Bill Gates Vs. Donald Trump

Bill Gates ili Donald Trump?


  • Ukupno glasova
    29

Truman

Elita
Poruka
22.709
Uzmimo da su njih dvojica opoziti na svetskoj šahovskoj ploči. Bil je humanista, vakser i globalista a Donald Trump je sve obrnuto. Za koga ste? Ko vam se više dopada i kao ličnost i kao predstavnik jednog viđenja sveta? Ili drugim rečima, za koga biste glasali na predsedničkim izborima? Prvo glasajte pa onda pišite.
 
Uzmimo da su njih dvojica opoziti na svetskoj šahovskoj ploči. Bil je humanista, vakser i globalista a Donald Trump je sve obrnuto. Za koga ste? Ko vam se više dopada i kao ličnost i kao predstavnik jednog viđenja sveta? Ili drugim rečima, za koga biste glasali na predsedničkim izborima? Prvo glasajte pa onda pišite.

Ne gotivim nesto Trampa, ali mi je neshvatljivo da neko moze glasati za tog Gejca koji je olicenje zla.....
 
Ne gotivim nesto Trampa, ali mi je neshvatljivo da neko moze glasati za tog Gejca koji je olicenje zla.....
Ja recimo uopšte nemam takav utisak o Gejtsu. Mislim da je klasičan nerd koji se hiperobogatio pa video da ga pare ne ispunjavaju i onda rešio da nešto dobro uradi za svet. Ne mislim da je zao, to mi deluje kao propaganda protiv njega. A Trump mi deluje kao budala i surovi kapitalista kome nije stalo do života.
 
Ne gotivim nesto Trampa, ali mi je neshvatljivo da neko moze glasati za tog Gejca koji je olicenje zla.....
Испран мозак, нарцисоидност, безверје, контрол фрик ... то је Гејст и његова огледала и симпатизери...

Уз то велики коефицијенти интелигенције и премали морала и ето ти их...
 

Back
Top