blentavo pitanje, ali pitanje...

pa sad,ja verujem da lepota vise pripada vremenu nego nama :lol: ali zavisi sta to podrazumevas pod prepustanjem...nemam problematicnu kozu pa nikad nisam morala nesto posebno da je negujem,ne koristim puder i ostalu tesku sminku i ne idem u solarijum i uglavnom ne radim sve te stvari koje mogu lose uticati na kozu...osim sto konzumiram alkohol al ne sad bog zna kako cesto :lol: ali namazem redovno lice ili niveom soft ili nekom niveom bas za lice jer mi se lako susi koza..zimi mazem jace kreme jer ima tendenciju da se bas osusi od hladnoce...imam i neku kremu za oci,mama mi kupila al koristim je eto bas ako se setim,jer koza se navikava na sve te agresivne stvari...verovatno cu vremenom koristiti jace kreme kad budem pocela vise da se raspadam ali cisto sumnjam da cu ici na razne operacije zatezanja lica ili sta god slicno...isto cu po svoj prilici nastaviti da vezbam nekoliko puta nedeljno jer ne zelim da se oklembesim i otromboljim samo zato sto starim...i ne,definitivno ne volim da se osecam otromboljeno :lol:...ako to podrazumevas pod ne-prepustanjem,onda da,radicu koliko je u mojoj moci da izgledam pristojno...ako to podrazumeva hirurgiju,onda ne najverovatnije :)

:kiss:
 
To sa borama je jednostavno tako, pojave se kad tad. a ako se toliko plašiš bora i starenja, i želiš da izgledaš uvek kao sada, ne gine ti botoks, hirurgija i sl.
A druga strana medalje: šta ako ljude bude strah od tebe, pa pomisle da si neki vampir ili duh, kad nemaš baš ni jednu boru u 60-toj?
 

Back
Top