Biblija nagovjestava dolazak Muhammeda

opet ništa ne razumeš šta ti pričam
objašnjavam ti troičnost tebi/nama poznatim.
svetlost od sveće i toplota od vatre nije od sunca.
sunce bez svetlosti i toplote nije sunce. (pazi kom se bogu moliš). dal suncu dal crnoj rupi

opet ništa ne razumeš šta ti pričam
objašnjavam ti troičnost tebi/nama poznatim.

pa nemogu razumjeti 1+1+1=1


svetlost od sveće i toplota od vatre nije od sunca.
sunce bez svetlosti i toplote nije sunce. (pazi kom se bogu moliš). dal suncu dal crnoj rupi

ti fakticvki vjerujes u 3 Boga, htio to priznati ili ne, ali tako ti je to

Otac bog
Sin Bog
Sveti duh Bog

3 Boga....a Isus vam kaze Bog je jedan.i ne samo to kaze takodjer Samo je pravi Bog otac na nebu.

sto odmah anulira trojstvo.
 
Е сад ти. Адама је направио, није му отац у смислу секса, док је Исуса, путем секса направио.

E sad ti. Adama je napravio, nije mu otac u smislu seksa, dok je Isusa, putem seksa napravio.


auuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu :dash::ne::ne::ne:


dokle zabluda otisla, da vjerujete da je Bog seksao se sa Marijom da bi se rodio Isus, auuu vraziju mater nemogu da vjerujem sta sam procitao :worth::worth::worth:
 
Па жена затруднела, па родила, шта је то него секс?


oooooj zabludo mrakaco strasna, sta to pricas, :dash:


de malo procitaj Kuran da se poducis necemu, jer ocito si uradio bogoholjenje sad, to ce ti i hrscani potvrditi. tvrditi da je bog seksao se sa marijom da bi se rodio isus je bogohuljenje ogromnih razmjera sa nesagledivim posljedicama za tebe ako se ne pokajes za tu bogohulnicko vjerovanje.


  1. I spomeni u Knjizi Mariju: kada se od ukućana svojih na istočnu stranu povukla
  2. i jedan zastor da se od njih zakloni uzela, Mi smo k njoj meleka Gavrila poslali i on joj se prikazao u liku savršeno stvorena muškarca.
  3. "Utječem se Milostivom od tebe, ako se Njega bojiš!" - uzviknu ona.
  4. "A ja sam upravo izaslanik Gospodara tvoga" - reče on - "da ti poklonim dječaka čista!"
  5. "Kako ću imati dječaka" - reče ona - "kad me nijedan muškarac dodirnuo nije, a ja nisam nevaljalica!"
  6. "To je tako!” - reče on. "Gospodar tvoj je rekao: ’To je Meni lahko’, i zato da ga učinimo znamenjem ljudima i znakom milosti Naše. Tako je unaprijed određeno!"
  7. I ona zanese i bremenita se skloni daleko negdje.
  8. I porođajni bolovi prisiliše je da dođe da stabla jedne palme. "Kamo sreće a sam ranije umrla i da sam potpuno u zaborav pala!" - uzviknu ona.
  9. I melek je, koji je bio niže nje, zovnu: "Ne žalosti se, Gospodar tvoj je dao da niže tebe potok poteče.
  10. Zatresi palmino stablo, posuće po tebi datule svježe,
  11. pa jedi i pij i budi vesela! A ako vidiš čovjeka kakva, ti reci: "Ja sam se zavjetovala Milostivom da ću šutjeti, i danas ni s kim neću govoriti."
  12. I dođe ona s njim porodici svojoj, noseći ga. "O Marijo," - rekoše oni - "učinila si nešto nečuveno!
  13. Ej ti, koja u čednosti ličiš Aronu, otac ti nije bio nevaljao, a ni mati tvoja nije bila nevaljalica."
  14. A ona im na njega pokaza. "Kako da govorimo djetetu u bešici?" - rekoše.
  15. "Ja sam Allahov rob" - ono reče - "meni će On Knjigu dati i vjerovjesnikom me učiniti
  16. i učiniće me, gdje god budem, blagoslovljenim, i narediće mi da dok sam živ molitvu obavljam i milostinju udjeljujem,
  17. i da majci svojoj budem dobar, a neće mi dopustiti da budem drzak i nepristojan.
  18. I neka je mir nada mnom na dan kada sam se rodio i na dan kada budem umro i na dan kada budem iz mrtvih ustajao!"
  19. To je Isus, sin Marijin - to je prava istina o njemu - onaj u koga oni sumnjaju.
  20. Nezamislivo je da Allah ima dijete, hvaljen neka je On! Kad nešto odluči, On za to rekne samo: "Budi!" - i ono bude.
  21. Allah je, uisitnu, i moj i vaš Gospodar, zato se klanjajte samo Njemu! To je Pravi put.
  22. i sljedbenici Knjige su se o njemu u mišljenju podvojili, pa teško onima koji ne vjeruju kada budu na Danu velikom prisutni!
  23. Kako će dobro čuti i kako će dobro vidjeti onoga Dana kad pred Nas stanu! A nevjernici su sada u očitoj zabludi!
 
