Bleach

Q: Can Sasakibe ever become a captain?

A: As long as Genryuusai lives, I don't think he can be one (laugh).
Aha! Znaci nije mrtav. xD
Mada glupo je, covek iskoristi sacrifice (sad sam hteo da napisem jutsu xD sta koriste ovi u bleachu?:o Kidou? xD) i prezivi.:ljutko:
 
Od kad je taj Intervju? A i Kubo je glup ko tocilo (zato mu je i prica sranje), on ne planira nista. Npr, Kishimoto je tokom cona u Americi rekao kako ima unapred isplanirano mnogo chaptera, samo mora da ispuni pricu, a Kubo kaze kako on nikad ne planira, neko on ide instintkom. (I tako mi dobijemo Winx vilu i Tomija i Dzerija u 5 chaptera).
 
Nego sta.

0.jpg
 
aaaaaa dajte mi molim vas neki sajt sa free mangom da citam Bleach al da ima svi brojevi a ne ko mangastream poslednjih 5.... blizim se kraju anime pa reko danastavim sa mangom :D
 
Realno, moja nova lista.

1. Barragan
2. Ulquiorra
3. Starrk
4. Yammy
5. Grimmjow
6. Nnoitra
7. Szayel Aporro Granz
8. Zommari Leroux
9. Tia Harribel
10. Aaroniero Arruruerie
 
ae sad mi samo recite da svi gledate glupi anime =_= jesu josh uvek oni filleri sa machevima? ne znam kad sam poslednji put pogledala neku epizodu...al manga je konachno postala (malo) interesantnija...iako je sve ovo bilo dosta predvidljivo al neka, malo je krenuo da pomera prichu x3
 
1. Starrk
2. Barragan
3. Ulquiorra

Ne moze Starrk da bude 1 Espada nikako, nije se dokazao.
Jeste da je dedica smarac i bzv izgleda, ali tehnika mu je najbolja.
Ulquiorra u drugoj formi skroz zasluzuje 2 mesto, brz, jak inteligentan.
Tia isto tako kao i Starrk, gotivim je ali nista posebno nije jaka.

Iz nekog razloga meni na Ulquiorri odgovara samo paran broj da vidim, cista dvojka. :)
 
Poslednja izmena:

Back
Top