Boris Tadic, najuspesniji srpski predsednik

Зашто су људи уопште гласали за Тадића?

Пре свега, гласали су јер су тврдили да је "мање зло" од својих противкандидата. Наводно, ако би СРС или СПС дошао на власт, Србија би поново кренула да ратује и увели би нам санкције. Од тога видимо да већ 12 година нема ништа и да је то била празна прича стручњака за маркетинг (пропаганду).

Друго, када не знају ништа нормално да вам кажу, онда тврде да је Тадић леп, да је згодан и да је прави председник. Добар део гласача или ти гласачица га је подржавао због тога.

Ту постоји и део опортуниста који су били уз ДС због личног интереса и новца, а касније су променили таборе без икаквог проблема.

Овај форум је доказ мојих тврдњи, јер ниједан Тадићев гласач није успео да каже ништа конкретно у његову корист, нити да наведе неки стваран резултат, већ се све своди на то да је културан, да лепо изгледа, да је образован и да је мање зло од својих противкандидата.

Заправо, ни они који су гласали за њега, немају појма о њему.
 
Да ли је распад СФРЈ кривица Милошевића или догађаја прије?
Наравно да је његова кривица. Злочиначки режим Балканског касапина донео је први сепаратистички устав у СФРЈ, и то у фебруару 1990. године, у коме је, без сагласности федерације, укинута Уставом из 1974 ЗАГАРАНТОВАНА СУШТИНСКА АУТОНОМИЈА ПОКРАЈИНАМА као чланицама федерације (шта је довело до устанка већинског народа на Косову и губитка Косова), и у коме је стајало да Република Србија неће да поштује оне савезне законе који јој не одговарају и увео је институцију уредбе републичке владе која је јача од сваког савезног закона, затим НИЈЕ ПОДРЖАО АНТУ МАРКОВИЋА КОЈИ СЕ БОРИО ЗА ОПСТАНАК ЈУГОСЛАВИЈЕ, а у јесен 1991. је Балкански касапин одбио план Лорда Карингтона, пре тога је извео тенкове на улице Београда и са својим дебеом и простаљинистичким генералима "посрбљене" ЈНА извршио је злочиначку агресију на Хрватску и Босну у жељи да направи "Југославију с онима који у њој желе да остану", а он да буде "српски Тито."
 
  • Haha
Reactions: PA8
Наравно да је његова кривица. Злочиначки режиом Балкански касапин је донео први сепаратистички устав у СФРЈ, и то у фебруару 1990. године коме је, без сагласности федерације, укинута Уставом из 1974 ЗАГАРАНТОВАНА АУТОНОМИЈА ПОКРАЈИНАМА као чланицама федерације шта је довело до устанка народа Косова, и у коме је стајало да Република Србија неће да поштује оне савезне законе који јој не одговарају и увео институцију уредбе владе која је јача од савезног закона, НИЈЕ ПОДРЖАО АНТУ МАРКОВИЋА, а 1991. је одбио план Лорда Карингтона, извео тенкове на улице Београда и са својим дебеом и простаљинистичким генералнима "посрбљене" ЈНА извршио агресију на Хрватску и Босну у жељи да направи "Југославију с онима који у њој желе да остану", а он да буде "српски Тито."
Тебе нико ништа није питао.
 
2004. године Тадић је рекао да Србија улази за 5 година у ЕУ. Избори 2008. године су врло брзо дошли. У међувремену су Црна Гора и Косово прогласили независност од Србије, на овај или онај начин. Тада је Тадић поновио да Србија улази у ЕУ за 5 година, само да ДС победи на изборима, а Млађан Динкић је обећао 1.000,00 еура на име бесплатних акција. Нико није добио те паре, већ само 1.000,00 динара које је могао да подигне у пошти. На изборима 2012. године Тадић је опет поновио да му треба 5 година до пуноправног чланства у ЕУ, само да победи.

Празне приче о новим радним местима, празне приче о евроинтеграцијама, празне приче о платама и бољем животном стандарду, празне приче о Косову и Европи у једном пакету,...
 
Како је ЦГ отишла?

2003. године је створена Државна заједница Србија и Црна Гора. Тада је било предвиђено да се одржи референдум у року од 3 године о опстанку те заједнице. 2006. године црногорски представници су дошли у Београд да се договоре са србијанским руководством око наставка постојања заједнице. Србијанско руководство је рекло да се иде на референдум.

