BORIS PREDSEDNIK

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Neko misli da bi Tadić da liže zapadu a neko bi Rusima odmah iako ih ovi neće.

Srbija nema gradjane drugog reda, to su pusti fašistički snovi.

Trećina+tvoj glas Srbije je glasala za Tadića, trećina Srbije za Tomu a trećina Srbije nije glasala ni za jednog.

John Preston je autor mnogih naučnofantastičnih priča pa razumem da si se saživeo sa ovim nickom :D

Дакле 2/3 Србије ПРОТИВ Тадића!

Нема Србија грађане другог реда, али неможе судбину Србије да одлуче не-Срби.

Русија већ данима шаље јасне сигнале Србији, али Србија нема власт која би изјавила да Србија НЕЋЕ у ЕУ.

Русија нуди економску, културну и војну подршку.
Русија подржава целовитост Србије.
Русија је светска сила будућности.

ЕУ и САД нам нуде економску пропаст, губитак националног идентитета и желе нашу младост да шаљу у прљаве ратове за нафту.
ЕУ и САД желе Србију у границама београдског пашалука.
ЕУ и САД су светске силе прошлости.

Свако нормалан ће одабрати живот (Русију), а само онај који је у потпуности слеп (у сваком погледу) ће одабрати смрт (ЕУ и САД).
 
Ako dejtonski sporazum garantuje tu nezavisnost - gde je onda?
A Preston je poznat i po erotskim vikend romanima, meni nepoznate sadržine :mrgreen:

Такозваним "демократама" недостају аргументи... али пошто су заслепљени идејом ЕУ (која ме подсећа на најцрње комунистичке идеје) у својој немоћи, доказујући своју некултуру, одмах скрену са теме (или какве везе има мој "ник" са мојим ставом?). него, где ја рекох да дејтонски споразум гарантује независност? Рекао сам да је међународно право, а самим тим и повеља УН, саставни део споразума. Нигде у том споразуму не пише да је самоопределење ентитета забрањено, а што није забрањено, то је дозвољено.
 
Дакле 2/3 Србије ПРОТИВ Тадића!

Нема Србија грађане другог реда, али неможе судбину Србије да одлуче не-Срби.

Русија већ данима шаље јасне сигнале Србији, али Србија нема власт која би изјавила да Србија НЕЋЕ у ЕУ.

Русија нуди економску, културну и војну подршку.
Русија подржава целовитост Србије.
Русија је светска сила будућности.

ЕУ и САД нам нуде економску пропаст, губитак националног идентитета и желе нашу младост да шаљу у прљаве ратове за нафту.
ЕУ и САД желе Србију у границама београдског пашалука.
ЕУ и САД су светске силе прошлости.

Свако нормалан ће одабрати живот (Русију), а само онај који је у потпуности слеп (у сваком погледу) ће одабрати смрт (ЕУ и САД).

Rusija je kao lik koji ima telefon od soma evra a nikad nema kredita .

Odseli se u Rusiju , pa da uzivas . Bulja . Samo u dva grada kao nesto , ostalo je katastrofa .

Vecina ex sovjetskih republika ima bolji zivot od Rusije ,a o ex zemljama Varsavskog Pakta da ne

govorimo.

Ti Rusi pajseri su prodali Amerima Aljasku za sitne pare . To je Rusija , sila buducnosti .

Pitanje dana je kad ce prodati i Sibir , jer pajseri ne umeju ni da ga nacnu .
 
Koliko drzi do medjunarodnog prava, vidi se po ome, shto pochinje da lichina Juznu Amerku posle drugog svetskog rata
Postaju "jatci" bogatim kriminalcima. pa chak i onoma, koji su na poternici Interpola
Mira-Elena Markovic, njen sin, Kadijevic....:evil:



Za Borisa mogu da kazem, da je POSHTEN, ODMEREN, OBRAZOVAN, CHESTIT...mozda malo neodluchan, mada se u zadnje vreme popravlja, ipak bi trebalo da bude SIGRNIJI U ONO SHTO GOVORI I DA TO SPROVODI U DELA

DA NE PRAVI, OVAKO, GLUPE KOALICIJE, PO CENU, I DA SE VLADA ""RASPADNE"" BOLJE I TO NEGO SA NAZADNJACIMA!!!

