Bezanje sa chasova....

Ja ne bjezim iz skole.....Nekoliko puta sam "zakasnila" na cas...Mislim da nema svrhe jer znam da necu nauciti ni za sledeci cas....Ponekad odem s casa kad znam da me profesor nece zapisati a bude mi dosadno.....
 
Jao, bozhe... kakvo je to bezhanje iz osnovne shkole? :roll:
Stvarno izvodite...
Bezhanje vam niqd necje pobecji. ;p

Ja sam bezhala u srednjoj, i to tek od druge godine... tad sam odlazila stalno.... i u trecjoj... a i u chetvrtoj kad bolje razmislim. :D I to uglavnom kod profesora koji ne zapisuju, ili kad znam da cju lako opravdati... razredna je delila opravdane shakom i kapom u drugoj i trecjoj, onda se neshto probezobrazila. :P
U drugoj sam odlazila chesto sa najboljim drugom, tada buducjim dechkom... bili su to lepi momenti.

U chetvrtoj sa drugaricama na kafu... jednom, dva, tri... n puta dnevno :D
Kako mi to nedostaje :(

Inache uvek sam imala manje neopravdanih od onoliko koliko je granica za 5 iz vladanja, jednom sam, chini mi se, doshla tachno na granicu... i to sam uglavnom gledala da neopravdane imam u drugom polugodishtu jer ne pishu u svedochanstvu :lol: tako sam u trecjem imala dva neopravdana u prvom polugodishtu [spavao dechko kod mene pa sam se uspavala ujutro :oops:] i onda sam nekako izbrisala gumicom... i tata me je provalio... ali sam se napravila blesava i rekla da je mogucje da je razredna napisala Jelenine neopravdane, to je devojka koja je iznad mene u dnevniq a jedan od loshijih djaka u odeljenju :lol:
I da, uglavnom nisam bezhala s kontrolnih... pobegla sam sad u chetvrtom sa sociologije, jbt, ima skoro godinu dana :shock: i bezhala sam s nekih odgovaranja, uglavnom iz biologije u drugoj godini...

Ma ja sam zlatno dete :mrgreen:

A sad izostajem s dobrog dela onoga na chemu ne upisuju... :mrgreen:
kad debili ne kazhu nishta shto nema u udzhbenicima :roll:
 
Jao, bozhe... kakvo je to bezhanje iz osnovne shkole? :roll:
Stvarno izvodite...
Bezhanje vam niqd necje pobecji. ;p

Ja sam bezhala u srednjoj, i to tek od druge godine... tad sam odlazila stalno.... i u trecjoj... a i u chetvrtoj kad bolje razmislim. :D I to uglavnom kod profesora koji ne zapisuju, ili kad znam da cju lako opravdati... razredna je delila opravdane shakom i kapom u drugoj i trecjoj, onda se neshto probezobrazila. :P
U drugoj sam odlazila chesto sa najboljim drugom, tada buducjim dechkom... bili su to lepi momenti.

U chetvrtoj sa drugaricama na kafu... jednom, dva, tri... n puta dnevno :D
Kako mi to nedostaje :(

Inache uvek sam imala manje neopravdanih od onoliko koliko je granica za 5 iz vladanja, jednom sam, chini mi se, doshla tachno na granicu... i to sam uglavnom gledala da neopravdane imam u drugom polugodishtu jer ne pishu u svedochanstvu :lol: tako sam u trecjem imala dva neopravdana u prvom polugodishtu [spavao dechko kod mene pa sam se uspavala ujutro :oops:] i onda sam nekako izbrisala gumicom... i tata me je provalio... ali sam se napravila blesava i rekla da je mogucje da je razredna napisala Jelenine neopravdane, to je devojka koja je iznad mene u dnevniq a jedan od loshijih djaka u odeljenju :lol:
I da, uglavnom nisam bezhala s kontrolnih... pobegla sam sad u chetvrtom sa sociologije, jbt, ima skoro godinu dana :shock: i bezhala sam s nekih odgovaranja, uglavnom iz biologije u drugoj godini...

