Boli me leva bradavica...

DUH

Iskusan
Banovan
Poruka
5.887
....odnosno, bradavica na levoj dojci.
Tvrda je kao kamen (od juče) pa valjda zato boli (erekcija od 24 sata).
Čitala sam ceo dan po internetu i našla zbrkane informacije. Nikada ranije mi se ovo nije desilo.
Ležala sam u kadi sa toplom vodom i "erekciju" sam uspela da spustim, par puta se opet "dizala" pa "spuštala", trenutno je ni tvrda ni meka, ali boli u pič.ku materinu (I krug oko bradavice)
ŠTA JE BRE OVO???
 
Verovatno bakterijska infekcija.

Ako bi te zezali rekli bi ti da je to prenadraženost i da se maneš vođenja ljubavi sa dva muškarca istovremeno, sikama je potreban odmor tokom akcije, ako su osetljive ne mogu se stalno stimulisati, a tamo gde su četiri muške ruke bar jedna od njih je uvek na siki. I drugo brate menjaj te ljubavnike, umesto krkana nađi nekog nežnijeg i pažljivijeg, može i neki povučen i stidljiv lik koji nije alav i komotan, koji ne navaljuje na sike šaketinama k'o lopatama, ne grabi ih, ne glođe, ne gnječi, ne uvrće bradže i ne povlači ih prstima, ne stiska usnama kao cuclice, nego je obziran prema njima toliko da ga se mora nutkati, ono: ''Lule, mile, kićo, lane moje, uzmi bradžicu, sisaj je srećo tetina, zasladi se, valja se...''...

:))))
 
  • Haha
Reactions: DUH
Verovatno bakterijska infekcija.

Ako bi te zezali rekli bi ti da je to prenadraženost i da se maneš vođenja ljubavi sa dva muškarca istovremeno, sikama je potreban odmor tokom akcije, ako su osetljive ne mogu se stalno stimulisati, a tamo gde su četiri muške ruke bar jedna od njih je uvek na siki. I drugo brate menjaj te ljubavnike, umesto krkana nađi nekog nežnijeg i pažljivijeg, može i neki povučen i stidljiv lik koji nije alav i komotan, koji ne navaljuje na sike šaketinama k'o lopatama, ne grabi ih, ne glođe, ne gnječi, ne uvrće bradže i ne povlači ih prstima, ne stiska usnama kao cuclice, nego je obziran prema njima toliko da ga se mora nutkati, ono: ''Lule, mile, kićo, lane moje, uzmi bradžicu, sisaj je srećo tetina, zasladi se, valja se...''...

:))))
Bože svašta. Ili je pms ili trudnoća ili nešto baš loše..
 
E ljudi trazila po netu, kad me link dovede na Krstaricu:
https://forum.krstarica.com/threads/bubuljica-na-bradavici-dojke.127270/

Uglavnom, pojavilo mi se prvo kao plik, zakazem kod privatnika u 19h
Sad je 17:42
Vise me nije ni strah
Ili je bubuljica, ili nakupljene mlecne (nešto u vezi začepljenja mlecnih zlezda)
U oba slučaja hirurška intervencija, jbg.
Javiću vam šta je bilo.
E i hvala svima.
 
Ne dojim, ne pojim, ne gojim 😂

Nego ovo žešće sra.nje, nisam nikad obracala pažnju na nuklearnu medicinu, a tu završih.
Odnosno, tek počeh.
Nisu ni mlečne zlezde ni bubuljica, na ultrazvuku mi video pune sise cista.
Dao mi recept za "Femisan A" i da mažem bradavicu sa "Chloranfenicol" 5%mast, I što pre da mi vade krv, da vide nivo hormona.
Je.bi.ga, ljudi, to je jedna od onih stvari za koje mislimo da se "uvek desavaju nekom drugom".
Reko' da vam se javim, Eto čisto onako...
Fala Vi na brizi ;)
 
To se procenjuje rukama.Celibat nije dobar za sise.
Ja moje sise uvek nježno izmasiram kad se tuširam, nema to veze sa celibatom.
Ma, ništa nema veze ni sa čim, osim možda sa genetikom- sa majčine strane ima dosta žena koje su imale rak dojke, neke preživjele, neke se ubile, neke umrle, pri tom imale po više od 2 dece, 5oro, 6ooro, nema pravila.
 

Back
Top