Русија је из дана у дан све богатија и јача. Људи који посете Москву не верују својим очима, када виде толико богатство. Борис је лажов и криминалац. Обећао је много, али ништа није урадио за народ Србије. Зато је радио за запад. Уништавао је нашу војску, економију и ових дана активно ради на предају Косова и Метохије. Тај човек је највеће зло за Србију. Али шта њега брига за Србијом? Он овде није рођен, а пошто не поседује националну свест, њега ништа не веже са Србију.
 
Rusija je kao lik koji ima telefon od soma evra a nikad nema kredita .

Odseli se u Rusiju , pa da uzivas . Bulja . Samo u dva grada kao nesto , ostalo je katastrofa .

Vecina ex sovjetskih republika ima bolji zivot od Rusije ,a o ex zemljama Varsavskog Pakta da ne

govorimo.

Ti Rusi pajseri su prodali Amerima Aljasku za sitne pare . To je Rusija , sila buducnosti .

Pitanje dana je kad ce prodati i Sibir , jer pajseri ne umeju ni da ga nacnu .

Pored Estonije, Litvanije i Latvije, navedi jos jednu, mada ni ove ne racunam drzavama, koje zajedno jedva da imaju stanovnika kao Srbija.

Aljaska nije prodana za sitne pare u to vreme, a Rusija je prodala jer nije mogla da kontrolise drzavu na 3 kontinenta, ali da imas i malo mozga znao bi neke stvari ;) Yebiga, gle cuda tolisni su, duplo veci od US kojoj cetvrtinu teritorije cini Aljaska ;) :P i ti nekoga zoves pajserom :roll:
 
Pored Estonije, Litvanije i Latvije, navedi jos jednu, mada ni ove ne racunam drzavama, koje zajedno jedva da imaju stanovnika kao Srbija.

Aljaska nije prodana za sitne pare u to vreme, a Rusija je prodala jer nije mogla da kontrolise drzavu na 3 kontinenta, ali da imas i malo mozga znao bi neke stvari ;) Yebiga, gle cuda tolisni su, duplo veci od US kojoj cetvrtinu teritorije cini Aljaska ;) :P i ti nekoga zoves pajserom :roll:

1 Lihtenstajn ili 1 Luxemburg su ekonomske sile za Majku Rusiju . Nastavi da pijes vodku , i da se nadas

da prosecan Rus kad ustane ujutru prvo pomisli na napacenu cerku Srbiju .

A ove sto ne racunas za drzave , mislim da ce zbog tvoje izjave da se potresu neverovatno . Pajser .
 
Boris Tadić je izbore dobio pod sloganom: Borim se za Kosovo u Srbiji ALI se borim za integraciju Srbije u EU. Valjda ti je sada jasno o čemu govorim? Definisao je prioritete i to vrlo jasno. Svi koje znam a koji su glasali za Tadića (neki od onih dva miliona građana), podržavali su ga pre i posle izbora. Dakle, Tadić nije izgubio niti procenat svog glasačkog tela! Svi su znali da svoj glas daju politici pod nazivom "Evropa nema alternativu" i znali su kako će pitanje Kosova biti tretirano u Tadićevom kabinetu.

Sa druge strane, tebe razumem, ti si protiv Evropske Zajednice i protiv Borisa Tadića. Nema potrebe da sporiš ovo što sam rekao.

Нису знали. Знам много људи који су гласали за Тадића управо зато што су размишљали на следећи начин: Запад мрзи радикале и отеће нам Косово, ако бирамо Николића. Ове запад подржава, па неће њима, својим савезницима узети Косово. Тако је размишљала већина Срба који су свој глас дали Тадићу.

Зашто су избори одржани баш пре проглашења независности? Зашто нису после?
Све су добро испланирали. Западу је требао неко ко гарантује да се Србија неће војно мешати. После 17.2.2008 су западни аналитичари све признали и све се своди на једну реченицу: Победом Бориса Тадића на изборима, спречено је избијање насиља на Балкану и на тај начин омогућено проглашење независности. Никада албанци не би прогласили независност, да је Србија претила силом у случају проглашења независности, јер не би добили зелено светло од Вашингтона и Брисела. Борис је преварио Србију, а да ли је он преварен од стране својих ментора са запада или није, мене уопште не интересује (а како време иде, очигледно је свесно лагао српски народ). Он је одиграо онако како су они хтели и то говори о њему као човеку.


