Blogovanje

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Dobrodošli. Ovo nije blog.

Ovo je mesto za druženje, ćaskanje, pitanja, predloge.

Za početak, samo zato što mnogi ne znaju gde se nalazi, ovde stavljam kućni red kuće koja je naš domaćin; nalazi se ovde: Pravilnik Bloga.

Ako Vas nešto tišti, a nigde nije zgodno da to kažete, kažite ovde.

Srećno!
 
Poslednja izmena od moderatora:
Odgovor je da nam se razlikuju definicije aktivnog člana. Ja sam spisak napravio kada je trebalo da se glasa za ime Kafane, a služi tome da sveko može lakše da poseti sve blogove određenog korisnika. To je bilo oko 1. jula, a ti si bila aktivni član u to vreme, u šta mogu svi da se uvere:

pm0uUQF.jpg


Ne razumem u čemu je problem zbog kojeg si zauzela gard prema meni.
Potrebno je da tri meseca ne budeš na blogu i bićeš uklonjena sa spiska aktivnih članova.
Gde si me zamolila da obrišem link ka tvojim blogovima? Molim citat, jer moguće je da sam prevideo.
"Muljator" je za mene npr. onaj koga 16 puta treba da pitam da obrise link ka mojim blogovima jer "mulja i laze"(reci koje upotrebljava pod mojim blogom za druge korisnike) prvo kad kaze da sam ja aktivan bloger krstarice a potom ";mulja" u svojim izgovorima(;koji nicu ko pecurke posle kise) da ne izvrsi ono za sta je ljudski zamoljen manipulisuci i moderacijom i korisnikom.terajuci neki inat i provocirajuci besmislenom samovoljom i diktaturom cineci upravo suprorno od zamoljenog( umnozava link i edituje iznova ovde)
 
"Muljator" je za mene npr. onaj koga 16 puta treba da pitam da obrise link ka mojim blogovima jer "mulja i laze"(reci koje upotrebljava pod mojim blogom za druge korisnike) prvo kad kaze da sam ja aktivan bloger krstarice a potom ";mulja" u svojim izgovorima(;koji nicu ko pecurke posle kise) da ne izvrsi ono za sta je ljudski zamoljen manipulisuci i moderacijom i korisnikom.terajuci neki inat i provocirajuci besmislenom samovoljom i diktaturom cineci upravo suprorno od zamoljenog( umnozava link i edituje iznova ovde)
Stvar je vrlo prosta - deaktiviraj se i nećeš biti na spisku aktivnih članova.
 
Nisam odgonetnuo, na početku strane je Mrkalj pominjao neke "tršnje" pa sam pomislio da nevešto pokušava da nađe izgovor za nerad.

Dobro, de, iako ne dovoljno nešto je ipak uradio. Ja bih, nedo vam bog, bio maalko grublji :mrgreen:
 
Poslednja izmena:
Nisam odgonetnuo, na početku strane je Mrkalj pominjao neke "tršnje" pa sam pomislio da nevešto pokušava da nađe izgovor za nerad.
Aaaaaaaaaa! Pa to je lapsus u kuckanju....tako radi i moja tastatura...guta slova...naročito "guta" kada je sladoled sa kandiranim tr(e)šnjama u pitanju... može i mal'nama...pistać'ma...
Pita moja frizerka u Banja Luci svoju pomoćnicu: "Jesi li ovo cifala"? "Jesam, al' neće da siđe fleka" - odgovara pomoćnica..."A, šta je to cifanje"? - ja pitala... "To je da oriba sa CIF-om" - ona odgovorila...Lep je ovaj naš jezika...svakojako može da se izvrne i preinači...imenica očas postane glagol - i obrnuto... samo...treba paziti da ne pređe u "zmijski" :zkez: :vzagrljaj:
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top