i rekao
'sta mi mozete zohari'

:D

A posle pada imuniteta .*virusi,viruscici,bakterije*,......../-a za ono sa pet lim.piva dok se.. ne............ ne trbaju mu limenke bar je to bez limenki opservirao-/..............................i napolitanke sa limunom.......to se bar nosi u posete na mestima posle pada pol/imuniteta.........znaju zohari .RED je RED....:hahaha::hahaha:
 
Poslednja izmena:
secam se onog amera, predsednika, kako mu bese ime, i njegovih bisera

`ja sam samo drzao cigaretu sa marihuanom, nisam uvlacio dim`

i

`moniku sam samo fircao, a nisam ejakulirao`,
mada je nalaz sa haljine drugacije pokazao

daleko je ovaj ovdasnji od amerike, u svakom pogledu, ali po bezobrazluku prema javnosti ima neke slicnosti
 
Dokle ce taj covek da laze ovaj narod i dokle ce ovaj narod da trpi njegove lazi.

Tadić je pre dva dana za „Blic” izjavio da će platiti kaznu ako je prekršio zakon.

Nisam ja nešto pio toga dana, već sam se kucnuo čašom, ali ako sud nađe da je prekršen zakon, smatram svojom obavezom da platim kaznu”, rekao je Tadić. (Tanjug)

ej6fsm.jpg


A na slici se lepo vidi da je ipak pio.
Nije to nista, ova do njega je izjavila da "sampanjac nije alkohol", i onda da bi prosvetlila novinare pred kojima je to izjavila, dodala: Kao sto rekoh, "sampanjac je ZDRAVICA , nije alkohol", i usput sve nas prosvetilila:roll:
 

Back
Top