Ја сам против ЕУ која
-неће да поштује право Србије и српског народа на постојање.
-Србији отима Космет.
-која негира право српског народа на уједињење.
-ЕУ која све више постаје бирократски апарат, како би пар хиљада будала у Бриселу за нерад месечно зарађивало 15.000 ЕУР.
-уцењује друге земље и своје чланице
-се меша у унутрашње послове других држава и својих чланица

Када ЕУ буде оно што је од почетка требала да буде - Европска Економска Унија - ја ћу бити први који ће се залагати за улазак у ЕУ.






koja je poplava tebe izbacila?:mrgreen::lol:

Специјално за „Политику” од дописника Танјугa

Брисел, 4. марта

[...]

Последња истраживања јавног мњења говоре да се само 19 одсто становника Срба залаже за интеграције у НАТО, док је 60 одсто за „најближе могуће везе” с Русијом. Да ли у том светлу видите да Србија има алтернативу у евроатлантским интеграцијама?

Да ли је боље живети у заједничкој спаваони или у својој кући? Не знам које то проблеме имају неутралне земље – Швајцарска, Аустрија. Бивша Југославија била је веома добар играч, иако није била чланица ни НАТО ни Варшавског пакта. Можете много више да добијете ако останете неутрални него ако се приклоните једној од страна.

Не разумем, међутим, тих 19 одсто становника Србије. Зар нису и на њихове главе падале бомбе НАТО-а?

Да ли постоји могућност војне сарадње између Србије и Русије с обзиром на географски положај Србије?

Ако војној сарадњи додамо и економску и културну сарадњу – зашто да не. У Београду имам пуно пријатеља који ми често кажу: дајте нам наоружање, а ми ћемо по питању економије да се уортачимо с Французима. Дакле, када је рат – идемо с вама. Када је мир – нећемо. Е па, не може то тако. Економија је веома важна. Русија има неке велике предности, пре свега у економији, јер је наша економија независна и имамо огромне ресурсе, које Европа све више губи.
 
Нису знали. Знам много људи који су гласали за Тадића управо зато што су размишљали на следећи начин: Запад мрзи радикале и отеће нам Косово, ако бирамо Николића. Ове запад подржава, па неће њима, својим савезницима узети Косово. Тако је размишљала већина Срба који су свој глас дали Тадићу.

Зашто су избори одржани баш пре проглашења независности? Зашто нису после?
Све су добро испланирали. Западу је требао неко ко гарантује да се Србија неће војно мешати. После 17.2.2008 су западни аналитичари све признали и све се своди на једну реченицу: Победом Бориса Тадића на изборима, спречено је избијање насиља на Балкану и на тај начин омогућено проглашење независности. Никада албанци не би прогласили независност, да је Србија претила силом у случају проглашења независности, јер не би добили зелено светло од Вашингтона и Брисела. Борис је преварио Србију, а да ли је он преварен од стране својих ментора са запада или није, мене уопште не интересује (а како време иде, очигледно је свесно лагао српски народ). Он је одиграо онако како су они хтели и то говори о њему као човеку.


Ја сам против ЕУ која
-неће да поштује право Србије и српског народа на постојање.
-Србији отима Космет.
-која негира право српског народа на уједињење.
-ЕУ која све више постаје бирократски апарат, како би пар хиљада будала у Бриселу за нерад месечно зарађивало 15.000 ЕУР.
-уцењује друге земље и своје чланице
-се меша у унутрашње послове других држава и својих чланица

Када ЕУ буде оно што је од почетка требала да буде - Европска Економска Унија - ја ћу бити први који ће се залагати за улазак у ЕУ.

:worth::worth::worth: мислио сам да су овакви људи изумрли али хвала Богу нису
 
Rusija je kao lik koji ima telefon od soma evra a nikad nema kredita .

Odseli se u Rusiju , pa da uzivas . Bulja . Samo u dva grada kao nesto , ostalo je katastrofa .

Vecina ex sovjetskih republika ima bolji zivot od Rusije ,a o ex zemljama Varsavskog Pakta da ne

govorimo.

Ti Rusi pajseri su prodali Amerima Aljasku za sitne pare . To je Rusija , sila buducnosti .

Pitanje dana je kad ce prodati i Sibir , jer pajseri ne umeju ni da ga nacnu .

