Bleach

well svastika nije samo nacisticko obelezje a i na suprotnoj strani je

btw aizen ce da dobije po picki i sta onda? gotov bleach?

Ne onda idu jos dva arca, jedan kratki, drugi duzi.
Tako rece Kubo na nekom skupu. :)

Pa, posto je Ichigo vec spasio Rukiju (Seireitei arc) i Orihime (Hueco Mundo arc), ja se pitam ko je sledeci da se spasi? Sado ili Uryu?
 
Ono shto nikad nisam razumeo kod tih fora sa stajanjem vremena, ili vracanjem kroz vreme (ne samo Bleach, nego bilo gde) jeste zashto se glavni junaci uvek pojave u poslednjem trenutku da spase sve. Shto prosto nije izashao odande par sekundi nakon shto je ushao? Mislim, ok, tenzija i sve to, ali suvishe je suvishe.
 
Ali meni vuce mnogo na nacisticku svastiku, zato mi je cudno.
Ichigo i njegov cool izlged. :ljutko:

Na stranu to što su nacisti ukrali taj simbol, mislim da simboli kojim se piše BAN KAI sve objašnjavaju (卍解).

I još jedan čapter u kojem se nije desilo ništa ili nešto ekvivalnetno 10 sekundi realnog vremena. Nije ni čudo što će opet da nas maltretiraju filerima.
 
^smaraju k'o i uvek...a i mogli bi malo da dovuku 'vamo kenpachija i byaku-retarda i ostale -.-
i da, shta je bre sa gay fairy likovima...sad su i aziena pretvorili u glupu vilu -____- fail...i gde je ona glupa orihime, ono, da pomogne malo 'vamo...heal itd... -___-

sve u svemu, trebao je kubo ovo odavno da zavrshi.... :/
 
Spoilers:

Aizen talks a lot.

Ichigo is composed.

They fight without speaking.

A rocky mountain in the distance crumbles.


Aizen talks a lot.

Ichigo doesn't speak.

Aizen gives a commentary speech.

Aizen swings his sword around.

Ichigo avoids it wordlessly.


Ichigo grabs Aizen's sword with his hand.

Aizen is surprised.

Ichigo suddenly speaks. "What are you surprised at? Are you afraid of something happening that you can't understand?"


Aizen loses patiences and says a long kido chant.

Hado 90 Black Coffin.

It's a Black Coffin using a complete chant by me, who has surpassed hollows and shinigami! Somebody like you can't comprehend it!

The dark coffin surrounds Ichigo.

Ichigo gives one swing of his sword and the black coffin crumbles.

Ichigo: "It seems you haven't noticed. My power is greater than yours currently is. It wasn't your sword that blew away that rocky mountain.

It was mine.

Ichigo cuts down Aizen.

The end.


Ichigo's right hand is fixed to his sword by a chain

Slike:

th_43953_IMG_1424_122_351lo.JPG


th_43995_IMG_1425_122_616lo.JPG
 

Back
Top