Blade of darkness

labo

Aktivan član
Poruka
1.481
onako, uzmes malo se zajebavas isprobavas oruzja, neprijatelji se stalno spavnuju, ti levelujes polako....
malo je monotono, al takvi su manje vise svi modovi za bilo koju igru....

labo

Aktivan član
Poruka
1.481
Zamislite kako bi bilo dobro da izadje BoD2 sa nekom ultra grafikom i sve ostalo da ne diraju, odma bi budzio konfu...
a snimite ovaj shot, neko je totalno pogresno naoruzao barbarina i jos stavio shot da bude uz review. c,c,c....

Blade_of_Darkness_image12.jpg

Happy_feet

Aktivan član
Poruka
1.116
Pazi igrica ima losiju grafiku ali **** kevu koliko je zanimljiva......Imate gomilu comboa......I neke strava fency poteze da se zavrti i da im preseces glavu......Bacha uzmi knighta!Najbolji je......8-)

labo

Aktivan član
Poruka
1.481
...za pocetnika :p U principu dwarf je bolji po svemu od njega, al je mnogo ruzna njuska. A barbarin ima najatraktivinije poteze i oruzja....
happy feet koji ti je bio najtezi protivnik? Kako si presao crvenog vraga?
Meni su generalno kroz igricu najzajebaniji bili orkovi, oni sa otrovanim macevima, kad me uvate u masinicu.. Oni veliki ogrevi su mi bili mnogo spori da bi bili zajebani..

stanje
Ova tema je zatvorena zbog neaktivnosti. Molim objavite novu temu i pridružite se diskusiji.

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.