Бомбардовање, десет година после

moj stav o emisiji i događajima koji su prethodili bombardovanju 99te

  • emisija je dobro urađena

  • emisija je dobro urađena al šteta što nisu uključeni i ostali ratovi 90ih u hronologiju

  • emisija je dobro urađena jer osuđuje politiku Slobodana Miloševića

  • emisija je dobro urađena al su neki komentari suviše nerealni

  • emisija je loše urađena jer nema dovoljno svedoka s druge strane

  • emisija je loše urađena jer se naširoko bavim nekim pojedinostima

  • emisija je loše urađena jer u nekim segmentima izjednačava regularnu vojsku i OVK)

  • emisija je loše urađena jer osuđuje politiku Slobodana Miloševića

  • nemam stav

  • ne interesuje me

  • emisija je dobro urađena

  • emisija je dobro urađena al šteta što nisu uključeni i ostali ratovi 90ih u hronologiju

  • emisija je dobro urađena jer osuđuje politiku Slobodana Miloševića

  • emisija je dobro urađena al su neki komentari suviše nerealni

  • emisija je loše urađena jer nema dovoljno svedoka s druge strane

  • emisija je loše urađena jer se naširoko bavim nekim pojedinostima

  • emisija je loše urađena jer u nekim segmentima izjednačava regularnu vojsku i OVK)

  • emisija je loše urađena jer osuđuje politiku Slobodana Miloševića

  • nemam stav

  • ne interesuje me


Rezultati ankete su vidlјivi nakon glasanja.
Па види кад тад ратоваће се поново ,па ком обојци том и Џери,мислим да разумеш Адеме

ne bih voleo neki rat u skorije vreme... sto se tice neke buducnosti od tri-cetiri decenija ili vise, to me bas i ne brine.
ne zato sto mozda ja necu biti ziv tada, ali sumnjam da ce takvih biti u srbiji
 
pitao si,ali sam otisao. ne bih da prepricavam, prvo nisam zapatio ceo tekst iznosenja,francuza,austrijanca itd. ali svi su naglasavali kosovo je na dobrom putu,i kosovo treba podrzati jer je dokazalo da je ozbiljna drzava.
ps.sutra cu ti naci neki link ka tim izjavama pa ih mozes procita u celosti

Aha,jel ti poznat termin rekla kazala;).......evo ja npr mogu da kazem da poternica interpolova za Tacijem ne postoji...jel bi to bila istina...........ili da niste 17 marta pokusali genocid napraviti.........
 
Aha,jel ti poznat termin rekla kazala;).......evo ja npr mogu da kazem da poternica interpolova za Tacijem ne postoji...jel bi to bila istina...........ili da niste 17 marta pokusali genocid napraviti.........

vidi male mudrice:worth::worth::worth:
ono sto iznose ministri u savetu bezbedbosti je rekla kazala:hahaha::hahaha::hahaha:
ps. ajde reci mi da postoji poternica za vokerom, blerom, klintonom, olbrajtkom itd. ajde pa da se zajedno smejemo:roll::roll:
 
pitao si,ali sam otisao. ne bih da prepricavam, prvo nisam zapatio ceo tekst iznosenja,francuza,austrijanca itd. ali svi su naglasavali kosovo je na dobrom putu,i kosovo treba podrzati jer je dokazalo da je ozbiljna drzava.
ps.sutra cu ti naci neki link ka tim izjavama pa ih mozes procita u celosti

ozbiljna drzava..:hahaha::hahaha:.ademe ademe sheretu jedan
 
pitao si,ali sam otisao. ne bih da prepricavam, prvo nisam zapatio ceo tekst iznosenja,francuza,austrijanca itd. ali svi su naglasavali kosovo je na dobrom putu,i kosovo treba podrzati jer je dokazalo da je ozbiljna drzava.
ps.sutra cu ti naci neki link ka tim izjavama pa ih mozes procita u celosti

To su pustili i kod nas, samo što su to rekli samo vaš "privatnik" i italijan koji je šef eulexa, kolko sam ja video...
 
vidi male mudrice:worth::worth::worth:
ono sto iznose ministri u savetu bezbedbosti je rekla kazala:hahaha::hahaha::hahaha:
ps. ajde reci mi da postoji poternica za vokerom, blerom, klintonom, olbrajtkom itd. ajde pa da se zajedno smejemo:roll::roll:

Aha.......vidim da kontas...dobro je *** malo ima vremena a morao bih predugo da ti objasnjavam.Jel bio mozda na poligrafu kad je to govorio pa se zna da je 100% istina ili neki u to zele da veruju...........a tvoj spam,bez argumenata te napravi glupim.......a da toga ni svestan nisi......daj malo pameti u glavu da se s tobom moze pricati kao covekom.

