Boris Tadić korača stopama Mire Marković: Odlukom vlade zabranjeni protesti radnika!

MUP i grad određuju lokacije

Rada Bukumirić-Katić, pomoćnik ministra rada, nije mogla da nam kaže koje će to lokacije biti određene za proteste radnika.
- To nije u nadležnosti Ministarstva rada. Morate da pitate Ministarstvo unutrašnjih poslova i grad Beograd, ako je protest u Beogradu - rekla je ona.


-----------

radnici i ljudi kojima je Boris Tadic upropastio zivot vise nece moci da protestvuju tamo gde hoce, vec ce morati da idu tamo gde im odredi Tadiceva vlada. Cenim da ce lokacija za proteste biti neka livada u Jajincima ili Jakovu...

U BG mogu da im odrede lipovacku sumu hahahhahahaaa!!!:D
 
a odgovori mi sto ste onda vi 1996 godine maltretirali beogradjane mesecima?

sto tad niste pravili proteste na uscu i lescu?

Zato što su se tada rešavale neke druge stvari...Sad 200 nezadovoljnih radnika sedne na sred Nemanjine zato što im direktor nije uplatio doprinose za 2 godine i 2 miliona ljudi traži alternativne pravce da bi došlo na svoj posao.

I ne pričaj gluposti, razlozi protesta su suština stvari.
 
Zato što su se tada rešavale neke druge stvari...Sad 200 nezadovoljnih radnika sedne na sred Nemanjine zato što im direktor nije uplatio doprinose za 2 godine i 2 miliona ljudi traži alternativne pravce da bi došlo na svoj posao.

I ne pričaj gluposti, razlozi protesta su suština stvari.

:rotf:
Da nisi mozda malo licemerna? z:D
 
Zato što su se tada rešavale neke druge stvari...Sad 200 nezadovoljnih radnika sedne na sred Nemanjine zato što im direktor nije uplatio doprinose za 2 godine i 2 miliona ljudi traži alternativne pravce da bi došlo na svoj posao.

I ne pričaj gluposti, razlozi protesta su suština stvari.

Hhahahahaha!!! Koje druge stvari.....??? Pa tim ljudima su te stvari bitne isto koliko i sto su tebi bile te 1996-e....mozda cak i bitnije........mogla si ti da ides u sumu te godine da lupas u serpe......A ti si ta koja lupetas gluposti.
 
:rotf:
Da nisi mozda malo licemerna? z:D

Naravno da nisam..problem jedne firme od par stotina ljudi ne može da se rešava na državnom nivou i ne može grad od 2,5 miliona ljudi da stane zato što nekih par stotina ljudi nije primilo platu. Krađa miliona glasova na izborima je razlog za protest, neisplaćene plate nisu. To nezadovoljni radnici moraju da reše sa svojim direktorima ili vlasnicima firmi, a ne da se obračunavaju sa Beograđanima.

Pametno Tadiću, majstore.:super::lol:
 
Hhahahahaha!!! Koje druge stvari.....??? Pa tim ljudima su te stvari bitne isto koliko i sto su tebi bile te 1996-e....mozda cak i bitnije........mogla si ti da ides u sumu te godine da lupas u serpe......A ti si ta koja lupetas gluposti.

Vi kao da ste jeli bunike, ili imate neki problem druge vrste. Šta mene briga za neisplaćene plate nekih 200 radnika? Jesam im ja ostala dužna nešto pa me maltretiraju zbog toga, ili to treba da reše sa svojim poslodavcima?
 
Naravno da nisam..problem jedne firme od par stotina ljudi ne može da se rešava na državnom nivou i ne može grad od 2,5 miliona ljudi da stane zato što nekih par stotina ljudi nije primilo platu. Krađa miliona glasova na izborima je razlog za protest, neisplaćene plate nisu. To nezadovoljni radnici moraju da reše sa svojim direktorima ili vlasnicima firmi, a ne da se obračunavaju sa Beograđanima.

Pametno Tadiću, majstore.:super::lol:

....Slobini su se provukli ali ovi ce tesko......A radnika koje su taj Tadic i njegovi experti doveli do gladi ima koliko hoces samo je problem sto se ne ujedine vec svako za sebe protestuje....
 
Poslednja izmena od moderatora:
Vi kao da ste jeli bunike, ili imate neki problem druge vrste. Šta mene briga za neisplaćene plate nekih 200 radnika? Jesam im ja ostala dužna nešto pa me maltretiraju zbog toga, ili to treba da reše sa svojim poslodavcima?

Pa i sta je mene bolela ona stvar za shatro neke pokradene glasove...... I demokrate su krali glasove i to u skupstini.....Neda glasa iz Bodruma i slicne fore...trebalo je i tada spaliti skupstinu....
 
Visice taj Tadic kako stvari stoje......Slobini su se provukli ali ovi ce tesko......A radnika koje su taj Tadic i njegovi experti doveli do gladi ima koliko hoces samo je problem sto se ne ujedine vec svako za sebe protestuje....


O tome ćemo kad dođe vreme. Za sada, pendrek za sve one koji dođu da blokiraju Gazelu zato što im gazda nije isplatio plate.
 
Ne nego šačica onih koji još žale za socijalizmom i misle da država treba da im obezbedi plate.

jeste ova stoka nevladinog sektora sad to zove"gubitnici tranzicije":rotf::rotf:
ko da ima dobitnika medj poshtenim svetom:super:
sva sretja da je ko shto kazesh to shachica 200-300 ljudi pa nema izgleda za neke vece nerede..osim ako nije greshka u proceni al onda yebiga:(
 
Ne nego šačica onih koji još žale za socijalizmom i misle da država treba da im obezbedi plate.
А шта је држава имала па да се меша у приватизацију друштвених предузећа, требала је да се меша само у приватизацију државних.
 
jeste ova stoka nevladinog sektora sad to zove"gubitnici tranzicije":rotf::rotf:
ko da ima dobitnika medj poshtenim svetom:super:
sva sretja da je ko shto kazesh to shachica 200-300 ljudi pa nema izgleda za neke vece nerede..osim ako nije greshka u proceni al onda yebiga:(

Pa nešto ne mogu da se setim nekih masovnih okupljanja, osim ako pod masom ne podrazumevaš svaki skup na kome ima više od 20 ljudi.
 
jeste ova stoka nevladinog sektora sad to zove"gubitnici tranzicije":rotf::rotf:
ko da ima dobitnika medj poshtenim svetom:super:
sva sretja da je ko shto kazesh to shachica 200-300 ljudi pa nema izgleda za neke vece nerede..osim ako nije greshka u proceni al onda yebiga:(

Da to su kako demokrate lopovske kazu "zrtve tranzicije" ....e sad mislim da oni koji su prouzrokovali te zrtve treba da odgovaraju. Tako je bar u normalnom svetu.
 

Back
Top