opooooj zabludo mrakaco strasna, sta to pricas, :dash:


de malo procitaj Kuran da se poducis necemo


  1. I spomeni u Knjizi Mariju: kada se od ukućana svojih na istočnu stranu povukla
  2. i jedan zastor da se od njih zakloni uzela, Mi smo k njoj meleka Gavrila poslali i on joj se prikazao u liku savršeno stvorena muškarca.
  3. "Utječem se Milostivom od tebe, ako se Njega bojiš!" - uzviknu ona.
  4. "A ja sam upravo izaslanik Gospodara tvoga" - reče on - "da ti poklonim dječaka čista!"
  5. "Kako će imati dječaka" - reče ona - "kad me nijedan muškarac dodirnuo nije, a ja nisam nevaljalica!"
  6. "To je tako!” - reče on. "Gospodar tvoj je rekao: ’To je Meni lahko’, i zato da ga učinimo znamenjem ljudima i znakom milosti Naše. Tako je unaprijed određeno!"
  7. I ona zanese i bremenita se skloni daleko negdje.
  8. I porođajni bolovi prisiliše je da dođe da stabla jedne palme. "Kamo sreće a sam ranije umrla i da sam potpuno u zaborav pala!" - uzviknu ona.
  9. I melek je, koji je bio niže nje, zovnu: "Ne žalosti se, Gospodar tvoj je dao da niže tebe potok poteče.
  10. Zatresi palmino stablo, posuće po tebi datule svježe,
  11. pa jedi i pij i budi vesela! A ako vidiš čovjeka kakva, ti reci: "Ja sam se zavjetovala Milostivom da ću šutjeti, i danas ni s kim neću govoriti."
  12. I dođe ona s njim porodici svojoj, noseći ga. "O Marijo," - rekoše oni - "učinila si nešto nečuveno!
  13. Ej ti, koja u čednosti ličiš Aronu, otac ti nije bio nevaljao, a ni mati tvoja nije bila nevaljalica."
  14. A ona im na njega pokaza. "Kako da govorimo djetetu u bešici?" - rekoše.
  15. "Ja sam Allahov rob" - ono reče - "meni će On Knjigu dati i vjerovjesnikom me učiniti
  16. i učiniće me, gdje god budem, blagoslovljenim, i narediće mi da dok sam živ molitvu obavljam i milostinju udjeljujem,
  17. i da majci svojoj budem dobar, a neće mi dopustiti da budem drzak i nepristojan.
  18. I neka je mir nada mnom na dan kada sam se rodio i na dan kada budem umro i na dan kada budem iz mrtvih ustajao!"
  19. To je Isus, sin Marijin - to je prava istina o njemu - onaj u koga oni sumnjaju.
  20. Nezamislivo je da Allah ima dijete, hvaljen neka je On! Kad nešto odluči, On za to rekne samo: "Budi!" - i ono bude.
  21. Allah je, uisitnu, i moj i vaš Gospodar, zato se klanjajte samo Njemu! To je Pravi put.
  22. i sljedbenici Knjige su se o njemu u mišljenju podvojili, pa teško onima koji ne vjeruju kada budu na Danu velikom prisutni!
  23. Kako će dobro čuti i kako će dobro vidjeti onoga Dana kad pred Nas stanu! A nevjernici su sada u očitoj zabludi!
Ma kakav Kuran, klanjate se каменчини из паганских времена, кад се Мухамед није ни родио. Око тог камена су биле статуе
паганских божанстава, чисто идолопоклонство. Мухамед је само увео монотеизам из ваше паганштине, и прогласио се
за пророка. Ко је њега уопште оверио и какви су његови докази да је уопште имао неке везе са Богом?
 