Ma ja sam zlatno dete :mrgreen:

A sad izostajem s dobrog dela onoga na chemu ne upisuju... :mrgreen:
kad debili ne kazhu nishta shto nema u udzhbenicima :roll:

e to se zove postena karijera:-D
 
U osnovnoj nema smisla bezati, to je debilno, kao mi smo shmekeri, pobecicemo sa chasa yeey :I
U osnovnoj je sve tako lako da...neam rechi :D
U srednjoj da, al ne preterivati, mislim ja sam pobegao do sad sa 3 chasa (sva 3 mat.) kao pojavim se 2min. pre kraja chasa (:D), otad kad god profesor ne moze da mi se seti imena, prozove me :" Zakashnjenje!"
mislim debil...
 
U osnovnoj nikad nisam bezao,nerazumem svrhu bezanja iz osnovne kada prema sadsnjem zakonu mozes da kazes profesoru da se "nosi",a da on moze jedino da te posalje kod direktora i smanjiti ocenu(ja licno nikada se nisam svadjao sa profesorima-nemam taj obicaj-ja sam kulturan).Sad u srednjoj takodje ne bezim mislim mozemo mi misliti sta god hocemo ali profesori nisu glupi i uvek skontaju kada neko pobegne,takodje s time gubim casove i jedan dobar dan za zajebanciju u skoli.Mada ako se bude odsutan vise od polovine planiranog programa za jedno polugodiste mora se ici na razredni ispit.Kod mene ima dosta takvih pacijenata.Samo da se zna nisam sterber,imam devojku i niko mi iz porodice nije prosvetni radnik.Da ne bude posle ovaj samo streba,ne sme da pobegne sa casa ili mama ili tata mu rade u skoli pa sad on pametuje...Kada su u pitanju neke zajebancije ili tako nesto tu sam prvi i mogu reci za sebe da me u skoli smatraju kao nekom "facom"(mada mi to bas nesto i ne imponuje) i ako ne bezim sa casova.Mozda ste primetili i da kada nekoliko djaka pobegne sa casa profesor-ka bas tada nece da pita nego pita sledeci cas kada budu tu.Sve ce nas to pre ili kasnije stici.Jedino opravdavam bezanje npr. imas test nisi stigao da naucis iz nekog odredjenog razloga pa se sledeci cas spremis i dobijes 3,4,5.Mislim nemojte da me shvatite pogresno,ali kada se malo bolje razmisli...
 
To je u principu tacno.Ali ponekad ne mozes da postignes sve ili ti je jednostavno mucno da naucis nesto i sledeci dan ako ti nije svejedno za ocene,pobegnes ili se nekako izvuces. Meni ovo polugodje npr nikad nije bilo gore...imala sam da odgovaram po 3 predmeta min svakog dana,i da sam htela ne bi mogla sve da postignem da naucim,tako da sam morala da se izvlacim.
 
Treba bezhati pametno.

Ja sam bezhala kad znam da cje me pitati a nisam nauchila za 5, ili sam chak i pitala profesore da odem sa chasa iz ovog ili onog razloga... mislim, nisu ni oni mutavi, ali dopushtali su mi. Kad ne dopuste, hvala lepo, odem ja sama.

Nauchim za sledecji put i sve ql.

Naravno, ovo se nije deshavalo konstantno. Tek prema potrebi. Kad uchish desetak predmeta za 5 i josh se bavish malim milionom stvari sa strane, nemogucje je biti non-stop spreman.

Dobro, mozhda je i mogucje, ali ja nisam mogla.
 
Eх... Ја сам престао да бежим још у првој години... Сада само седнем и кад знам знам, кад не знам добијем топа и ћао... Мрзи ме да учим. Ал добро, ипак сам врло добар 4 (:
 
u osnovnoj smo vishe bezali.....nego sad, shto mi zvuchi malo chudno....
Proshle god. kada smo bili prvi razr. gimnazije, pobegli smo razrednoj sa chasa, zena je naprosto poludela, htela je svima da nam smanji ocene iz vladanja, kao da smo uradili neshto najgore shto smo mogli........pa STVARNO!!!! Doshlo nam je da poludimo! Iako nam je razredna, mogu da se kladim da je svima iz nasheg odeljenja ona najgora professorrkkaaa.......
 

Back
Top