Bivsi decko/devojka?

mortishaaa:
Swan:
ma,normalnoo je da te to povredi,al jednostavno shvatis da treba da te boli uvo zbog nekoga ko je tako nezereo(u sofinom slucaju) ili zbog nekoga ko je nezreo i narkoman(u srecicinom slucaju)...
odnosno, zbog nekoga ko je potpuno detinjast u tvom slucaju (;

22.gif

~ ~ ~ ~ ~
Jungle is nothing without animals, animals are nothing without jungle!
~ ~ ~ ~ ~
DON'T WORRY BE HAPPY ((;
PEACE
e,bas tako... :(
 
Moon Child:
mortishaaa:
Swan:
ma,normalnoo je da te to povredi,al jednostavno shvatis da treba da te boli uvo zbog nekoga ko je tako nezereo(u sofinom slucaju) ili zbog nekoga ko je nezreo i narkoman(u srecicinom slucaju)...
odnosno, zbog nekoga ko je potpuno detinjast u tvom slucaju (;

22.gif

~ ~ ~ ~ ~
Jungle is nothing without animals, animals are nothing without jungle!
~ ~ ~ ~ ~
DON'T WORRY BE HAPPY ((;
PEACE
e,bas tako... :D 8)
i upravo iz tog razloga taj ':(' je totalno bespotreban ... zalutao je u tvoju por ... SHOCK ju ... p nema ga vise (((;

22.gif

~ ~ ~ ~ ~
Jungle is nothing without animals, animals are nothing without jungle!
~ ~ ~ ~ ~
DON'T WORRY BE HAPPY ((;
PEACE
 
Pa sve to ipak zavisi i od bivsih momaka.Koji nije previse "povredjen" taj ce biti super sa mnom,a koji je uvredjen time sto sam raskinula on ce da se pravi da ne postojim i da prica o meni iza mojih ledja.To je malo glupo,ali opet,to zavisi od decka....Ja sam sa vecinom u ok odnosima,ali ne sad da smo najbolji drugovi!
 
Keeper:
mortishaaa:
Keeper:
s trecjom sam ...... ma skroz super, najbolja je (to kazhem kad ona dodje da vidi :pPp :D)
dobro, niko ti nije trazio da lazes .. (;

ovo je strashno.... kako si brezobrazna :)
lazhem.
dooooooobro :pPp
sam si rekao, nisam ja (8


22.gif

~ ~ ~ ~ ~
Jungle is nothing without animals, animals are nothing without jungle!
~ ~ ~ ~ ~
DON'T WORRY BE HAPPY ((;
PEACE
 
Ja nisam dobar ni sa jednom bivsom. :S Ne znam, verovatno sto znam da bi se opet smuvali a to nije nesto sto bi na dobro izaslo. :S Mada neke od njih me i gadno iritiraju, ali dobro.

Jel se i vama desava da veza ne ide, ali kada raskinete privlacnost ponovo pocne da bukti?!
 
Ali meni nije jasno kako mozete posle da se "druzite" a bili ste u vezi?! Ne razumem! Ljubili ste se, poveravali i sve ostale stvari koje idu a sutra ste kao drugovi?! Nema tu prijateljstva...

To su neke platonske veze u kojima moze sex a i ne mora..nema tu neke strasti samo odradjivanje..kapiram da su te veze proizasle iz prijateljstva..pa kao aj kad smo smor toliko vremena provodimo zajedno probamo i sex
 
xm, sa jednim sam u jako dobrim odnosima, a sa drugim onako...
ono, mozemo da odemo na vops, kafu, sta god...ak' mi je neka frka, znam d mogu da trazim pomoc i sl.
mislim, kada sa nekim provedes jace od godinu dana i budete jako bliski za to vreme pa kada emocija nestane, tu moze nastati sasvim solidno prijateljstvo
bez sexualnih obaveza i sl. jer gomila ljudi ne veruje da su takva prijateljstva moguca ak' nema neke koristi, u vecini slucajeva je to sex...glupost.. :roll:

:)
 
moj poslednji decko je bio 10god stariji od mene...bili smo 7meseci zajedno i puklo je pre dva meseca..nikome ne zzelim takav raskid...sa svakim bivsim sam u super odnosima,neki su mi i medju najboljim prijateljima,sem sa poslednjim kojem je strogo zabranjeno da me zivka,salje poruke....
 

Back
Top