Blogovanje

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Dobrodošli. Ovo nije blog.

Ovo je mesto za druženje, ćaskanje, pitanja, predloge.

Za početak, samo zato što mnogi ne znaju gde se nalazi, ovde stavljam kućni red kuće koja je naš domaćin; nalazi se ovde: Pravilnik Bloga.

Ako Vas nešto tišti, a nigde nije zgodno da to kažete, kažite ovde.

Srećno!
 
Poslednja izmena od moderatora:
Od "Davno završeno, 22" do "Davno završeno, 33". To je sve obrisano. (Mislim, UKLJUČUJUĆI 22 i 33.)

Ponavljam da sam svaki dan pisala po tri bloga u nizu. Hvala.
Da li je sve to ovde, na Blogovanju? Da odmah počnem da vraćam.

Svako neka kaže koja tema mu je ovde završila tako što će otvoriti tu temu ponovo na blogovima sa onim originialnim naslovom te teme i sa samo jednom rečju u uvodnom postu - "NEDOSTAJE".

Hvala na razumevanju, nije do mene, u pitanju je softverski glič.
 
Pa stvarno, ja sam upravo to čitala!!!
Mislim delove knjige od Susan Sto Helit.
Valjda će da požure!!!
I tu su i naši komentari...
Svako neka kaže koja tema mu je ovde završila tako što će otvoriti tu temu ponovo na blogovima sa onim originialnim naslovom te teme i sa samo jednom rečju u uvodnom postu - "NEDOSTAJE". Ja ću prebaciti postove odavde na početno mesto. Ako ne budem znao za sve postove gde pripadaju, vi ćete mi pomoći.

Hvala na razumevanju, nije do mene, u pitanju je softverski glič.
 
Da li je sve to ovde, na Blogovanju? Da odmah počnem da vraćam.

Svako neka kaže koja tema mu je ovde završila tako što će otvoriti tu temu ponovo na blogovima sa onim originialnim naslovom te teme i sa samo jednom rečju u uvodnom postu - "NEDOSTAJE".

Hvala na razumevanju, nije do mene, u pitanju je softverski glič.
Jeste, sve je otišlo na Blogovanje, počevši sa Davno završeno, 22 i zaključno sa Davno završeno, 33.
Hvala još jednom.
 
Da dodam:

Pijte kefir i cink sa selenom!
:zcepanje:

Znam da ovo nema veze sa krstom, ali nek se nađe---
Screenshot_41.png
 
Ja sam večeras uletela u priču,žao mi je, ali iz ovog jednog dela vidim ponešto.
Прочитај обавезно све од 1. дела, нећеш се покајати...прича је толико добра, да нећеш примећивати ни словне, ни граматичке грешке, неће ти бити важно.
А ако наша @Susan Sto Helit реши да је објави, лектори и коректори у издавачким кућама нека зараде своју плату.
 
Mrki, žao nam je što moraš za sve nas da vadiš iz čkepi trnje!
Ne možemo da ti pomognemo, ali možemo da ti kažemo da te puuuuuuuno volimo!
Usput, veliko h v a l a šaljemo!

:vzagrljaj::heart2::vzagrljaj:
Ako ovo nije u redu, a ti briši... :zkez:
a ja i ne pisem nesto nego se pogodilo da se latim tastature u ovo nevreme...voleo bi da kazem pera ali razocaranost bi mozda bila veca...
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top