Eh da nema ih........a ocekivati da serifi odgovaraju pred pravdom je lironija sama po sebi......ali i oni polako odlaze..........preporucio bih vam da trazite nove saveznike i da vam premijer ne izlazi iz kaveza u kojem vas drze.......
 
To su pustili i kod nas, samo što su to rekli samo vaš "privatnik" i italijan koji je šef eulexa, kolko sam ja video...

nakon italijana,nakon tadica,i nakon naseg prestavnika,rec su uzeli predstavnih francuske,zatim austrije zatim....
i mene je tada vise interesovalo kako se to vama "prevodi", i kada sam pokusao da uhvatim nesto na vasem programu, B92, idu reklame, RTS1 neki film, a RTS2 prenos sednice,ma RTV neka emisija. zaista steta.
 
i ja sam se malo nasmejao, ali se ipak mora verovati tim ljudima. pa nisu oni predstavnici tamo neke vukohebine, vec ozbiljni politicari koji uvidjaju realnost:worth::worth:

Ademe..ma daj ...i sam znas zasto to moraju da pricaju..pa sta ti ocekujes od ljudi koji su priznali nelegitimnu drzavu..oni su to podrzali pa sad jedu sopstvena gomna...pa ja sam mislila da si ti ozbiljan covek..to sto si siptar i sto tebi to odgovara..pa to je druga stvar...ali to nema veze sa istinom i objektivnoscu...hteo ti to da priznas ili ne...vi ste ukrali deo drzave i proglasili je svojom......tu je pocetak kraj i sredina price..sto se tice mene i svih ostalih normalnih srba...sa naglaskom na normalnih
 
Ademe..ma daj ...i sam znas zasto to moraju da pricaju..pa sta ti ocekujes od ljudi koji su priznali nelegitimnu drzavu..oni su to podrzali pa sad jedu sopstvena gomna...pa ja sam mislila da si ti ozbiljan covek..to sto si siptar i sto tebi to odgovara..pa to je druga stvar...ali to nema veze sa istinom i objektivnoscu...hteo ti to da priznas ili ne...vi ste ukrali deo drzave i proglasili je svojom......tu je pocetak kraj i sredina price..sto se tice mene i svih ostalih normalnih srba...sa naglaskom na normalnih

Sacekaj prvo da odgovori na moj post(moje postove:))......da pazljivo analizira:lol:
 
Ademe..ma daj ...i sam znas zasto to moraju da pricaju..pa sta ti ocekujes od ljudi koji su priznali nelegitimnu drzavu..oni su to podrzali pa sad jedu sopstvena gomna...pa ja sam mislila da si ti ozbiljan covek..to sto si siptar i sto tebi to odgovara..pa to je druga stvar...ali to nema veze sa istinom i objektivnoscu...hteo ti to da priznas ili ne...vi ste ukrali deo drzave i proglasili je svojom......tu je pocetak kraj i sredina price..sto se tice mene i svih ostalih normalnih srba...sa naglaskom na normalnih

:worth: :worth:

Neka adem ovaj post od konza procita vise puta;)
 
Kojih da iskuljucujete Srbima struju,da ste 17 marta pokazali svoje pravo lice,ili da je vas ostanak na Kosovu Titova zasluga?
Eto ti i druge strane medalje!

procitao sam ga, ali ovo je stara prica.
ljudi godinama ne placaju struju, onda neki nas politicar zeli da sakupi neki poen, i iskljuci dan-dva struju celom selu... i sta biva, nista, ljudi malo protestuju, izadju pred kamerama, struja se pusti, i nakog godinu-dve to ce neko ponovo uraditi...
to ti je isto kao sa zabranom prelaska politicara srbije an granici. po meni to je neka decja igra.
 
cudo je da dobar deo sveta mora tako da prica.... a kada neko prica u vasu korist onda govori istinu
ps. cak i sto radi to sto prica, nije uopste bitno

Mi znamo sta je ISTINA, ne mora to niko da nam prica niti da nam puni glavu..kao nekima..

KOSOVO JE SRBIJA. Bilo i bice.

Mis'im malo je smesno u 21 veku pokusaj otimanja tudje teritorije, zar ne? :manikir:
 
Poslednja izmena:
nakon italijana,nakon tadica,i nakon naseg prestavnika,rec su uzeli predstavnih francuske,zatim austrije zatim....
i mene je tada vise interesovalo kako se to vama "prevodi", i kada sam pokusao da uhvatim nesto na vasem programu, B92, idu reklame, RTS1 neki film, a RTS2 prenos sednice,ma RTV neka emisija. zaista steta.