Тако је и било.
 
Tadiceva politika je proterala Srbe iz Hrvatske,
Нико није протерао Србе из Хрватске. Хрватски Срби су сви - част ретким изузецима - били стали уз терористичку парадржаву, тзв. "Републику Српску Крајину" коју је основала удба Балканског касапина, а наоружала "посрбљена" ЈНА. Па су тако наоружани до зуба, "љути Крајишници" убили више од 3000 ненаоружаних хрватских цивила и много цивила несрпске националности протерали са територије тзв."РСК", а чим су се иоле озбиљније хрватске постројбе појавиле на хоризонту, "љути Крајишници" су побегли главом без обзира не пружајући никакав отпор осим мало оних који су се код Петриње борили а које су иначе ови из Книна пежоративно звали 'партизанима' пошто ти са Баније стварно нису волели лик и дело зликовца из Другог светског рата и сарадника усташа и Италијана, четничког војводу Момчила Ђујића.
 
Babuška, trepni ako nisi AI ili ako te neko nije oteo.

Đinđić je predao nemoćnog i slabog Uro...ovaj, Miloševića, Hagu.
Džordž Kluni je doktorirao na Hrišćanskom univerzitetu. U trenutku kada su teletabisi izmislili besmislenu kovanicu o neobaveštenom Koštunici.
Džordž Kluni je u to vreme još uvek isključivo manekenskim pistama i nije imao značajne poluge vlasti.
Dzordz Kluni nije doktorirao nego je DOBIO pocasni doktorat. Za komparaciju, i copavi bravar koji je bio tiranin u SFRJ je imao pocasne doktorate nekoliko univerizteta a kako se sam hvalio bio je bravar po obrazovanju.
Dzordz Kluni je imao regularan fakultet iako nije bio neki vredan i bolji student te nije mogao upisati regularne magistarske studije posle kojih po redosledu dolazi rad i odbrana doktorske teze.
 
Sve se može relativizovati ali Boris Tadić gotovo izvesno jeste opasan psihopata.
Ti to iskustveno znas? Posto znamo da nemas medicinsko obrazovanje.

Edit.
Vidim da se javljaju neki clanovi koji su na mojoj ignore listi ( recimo @комшија i ostali, znaju oni za to da su ignore) ali dzaba vam "patriotski" jarani - nevidljibi ste mi. Jbt, koliko nizak moras biti da komentarises forumasa koji te drzi na ignore listi, bas nizak...
 
Знам и то је оно што је најстрашније од свега. Људи не схватају да су их преварили 5.10.2000. године, као и то да нису имали већину.

Страшно разочарење и огорчење је завладало када су гласачи ДОС-а схватили да од бољег живота и обећања нема ништа.

Доказ који говори у прилог томе је чињеница да након 5.10.2000. године нису више могли да изведу 50% људи од укупних бирача на гласање, те су морали да мењају изборне законе, након два пропала избора за Председника Србије, који нису успели због недовољне излазности.

Сада три човека могу да изађу на гласање и да се све призна.
Znaci ti si otvoreni postovalac Milosevica. Pretpostavljam da zivis u Bosni?
 
Овај форум је доказ мојих тврдњи, јер ниједан Тадићев гласач није успео да каже ништа конкретно у његову корист, нити да наведе неки стваран резултат, већ се све своди на то да је културан, да лепо изгледа, да је образован и да је мање зло од својих противкандидата.

Заправо, ни они који су гласали за њега, немају појма о њему.
Zasto mislis da TI imas pojma o necemu a ostali nemaju blage veze? Koje su tvoje kvalifikacije da mozes to da tvrdis? Imas PhD iz nekih nauka, IQ 156, ucestvovao si u svim tim desavanjima kao visoki cinovnik BIA (ah da, ti si iz Bosne, tamo imate nesto drugo)?
 
Zasto mislis da TI imas pojma o necemu a ostali nemaju blage veze? Koje su tvoje kvalifikacije da mozes to da tvrdis? Imas PhD iz nekih nauka, IQ 156, ucestvovao si u svim tim desavanjima kao visoki cinovnik BIA (ah da, ti si iz Bosne, tamo imate nesto drugo)?
Да, ја сам из Босне.

Или ти избосне, што би рекле @Paula и @PerfectOne .
 

Back
Top