Biciklizam

Pozdrav imam jedno pitanje, hteo bih da kupim alufelne za bicikl znaci one koje imaji samo 5-6 onih srednjih, kako to da nazovem "linija" a ne onih puno. Da li neko zna gde to ima da se kupi u Beogradu i koliko kosta?
 
skroman KTM-ov bajk ali ne skromnih mogućnosti, ovako je izgledao kad je kupljen (acera menjači i šifteri, tektro kočnice, santour viljuška, richey felne, rigida felne, selle royal sic,




Sutra (kad stavim spd pedale :P ) stavljam kako izgleda sad posle kačenja koječega i pređenih oko 6k km
 
Poslednja izmena:
Ma skoro kupim ceo bajs ali mi lik ne posalje pedale sa slike vec neke crne izgrebane..male..jesu spd i plasticne sa druge strane ali su ruzne do zla boga..dopadaju mi se malo vece poput bmx-ovih ali su tek one skupe:think:
 
XT zadnji menjac(nov 2007),XT prednji menjac(nov 2007),LX pogon,salteri deore,kocnice XT,rucice kocnica deore,nable XT,vila Santour(lock-out,stelovanje tvrdoce),sic XO,sticna FSA,ostalo Ritchey.:super:
 
Fabricka oprema je na njemu,dodati su novi XT menjaci,Tioga kratki rogovi,Obruci Alexrims(novi),unutrasnja kevlar guma,Jagwire buziri,....ako je neko zainnteresovan da pazari tu sam :ok:
 


Frame sizes: 22"
Frame tubing: Kona Race Light Scandium Butted, 3.5"
Rear Shock: Fox Float Rp2
Fork: Fox 32 F29 RL 80mm
Headset: TH
Crankarms: Shimano SLX
Chainrings: 44/32/22
B/B: Shimano SLX
Pedals: Shimano M520 Clipless
Chain: Shimano LX
Freewheel: Shimano Deore (11-34, 9spd)
FD: Shimano Deore
RD: Shimano XT Shadow
Shifters: Shimano Deore
Handlebar: Kona XC/BC Riser
Stem:Kona XC/BCt
Brakes: Shimano M575 Hydraulic Disc
Brake Levers: Shimano M575 Hydraulic
FH: Shimano M525 Disc
RH: Shimano M525 Disc
Spokes: Sandvik Stainless 15g
Tires: Maxxis Ignitor 29x2.1 Kevlar
Rims: Sun EQ 2.3
 
KOnačno sam kupio novi...Alpina Apache...Vrlo dobre pReformanse...

bajs je boli glava.....:worth:.Imam ga vec 3 godine i jos uvek radi kao da je nov....Mogu reci da je najkvalitetniji od svih koje sam imao do sad. Izdrzljiv je i trpi i malo grublje terene. Mozda nije najskuplji ali u svojoj klasi extra......Ja sam se pokajao sto sam bacio onoliko para i zivaca na popravke i delove...... Ne prodje ni mesec dana, a da ne promenim lagere na osovinama. Ukoliko ne zelite da na 2-3 nedelje menjate zupcanike, lagere, osovine, sajle itd. itd. onda ne kupujte ona sranja ispred pekara i butika, nego u ovlascenim prodavnicama kao npr. Planet Bike. Dajte koju hiljadu vise, ali bar vam je mirna glava......
 
Poslednja izmena:
bajs je boli glava.....:worth:.Imam ga vec 3 godine i mogu reci da je najkvalitetniji od svih koje sam imao do sad. Izdrzljiv je i trpi i malo grublje terene. Mozda nije najskuplji ali u svojoj klasi extra......Ja sam se pokajao sto sam bacio onoliko para i zivaca na popravke i delove...... Ne prodje ni mesec dana, a da ne promenim lagere na osovinama. Ukoliko ne zelite da na 2-3 nedelje menjate zupcanike, lagere, osovine, sajle itd. itd. onda ne kupujte ona sranja ispred pekara i butika, nego u ovlascenim prodavnicama kao npr. Planet Bike. Dajte koju hiljadu vise, ali bar vam je mirna glava......
Thx for info:)Sad ću ga :heart: još više:per:..Ovaj je bio možda i poslednji te klase u radnji,zapravo radnja i nije ''Planet Bike'' zvanična,već nabavljaju,mislim da u zvaničnim nisam našao ovaj model.Ne vozim ga dugo,još se navikavam na malo uspravljeniji položaj,pošto mi je prošli imao duugačak volan pa sam praktično spavao na njemu,ali što se tiče savlađivanja terena,menjanja brzine,stabilnosti pri kočenju i manevrisanju pokazao se prilično dobro,da ne ureknem:)
 

Back
Top