BILLY IDOL

Chovek je CAR!!!


Izleda bolje nego polovina mojih vrshnjaka..


Kad se samo setim ''exita''......eeee.......:D


Billy Idol - Rebel Yell




billy-idol.jpg





 
Secam se da sam nekada, dok jos nisam imala net danima i danima pevusila:...

...All I know is that to me
You look like you're having fun
Open up your loving arms
Watch out here I come...

You spin me right round, baby
Right round like a record, baby
Right round, round, round

You spin me right round, baby
Right round like a record, baby
Right round, round, round
 
On kad ponovo dodje :mrgreen:
ne da cju u prvi red,nego cju na glavu da mu se popnem...:cool:
mrzim sve opsednute ljude i kvazi-fanove(kojih ovde ruku na srce ima :cool: )
koji kazhu da je White wedding najbolja...jbg nije najbolja nego ne znash nijednu drugu :roll:
da ne ponavljam vecj navedeno...Man for all seasons,Shooting stars,Shock to the system,Prodigal Blues,Don't need a gun...naravno,Flesh for fantasy...sve valja...chak i oni Cyberpunk tripovi...
 
E pa covek vredan spominjanja se nije pominjao a pominju se ovde neki sss bendovi... Ajde sad malo o njemu. Obelezio rock scenu 80-ih najvecim hitovima: White wedding, eyes without face, cradle of love, shock to the system, rebel yell i moja omiljena sweet sixteen.. Sta vi mislite o njemu?

E imala sam tu 'cast' da gleam Billy-ja na Exit-u i moram da kazem da iako ne slusam ono sto on svira,covek je pravi profesionalac. Ne samo da je odlicno pevao nego je i zasmejavao publiku. Stvarno sve naj naj za super deku...:D
 
Ja ne znam kako je meni promakla ova tema.....
Moram da kazem da nisam zagrizeni fan i da ne pratim pomno(ali pratim)radove doticnog gospodina....mada,zbog njega sam dosla tog dana,a i HIM-a koji je,inace,svirao preko one stvari.
Ali,ruku na srce,moram da priznam da je njegov koncert bio najbolji(uz Stonse) na kom sam bila....mislim,koncert - nastup na exitu.Prvo sam bila prijatno iznenadjena njegovom energijom,vitalnoscu,izgledom....vise nego iznenadjena sam bila njegovom komunikacijom sa publikom....kupio me je za sva vremena.A,odlepila sam kad je Steve Stevens izveo svoj solo.Uhvatila sam sebe kako stojim sirom otvorenih usta!Ispostovao je publiku maximalno....mislim da nema sta mu se zameri.
Svaka cast,Bili!:brus:
 
Ja sam skroz zaljubljena u Bilija iz '80-ih, u stvari '84.. Mislim, mene ni'e uhvatiJo za ruku, al' u nekol'ko navrata skoro da sam pala u nesvest samo jer sam gledala intervju sa Dejvidom Letermanom..:Ssss.. Al' dobro, tad sam bila malo manja.:D..I nisam mislila da Billy stari, Billy je bog.. Onda sam vid'la reklamu za ikea-u, i opet pala u nesvest -.- .. Iz skroz drugog razloga..
 

Back
Top