Nisam siguran, ali mislim da je posle svih njih govorio Rus i na neki način stavio tačku na debatu... Ispravi me ako grešim...
 
procitao sam ga, ali ovo je stara prica.
ljudi godinama ne placaju struju, onda neki nas politicar zeli da sakupi neki poen, i iskljuci dan-dva struju celom selu... i sta biva, nista, ljudi malo protestuju, izadju pred kamerama, struja se pusti, i nakog godinu-dve to ce neko ponovo uraditi...
to ti je isto kao sa zabranom prelaska politicara srbije an granici. po meni to je neka decja igra.

Cekaj ako cemo vec o starim pricama,gde su pare koje vi nama dugujete?Pare od poreza,neplacanja struje?I stvarno mislis da cu poverovati u ovo sto si rekao,pa covece imam izvor koji zivi na Kosovu.U ovom trenutku ste opalili restrikciju,ako je to tebi normalno niste vi ni od tiranije napredovali,a kamoli da ste u demokratiji!
 
dakle 24 mart ce zauvek ostati datum duboko urezan u moju dushu
dan kada sam shvatila sta znaci biti bespomocan..dan kada sam videla strah u ocima moje dece..dan kada je pocelo jos bezumnije nestajanje ljudskih zivota
dan koji je Taci nazvao pobedom demokratije
zalim za svakom suzom prolivenom..za svakim srcem koje je stalo...za svaku bobmu koja je sekla moj stomak u kom je bilo jedno malo dezuno bice..alim za svom onom decom koja su zbog bombi izgubili sansu da vide sta znaci zivot
a siptari taj dan slave
nek im se Gospod Bog smilostivi
zalim za svakog coveka svakog vojnika koji izgubio ono najdragocenije...zivot..nek im je vecna slava
 
dakle 24 mart ce zauvek ostati datum duboko urezan u moju dushu
dan kada sam shvatila sta znaci biti bespomocan..dan kada sam videla strah u ocima moje dece..dan kada je pocelo jos bezumnije nestajanje ljudskih zivota
dan koji je Taci nazvao pobedom demokratije
zalim za svakom suzom prolivenom..za svakim srcem koje je stalo...za svaku bobmu koja je sekla moj stomak u kom je bilo jedno malo dezuno bice..alim za svom onom decom koja su zbog bombi izgubili sansu da vide sta znaci zivot
a siptari taj dan slave
nek im se Gospod Bog smilostivi
zalim za svakog coveka svakog vojnika koji izgubio ono najdragocenije...zivot..nek im je vecna slava

Slava im, nek pocivaju u miru.
 
Nisam siguran, ali mislim da je posle svih njih govorio Rus i na neki način stavio tačku na debatu... Ispravi me ako grešim...

Сад је било на РТСу... Јавила се британска министарка напљувала Слобу који је "починио злочине у име српског народа", па јој је Рус очитао лекцију.
 
Nisam siguran, ali mislim da je posle svih njih govorio Rus i na neki način stavio tačku na debatu... Ispravi me ako grešim...

gresis, nakon naseg prestavnika je govorio francuz, zatim austrijanac.., dalje kao sto rekoh nisam gledao. pre naseg govorio je tadic, a pre njega zanijeli. to sam gledao, sve to je trajalo manje od pola sata
 
dakle 24 mart ce zauvek ostati datum duboko urezan u moju dushu
dan kada sam shvatila sta znaci biti bespomocan..dan kada sam videla strah u ocima moje dece..dan kada je pocelo jos bezumnije nestajanje ljudskih zivota
dan koji je Taci nazvao pobedom demokratije
zalim za svakom suzom prolivenom..za svakim srcem koje je stalo...za svaku bobmu koja je sekla moj stomak u kom je bilo jedno malo dezuno bice..alim za svom onom decom koja su zbog bombi izgubili sansu da vide sta znaci zivot
a siptari taj dan slave
nek im se Gospod Bog smilostivi
zalim za svakog coveka svakog vojnika koji izgubio ono najdragocenije...zivot..nek im je vecna slava

ti pamtis taj jedan dan...da li te interesuju mozda koliko takvih dana pamte drugi???
i nije tacno da se taj dan slavi, nesto si pobrkala. bilo je stotinu izjava nasih celnika da je to crni dan za nezavisno i demokratsko kosovo, i da trebamo svi raditi da se takav dan vise nikada ne ponovi.
ps. ne volim kada se laze...makar ne ocigledno
 

Back
Top