Ma kakav Kuran, klanjate se каменчини из паганских времена, кад се Мухамед није ни родио. Око тог камена су биле статуе
паганских божанстава, чисто идолопоклонство. Мухамед је само увео монотеизам из ваше паганштине, и прогласио се
за пророка. Ко је њега уопште оверио и какви су његови докази да је уопште имао неке везе са Богом?

ti si strahovito neuka osoba, to sad mogu i obicni hrscani primjetiti, kad vjerujes da se Bog seksao sa marijom kako bi zatrudnila sa Isusom.


druga stvar

Ma kakav Kuran, klanjate se kamenčini iz paganskih vremena, kad se Muhamed nije ni rodio. Oko tog kamena su bile statue
paganskih božanstava, čisto idolopoklonstvo. Muhamed je samo uveo monoteizam iz vaše paganštine, i proglasio se
za proroka. Ko je njega uopšte overio i kakvi su njegovi dokazi da je uopšte imao neke veze sa Bogom?

pa ti ni Bibliju ne poznajes koja upravo spominje Kabu i Mekku i hodocasce u toj istoj Kamencini kako to ti volis reci. :rotf: :rotf: :rotf:
 
Па жена има јајну ћелију, и кад је оплоди спермић, затрудни. Мислим оно прича је могла да иде и да се Исус спустио са неба, али није, родио
се као обичан човек, само што је онај који је оплодио жену, Бог..
 
Па жена има јајну ћелију, и кад је оплоди спермић, затрудни. Мислим оно прича је могла да иде и да се Исус спустио са неба, али није, родио
се као обичан човек, само што је онај који је оплодио жену, Бог..

Evo Hrscani vidite dokle doslo nakaradno vjerovanje , i zasto vas je Bog u Kuranu nazvao zalutalim narodom kome potrebna uputa.
 
Па жена има јајну ћелију, и кад је оплоди спермић, затрудни. Мислим оно прича је могла да иде и да се Исус спустио са неба, али није, родио
се као обичан човек, само што је онај који је оплодио жену, Бог..
Nikakva sperma nije oplodila preblagoslovenu Mariju vec je osenila Sila Duha Svetoga i tako se Gospod ovaplotio kao covek.
 
znam da nevjerujete, ali vidis kako lahko odlutate u tako bitnim stvarima, tako i vi ostali hrscani boghohuljenje odradite na drugi nacin, nemora to biti seks izmedju boga i marije.
Kad spominjemo Mariju, zasto kuran odaje najvecu pocast Mariji od svih zena?
I Biblija tj.Novi Zavet takodje odaje tu pocast.Po cemu je Marija tako posebna da je to izdvaja od ostalih zena da ne kazem od svoih ostalih sto u sustini i jeste tacno?
 
Kad spominjemo Mariju, zasto kuran odaje najvecu pocast Mariji od svih zena?
I Biblija tj.Novi Zavet takodje odaje tu pocast.Po cemu je Marija tako posebna da je to izdvaja od ostalih zena da ne kazem od svoih ostalih sto u sustini i jeste tacno?

Po islamu Marija je najodabranija zena od svih zena u Historiji covjecanstvo, najvjerovatnije zbog Bogobojaznosti.
 

Back
Top