Blogovanje

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Dobrodošli. Ovo nije blog.

Ovo je mesto za druženje, ćaskanje, pitanja, predloge.

Za početak, samo zato što mnogi ne znaju gde se nalazi, ovde stavljam kućni red kuće koja je naš domaćin; nalazi se ovde: Pravilnik Bloga.

Ako Vas nešto tišti, a nigde nije zgodno da to kažete, kažite ovde.

Srećno!
 
Poslednja izmena od moderatora:
ne tišti me ništa
da budem iskrena i ne učestvujem na blogovima al kafane volim :D
nadam se da mi nećete zameriti ako ponekad svratim :)

mislim da je ovako lepše

najpopularniji-ljetni-kokteli-201401.jpg
 
Bolje Vas našli!
Srbi su uvek voleli kafane, pa će zavoleti i ovu novootvorenu... Pa po onoj IN VINO VERITAS, IN AQUA SANITAS, jesu se ispovedali šta ih tišti...samo je šljivka bila uvek modernija od vina...

Ne tišti me, al' da pitam:
1) Ko je smislio ime kafančeta?
2) Šta znači to ime?
3) Da li možete da fiksirate tastaturu da malo slovo "e" uvek bude pisano po srpskom pravopisu?
Hvala i poštovanje!
 
Hvala! :)

2) Primetio sam da su blogeri većinom poetski nastrojeni, pa sam napravio i (1) nadenuo ime kao krosover između pojmova književno veče i blog. Ako nekom to ime ide na živce, možemo da čujemo nove predloge do, recimo, 1. jula, pa da tada glasamo za novo ime među ponuđenim predlozima.
3) Tastatura pokvarena do dalj(nj)eg.

PS. Sad vidim da piše BOŽEVNO, a bio sam siguran da sam napisao BLOŽEVNO. :think:

Поправљeнo! :mrgreen:
 
Neki blogeri jesu poetski nastrojeni, drugi baš i nisu...
I dalje mi se ne sviđa ime kafančeta, pa predlažem da nadenemo neko drugo ime... ovo Vaše je previše "sklepano" po mom mišljenju
Za tastaturu mi je žao što je pokojna, ali za reklamu pogrebnog preduzeća...za to nemam reči... takve reklame mogu samo da me oteraju sa bloga i to zauvek...
Molim da obrišete ceo tekst o pogrebnom preduzeću, mislim da je užasno neukusno...
'Ajde da Vas vidimo na delu, dragi moderatoru!
Hvala unapred!
 
Neki blogeri jesu poetski nastrojeni, drugi baš i nisu...
I dalje mi se ne sviđa ime kafančeta, pa predlažem da nadenemo neko drugo ime... ovo Vaše je previše "sklepano" po mom mišljenju
Za tastaturu mi je žao što je pokojna, ali za reklamu pogrebnog preduzeća...za to nemam reči... takve reklame mogu samo da me oteraju sa bloga i to zauvek...
Molim da obrišete ceo tekst o pogrebnom preduzeću, mislim da je užasno neukusno...
'Ajde da Vas vidimo na delu, dragi moderatoru!
Hvala unapred!
Ustvari, nije tastatura, naravno, nego je u pitanju softver za tastaturu za pisanje slova jat. On je u kvaru u tom smislu da ne mogu da ga deaktiviram.
https://forum.krstarica.com/threads/kako-se-cita-mrkaljev-jat.861781/

Ovo sa reklamom je rešeno, ne treba brinuti. U pitanju je greška. Nema razloga za uzbuđenje. :)
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top