Bicikl ili ja???

Da li bi vi i dalje trchali u taj klub kada bi vam javili tri sata pre polaska na put da ne idete jer nema mesta za vas. A vash najbolji drug (koji je pu para) ide ???
Eto, to mi je dodalo josh ulja na vatru. Zbog takvih ljudi on mene zanemaruje...
 
Ne zhelim da ga pravim ljubomornim tim prichama da cju nacji drugog, kad ja ne zhelim drugog... :sad2:
Nisam rekao da ga pravis ljubomornim posto se ocigledno osecas zapostavljeno..znaci popricas kao za odraslom osobom.
dzorzdi,ako je covek profesionalni sprotista ili ima ozbiljne namere da to postane ne mozes reci "procice ga "...
Musical kaze da decko trci kao kucence i zavisi od drugih..to jest od novca..ako je to profy ja ne znam.
 
Slazem se taro..pominjala je provinciju..ne znam zasto..kao i da je decko plakao..uopsteno biciklizam nije isplativ sport kod nas..kao sto i drugi sportisti imaju devojke jel.
Provinciju sam spominjala jer ljudi iz glavnog grada jednostavno imaju vishe shansi da se iskazuju. Tako je u sportu i u umetnosti. Ja to jako dobro znam.
Isplativ sport je za onoga ko vecj ima para...
tako ja to shvatam, mozhda greshim...
Ja sam jako realna osoba i kod mene je ili crno ili belo, sivog nema :)
Dok on, on je osoba u oblacima, veliki sanjar...
 
Onda neka mi kazhe da je kraj da zheli samo biciklizam. Ali ne, on sam kazhe da cjemo mi biti zajedno i za 50 godina i da me jako voli
a što bi on tebi rekao da je kraj? ne želi on samo biciklizam.

ode vozi bajs, lepo mu
dođe kući, ti ga verna čekala, lepo mu


već su ti mnogi napisali, pa i ja: što bi on otišao kad on u tom odnosu ima sve, a ne žrtvuje ništa? tako da on može tako još 50 godina. ok, ti mu povremeno džangrizaš, al smirićeš se, računa on.

pitanje je zašto ti ne kažeš da je kraj ako već tako osećaš?
 
Provinciju sam spominjala jer ljudi iz glavnog grada jednostavno imaju vishe shansi da se iskazuju. Tako je u sportu i u umetnosti. Ja to jako dobro znam.
Isplativ sport je za onoga ko vecj ima para...
tako ja to shvatam, mozhda greshim...
Ja sam jako realna osoba i kod mene je ili crno ili belo, sivog nema :)
Dok on, on je osoba u oblacima, veliki sanjar...

ok,ako si toliki realista onda prvenstveno sebi odgovori na pitanje da li je tvoja veza crna ili bela:|
 
Provinciju sam spominjala jer ljudi iz glavnog grada jednostavno imaju vishe shansi da se iskazuju. Tako je u sportu i u umetnosti. Ja to jako dobro znam.
Isplativ sport je za onoga ko vecj ima para...
tako ja to shvatam, mozhda greshim...
Ja sam jako realna osoba i kod mene je ili crno ili belo, sivog nema :)
Dok on, on je osoba u oblacima, veliki sanjar...

E vidis.
Ti si tipicno zenski dosla da se iskukash, a bez namere da nesto promenish.
Dadosmo ti savete, a sad evo ti zene pa im kukaj kako bi ga htela takvog kakvog jeste, a ustvari malo drugacijeg.
Moj muski mozak to jednostavno ne moze da ukapira :mrgreen:
 

Back
Top