To nije tačno. Prvo, Rusija danas je u mnogo boljoj ekonomskoj i političkoj poziciji nego što je bila ranijih godina. Evo šta je govorio poznati politički komentator Vitalij Tretjakov:

"Uz Putina u Rusiji je počelo da se živi bolje - to je recept njegovog uspeha. Uglavnom, to je osnovni recept za uspeh svakog političara u svako vreme i u svakoj zemlji. To je tačno, ali treba podvući da život u Rusiji nije postao bolji samo "uz Putina", već u velikoj meri "zahvaljujući Putinu".

Osim toga, moram da dodam da se vrednosti jedne zemlje ne mere samo materijalnim mogućnostima već i njenom duhovnošću, a Rusija je u tom smislu BLAGOSLOVENA ZEMLJA!
 
"Uz Putina u Rusiji je počelo da se živi bolje - to je recept njegovog uspeha. Uglavnom, to je osnovni recept za uspeh svakog političara u svako vreme i u svakoj zemlji. To je tačno, ali treba podvući da život u Rusiji nije postao bolji samo "uz Putina", već u velikoj meri "zahvaljujući Putinu".

Osim toga, moram da dodam da se vrednosti jedne zemlje ne mere samo materijalnim mogućnostima već i njenom duhovnošću, a Rusija je u tom smislu BLAGOSLOVENA ZEMLJA!

Dobro Rusija je bogata i blagoslovena zemlja? Kakve to veze ima sa nama?
Je li nam poklanjaju nešto za džabe? Leče nas besplatno? Prodaju nam gas i naftu po specijalno niskim cenama?.................

Ili pošto to sad ne čine, ako bi im se malo uvukli i ušlihtali, to bi radili....:rolleyes:

Ili tamo samo dele blagoslove?:rolleyes:
 
Dobro Rusija je bogata i blagoslovena zemlja? Kakve to veze ima sa nama?
Je li nam poklanjaju nešto za džabe? Leče nas besplatno? Prodaju nam gas i naftu po specijalno niskim cenama?.................

Ili pošto to sad ne čine, ako bi im se malo uvukli i ušlihtali, to bi radili....:rolleyes:

Ili tamo samo dele blagoslove?:rolleyes:

Можда бих ове твоје опаске и могао да разумем када би на страни супротстављеној Русији - ОВО ШТО НАВОДИШ ПОСТОЈАЛО? Али на тој другој страни СТВАРИ СТОЈЕ ДАЛЕКО ГОРЕ И РУЖНИЈЕ.
 
Dobro Rusija je bogata i blagoslovena zemlja? Kakve to veze ima sa nama?
Je li nam poklanjaju nešto za džabe? Leče nas besplatno? Prodaju nam gas i naftu po specijalno niskim cenama?.................

Ili pošto to sad ne čine, ako bi im se malo uvukli i ušlihtali, to bi radili....:rolleyes:

Ili tamo samo dele blagoslove?:rolleyes:

Za razliku od Evropljana i SAD-a, Rusi nas ne bombarduju i ne rasparčavaju....
 
Можда бих ове твоје опаске и могао да разумем када би на страни супротстављеној Русији - ОВО ШТО НАВОДИШ ПОСТОЈАЛО? Али на тој другој страни СТВАРИ СТОЈЕ ДАЛЕКО ГОРЕ И РУЖНИЈЕ.

Za razliku od Evropljana i SAD-a, Rusi nas ne bombarduju i ne rasparčavaju....

Pa šta im pišete hvalospeve...Jeste li dobili nešto od njih....
Ja nikad ništa....

To što nas tapšu po leđima, meni ništa ne znači...
 
Pa šta im pišete hvalospeve...Jeste li dobili nešto od njih....
Ja nikad ništa....

To što nas tapšu po leđima, meni ništa ne znači...
Јесмо, добили смо од њих нешто што од Американаца никад нисмо- КРВ су своју лили за Србију!
Помогли су нам да се ослободимо од Турака, да ослободимо Београд од окупатора...мало ли је, а уз то нас нису никад убијали...такође, претходна власт им је онемогућила улагање у Србију, али доласком Коштунице, то је сад омогућено, јуче смо им скинули визе...сад ћеш тек да да видиш шта ће да буде....сад тек имају интерес.
Довиђења Европо!
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top