Ближи ли се крај ове власти?

Uglavnom ne. I ako dodje do toga lako se izvuces bez posledica...

Не знам, нисам до сада имао прилике да ударим само један шамар. Обично одмах следе још 2-3 ... а то је већ наношење лакших телесних повреда.... А што се тиче онога да полицију треба окренути на страну народа, може, али потребно је да буде 300.000 људи на улицама
 
Не знам, нисам до сада имао прилике да ударим само један шамар. Обично одмах следе још 2-3 ... а то је већ наношење лакших телесних повреда.... А што се тиче онога да полицију треба окренути на страну народа, може, али потребно је да буде 300.000 људи на улицама

Slazem se. Ili da bude na dvadeset mesta po 20.000
U svakom slucaju, mora se desiti nesto masovno, nesto sto nijedna represija ne moze uspesno da suzbije
 
Slazem se. Ili da bude na dvadeset mesta po 20.000
U svakom slucaju, mora se desiti nesto masovno, nesto sto nijedna represija ne moze uspesno da suzbije

Када је био митинг 2008. године ... критична маса је постојала за смену власти, али тада су се неки људи нагло повукли са улица ...
 
Daj ljudi sta se primate, vidite li da su se Srbi zarekli da niko ne moze izdrzati represiju i tiraniju duze od njih. Cak su i Arape zayebali.....koje pustinjske p*cki*e pokrenuli revolucije :hahaha:
Sto je najludje, "Srbi" ih treniraju kako da podignu revoluciju i oslobode se tiranije :hahaha: :rotf:

Eksperimenta radi, samo probaj da stopiras sve devizne doznake od nasih iz inostranstva koje redovno salju svojima ovde....dobices revoluciju i to krvavu u roku od tri meseca
Dakle, nismo mi peecke, nego jos uvek veci deo nije gladan
 
Eksperimenta radi, samo probaj da stopiras sve devizne doznake od nasih iz inostranstva koje redovno salju svojima ovde....dobices revoluciju i to krvavu u roku od tri meseca
Dakle, nismo mi peecke, nego jos uvek veci deo nije gladan

Има и оног првог и оног другог, а има и трећег. Свако ко би могао нешто да покрене бива ућуткан тако што добије неки посао у државној администрацији. Зар би тај секао грану на којој седи?
 
Kraj ove vlasti desice se kad armije nezaposlenih ostanu bez ikakvih sredstava za zivot i kad gladni i besni izadju na ulicu i krenu da lupaju radnje kako bi pokrali hranu.
Moze da ih bije ko i koliko hoce. A nece. Jer oni dobro znaju da se takva batina redovno olupa o glavu onima koji je drze.
Pa ti koji budu trebali da je drze i njome lupaju po ljudima, to nece uraditi

Ni tada se nece desiti Stronci.

Vi jos NI NE ZNATE sta je siromastvo.
 
Знаш о чему се ту ради? И када се крене у акцију, Ивица изведе 5-6.000 жандара који имају наређење да бију до смрти, ако треба

Ni pod kojim uslovima ne dopustiti
da se ugrozi "ponos".....!
I poginuti,ako je potrebno.
Zna bucko šta radi.
Može "ponos" da uzvrati.
Nikad se ne zna.....
 
Eksperimenta radi, samo probaj da stopiras sve devizne doznake od nasih iz inostranstva koje redovno salju svojima ovde....dobices revoluciju i to krvavu u roku od tri meseca
Dakle, nismo mi peecke, nego jos uvek veci deo nije gladan

Ni prangija nece puci.

Srbi su naviknuti VEKOVIMA na poslusnost.

Nikakvih ustanaka ni revolucija nece biti.

Za to treba imati MNOGO VISE STVARI OD PUSTIH ZELJA.
 
Eksperimenta radi, samo probaj da stopiras sve devizne doznake od nasih iz inostranstva koje redovno salju svojima ovde....dobices revoluciju i to krvavu u roku od tri meseca
Dakle, nismo mi peecke, nego jos uvek veci deo nije gladan

Ma znam, salim se ja malo.
Tako nedavno gledam neki video clip, tip sedi u sred bela dana u BG, neki kafic, fino obucen, mlad, pije kaficu i kuka kako nema posla :hahaha:
U pravu je Tadic. Narodu je ocigledno dobro, cim moze da lezi (sedi) i da ga boli Q sto nema posla, a za more, exit, gucu se nekako nadje kinta.
Jos uvek narod nije ogladnio, tu si potpuno u pravu. :ok:
 
Eksperimenta radi, samo probaj da stopiras sve devizne doznake od nasih iz inostranstva koje redovno salju svojima ovde....dobices revoluciju i to krvavu u roku od tri meseca
Dakle, nismo mi peecke, nego jos uvek veci deo nije gladan

Treba da se ugledamo na Grke.
Oni se "podignu" za dva sata !
I cela Atina proključa....
Tanki smo u organizaciji.
 
Treba da se ugledamo na Grke.
Oni se "podignu" za dva sata !
I cela Atina proključa....
Tanki smo u organizaciji.

У праву си да смо танки у организацији. У ствари, оне групе које могу нешто да организују, баве се дрогама, којекаквим диловима са власти и слично. Немамо ми анархисте као Грци
 

Back
Top