BJESOVI

Pozdrav...
U pripremi je jos jedna multimedija o bendu Bjesovi.
Molim sve koji imaju bilo kakav materijal o ovom bendu da se jave i time obogate ovo izdanje. Saljite mi novinske clanke, fotografije, snimke i sve ostalo sto ima bilo kakve veze sa njima.


draganmil1979@ptt.yu
064 / 20 - 18 - 246

Hajde da uradimo to!!!

Ha jedini prilog koji ja mogu da dam o Bjesovima je:Svirke su im odlicne!
 
Večeras valjda na radiju 202, izbor za hit godine (2007.) Bjesovi su ozbiljan kandidat da budu hit godine sa pesmom ''Besan Pas'', do sada su bili na 2. mestu po osvojenim glasovima... Pa eto ko zeli da podži Bjesove neka glasa večeras za njih...
 
na wikiju sam naisao na ovo

Na ovom izdanju grupe (misli se na zadnjem dvix izdanju nastupa u kst-u), u sklopu multimedije nalazi se i omot u digitalnom obliku u odličnoj rezoluciji, tako da ga svako može i odštampati, pošto sebi prereže disk. Sve ovo je bitno jer otkriva Bjesove u jednom drugom svetlu koje ima jak socijalno moralni, pa i politički karakter. Izbeći oficijelne srpske izdavače koji ionako ništa ne urade za grupe koje izdaju, u zemlji koja jeste majka, ali majka čedomorka koja je u kontejner sa đubretom posle porođaja odbacila ne samo Bjesove nego i sve ostale svoje rok bendove. Činjenica da Bjesovi zrače ne samo u okviru rokenrola nego i na razne druge strane i to veoma jako, je i razlog da i dan danas, posle skoro 20 godina postojanja, imaju brojnu publiku sastavljenu od ljudi između sebe vrlo različitih, ali koje povezuje najveće pitanje koje sebi bilo ko od nas može postaviti, pitanje svrhe čovečijeg postojanja.

koj do jaja text. inace sluisam ih intezivno.. nisam ih slusao uzivo.... i tako.


omiljeni album mi je sve sto vidim i sve sto znam
 
Poslednja izmena:

Back
Top