Best MC

  • Začetnik teme Pretender
  • Datum pokretanja
P

Pretender

Gost
Ko su najbolji MC-evi svih vremena i ko su trenutno najbolji Mc-evi(oni koji jos uvek objavljiju albume citave)?Ko hoce tu da ubaci Eminema,Ja rule-a i ostale Mtvtrash rpercice ne mora da odgovori.Moj izbor:
a)najbolji svih vremena
1-Rakim
2-Chuck D
3-KRS-one
4-Kool Keith
5-2pac | Biggie Smalls

b)trenutno najbolji
1-Gift og Gab(blackalicious)
2-Black thought
3-Mos Def
4-Nas
5-GZA
 
Po mom misljenju najbolji je prsli Zmaj od paprike,sto baca na fake hejtove i lirike!Momak je iz Sapca i polako pocinje sa snimanjima,krece nesto sa ajzom da radi,tako sam nacuo, a sa bassivitiyem je u nekoj semi,mada neverujem da ce biti ista od bassivitiya lik nema cinte,sa zdima vutru!Cuo sam njegove neke pesme i odusevio sam se,neka sto je nigrutin radio matricu!Zdravpo
 
Verbal Intelect:
Koji si ti bre verbal intelekt??? Postoji samo jedan vERBAL zna se koji - raprezent 34000!!! Smisli nesto svoje plagijatoru jedan. vERBAL je vERBAL :!: :!: :!:
A najbolji MC je moj brat SIM1 koji se penzionisao. :lol:

vERBALISTICA na pomolu ...
 
oni koji misle da je najbolji neki od domacih nazovi Mc-a ne mora da se javlja.Zalosna je istina da cak i Bosanci imaju bolje Mc-e od nas(nemjte misliti da sam jedan od njih).A ako vec gledate najbolje domace recite mi kako vas nije sramota da ne spomenete neke stare ljude kao robin hud,W.I.T.B,stari sunshine pa cak i Vudu Popaj,a ne ove napusene istripovane one-story repere?i pitanje je ko je nabolji strani MC sa engleskog govornog podrucja(moze i francuskog)?
 
Pretender:
oni koji misle da je najbolji neki od domacih nazovi Mc-a ne mora da se javlja.Zalosna je istina da cak i Bosanci imaju bolje Mc-e od nas(nemjte misliti da sam jedan od njih).A ako vec gledate najbolje domace recite mi kako vas nije sramota da ne spomenete neke stare ljude kao robin hud,W.I.T.B,stari sunshine pa cak i Vudu Popaj,a ne ove napusene istripovane one-story repere?i pitanje je ko je nabolji strani MC sa engleskog govornog podrucja(moze i francuskog)?
Trenutno 1 od najboljih po meni je meth pa red,prof.scoob,prof drey(das efx),ma ne znam ima brda dobrih mc-jeva a ima i naravno onih fegeta sto ti kazes mtv repercici.A w.i.t.b niko nije zaboravio,ni kizu ni baneta sunshine-a,ni stari 357,ni prvi bad copy sa ajsom(tada ice nigga das)i mickey boy-em,ima dobrih...
Peace
 

Back
Top