mario80
Stara legenda
- Poruka
- 87.764
Bio danas izgrlio se sa svim voditeljkama i voditeljima, davo intervjue
Donji video prikazuje kako da instalirate aplikaciju na početni ekran svog uređaja.
Napomena: This feature may not be available in some browsers.
ma jasta si !



Šta da ti kažem a da ti ne povredim krhka osećanja, mi rođeni beograđani znamo da uživamo![]()
U centru ima i novijih zgrada nisi primetio? Strogi centar je mahom bio sravljen prilikom nacističkih i američkih bombardovanja ako nisi znaoA đedo ti sišao s ovcama i kozama i uljego u stan nekog "buržuja".
Radi Strogy CentarU centru ima i novijih zgrada nisi primetio? Strogi centar je mahom bio sravljen prilikom nacističkih i američkih bombardovanja ako nisi znao![]()
Gde su projektanti nadstrešnice?gde su izvestaji koji su trebali da pokazu odradjeno posle tri anonimne dojave na zeleznicama kojima ste blokirali srpsku zeleznicu pred tri najveca skupa ?
mani nas malih kosta i gofancica da prostis
Gde su projektanti nadstrešnice?
Češu jaja po kafanama
KO je naredio momentalno raščišćavanje mesta za uvidjaj nakon nesreće?
Jel to normalno?
U kojoj zemlji?
A ti traži telefonski listing do mile volje
Normalno je da se prvo uradi uvidjaj a ne da inforenzičari dodju na ispremeštano.Ko je bio Imre Farkaš, arhitekta koji je projektovao Železničku stanicu u Novom Sadu?
Pogledajte prilog 1822864
Normalno je da se raščisti ispod kojih su desetine pobijenih građana.
Idi leči se negde.Normalno je da se prvo uradi uvidjaj a ne da inforenzičari dodju na ispremeštano.
Krvave vam ruke
Ja bih u ustanovi gde je bila Zagorka Dolovac ali ne mogu da nadjem koja je to ustanova pošto je ona pobacala lekarske izveštaje sa DS-omIdi leči se negde.
