Quantcast
  • Dragi prijatelji, od sada mozete da primate obavestenja na svojim uredjajima o novostima (push notifikacije). Kliknite ovde za uputstvo.
  • Od sada mozete i na forumu da koristite emodzije. Kliknite ovde za uputstvo.
  • Blog je internet dnevnik u kome autor iznosi svoja razmišljanja na neku temu. Molimo vas da se pridržavate Pravilnika Bloga.

Blogovanje

***Dia_na_dia***

Zainteresovan član
Poruka
315
Spisak je urađen oko 1. jula i obuhvatio je sve članove čiji su se blogovi nalazili na prve dve strane.
A kakav je odgovor povodom mog pitanja?(da link bude uklonjen kao neistinita tvrdnja)
Ps.
Kad je osnovan blog- koje godone?
Aktivan clan je onaj clan ko je pokusao mesec- dva da tek vidi hoce li ga mesto zainteresovati?
...jer je presek julski a ne sveobuhvatni?

Mrkalj

Elita
Moderator
Poruka
20.506
A kakav je odgovor povodom mog pitanja?(da link bude uklonjen kao neistinita tvrdnja)
Ps.
Kad je osnovan blog- koje godone?
Aktivan clan je onaj clan ko je pokusao mesec- dva da tek vidi hoce li ga mesto zainteresovati?
...jer je presek julski a ne sveobuhvatni?
Odgovor je da nam se razlikuju definicije aktivnog člana. Ja sam spisak napravio kada je trebalo da se glasa za ime Kafane, a služi tome da sveko može lakše da poseti sve blogove određenog korisnika. To je bilo oko 1. jula, a ti si bila aktivni član u to vreme, u šta mogu svi da se uvere:

Ne razumem u čemu je problem zbog kojeg si zauzela gard prema meni.

***Dia_na_dia***

Zainteresovan član
Poruka
315
Ja zaista nemam zelje, jos manje volje i interesovanja da raspetljavam vase(nicije) definicije, jos manje da zapetljavam zapetljano, niti da se mesam sta cete i kako cete ovde postupati,ja sam vec stekla sliku i donela odluku - onako kako sam vec obrazlozila sasvim jasno u svom pitanju.

Gde je problem da se samo link ka mojim blogovima obrise?Umesto toga shvatili ste da zelim da ga duplirate kopirate i ponovite?
Namerno to radite?

I mogu li napokon iz treceg pokusaja dobiti svoj odgovor hocete li udaljiti taj link?
(ostali kako je njihova volja)
Bila bih zahvalna.

Ili to znaci da necete i da nemam izbora nego da sve blogove sama obrisem , da bih postala neaktivna ovde?

Mrkalj

Elita
Moderator
Poruka
20.506
Ja zaista nemam zelje, jos manje volje i interesovanja da raspetljavam vase(nicije) definicije, jos manje da zapetljavam zapetljano, niti da se mesam sta cete i kako cete ovde postupati,ja sam vec stekla sliku i donela odluku - onako kako sam vec obrazlozila sasvim jasno u svom pitanju.

Gde je problem da se samo link ka mojim blogovima obrise?Umesto toga shvatili ste da zelim da ga duplirate kopirate i ponovite?
Namerno to radite?

I mogu li napokon iz treceg pokusaja dobiti svoj odgovor hocete li udaljiti taj link?
(ostali kako je njihova volja)
Bila bih zahvalna.

Ili to znaci da necete i da nemam izbora nego da sve blogove sama obrisem , da bih postala neaktivna ovde?
Gde si me zamolila da obrišem link ka tvojim blogovima? Molim citat, jer moguće je da sam prevideo.

***Dia_na_dia***

Zainteresovan član
Poruka
315
Napisite mi te reci koje zelite i koje su potrebne" lepe reci koje gvozdena vrata otvaraju" i ja cu ih ponoviti, zarad konacnog udaljenja mene sa spiska aktivnih clanova ovde sa prve stranice ove teme.

***Dia_na_dia***

Zainteresovan član
Poruka
315
Potrebno je da tri meseca ne budeš na blogu i bićeš uklonjena sa spiska aktivnih članova.
Ozbiljno?
A nije potrebno ni ta ista 3 meseca da budem aktivna na blogu da bih postala akrivan bloger?

Pisala sam samo 1 mesec- probala i ne pisem vec duze nego jesam- 5 nedelja-od 3.07.

1.07. Je sve odredio? Leto i sezona godisnjih odmora? Sta kad dodje neko sa godisnjeg i bude mu zao sro nije na spisku aktivnih zbog letnje pauze?

Cija definicija ne valja? Sveobuhvatna ili nasumicna jednog toplog letnjeg dana?

Ja jos nisam 3 meseca ni uclanjena.
I kakve ima veze pisati blogove( biti bloger) i posecivati blog kao publika?