Beovizija 2006

Ne znam koliko je ko u toku, ali evo:

Mogu sankcije RTSu i SCG zbog ovoga je:
najblaza moguca opcija: novcana kazna
malo jaca:1-3 godine
najjaca:3 godine + novci

Nama predvidjaju 1 godinu. Sto je super, jer necu morati da cekam svoju 22. godinu.
 
IZGLEDA DA CE OVI BAKSUZI IPAK DA ODU...EVO SAD BILO OVDE NA VESTIMA...ZALILI SE EVROVIZIJI....
a ja bi da oni i odu kad su toliko zapeli majke mi a da Srbija lepo posalje zahtev da je jednostavno izuzmu iz onog "prestavnici Srbije I Crne Gore " i nek se brate jednostavno stavi "Montenegro" ....sram da ih bude....
 
neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee
neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee
neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee
neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee
ne mogu da verujem . ma nece moci
 
Pa posto smo drzavna zajednica dakle zajednica drzava a ne jedna federalna drzava onda bi trebalo da svako posalje svog predstavnika. Tako bi najbolje bilo a i princip pariteta svih drzavnih funkcija se moze primeniti na ovaj slucaj. Cini mi se da su na neko takmicenje isle dve misice jedna iz Srbije a druga iz Crne Gore pa sto da tako ne bude i sada.
 
Jeste li culi da nama naredne cetiri godine nema Evrovizije?btw gledala sam sinoc chat na trecem.Ljudi hoce da organizuju proteste i da podrze Flamingose,ali mislim da nista nece postici.Tako nam je kako nam je.Ako ipak bude bilo protesta ide li ko?
 
Pa i nismo bas jedna drzava odn. mi smo zajednicka drzava u onoj meri u kojoj joj dopstaju drzave clanice. Mi smo savez drzava a pre smo bili savezna drzava. To dvoje su potpuno razlicite stvari i potpuno bi bilo legitimno ako bi poslali dva predstavnika. Medjutim kako to nismo razgranicili pre tri godine kad se stvarala drzavna zajednica sad je kasno.
 
Srculence:
Jeste li culi da nama naredne cetiri godine nema Evrovizije?btw gledala sam sinoc chat na trecem.Ljudi hoce da organizuju proteste i da podrze Flamingose,ali mislim da nista nece postici.Tako nam je kako nam je.Ako ipak bude bilo protesta ide li ko?
jooooooooooooooooooooj!!! :evil:
Pogledaj na prethodnoj strani/stranama da li smo culi... Pa ne pustaj buvu! (neproverene i nezvanicne informacije) Kad banete tako prelistajte malo sta se i o cemu pisalo prethodnih sati... Em nas strecas em ne mozemo sad svakom ponaosob ponovo da objasnjavamo stanje stvari... sve pise! :roll:
 
Carrie_011:
jooooooooooooooooooooj!!! :evil:
Pogledaj na prethodnoj strani/stranama da li smo culi... Pa ne pustaj buvu! (neproverene i nezvanicne informacije) Kad banete tako prelistajte malo sta se i o cemu pisalo prethodnih sati... Em nas strecas em ne mozemo sad svakom ponaosob ponovo da objasnjavamo stanje stvari... sve pise! :roll:
To sam procitala u Danu,a sad koliko je tacno ne znam.Ja cu sigurno procitati ono sto pise i nisam imala nikakvu losu nameru(da pustim buvu) kad sam ovo napisala.Uostalom ne zelim svadju,vec sam samo to napisala za svaki slucaj i meni ne morate nista ponovo da objasnjavate.
 
e, da, samo mala dobronamerna sugestija - kad sam rekla procitaj sta smo pisali da ne bismo ponovo "objasnjavali" mislila sam prelistaj sta smo pisali pre nego sto ostavis post, jer da si to uradila ne bi nas pitala to sto jesi, jer o tome tupimo na prethodnih 10 trana, kao i na prethodnoj strani... :)
 
15.3.2006 10:39 PODGORICA (Tanjug) - Generalni direktor Radio-televizije Crne Gore Radovan Miljanić najavio je danas da će zatražiti arbitražu Evrovizije, povodom neuspelog izbora predstavnika Srbije i Crne Gore na takmičenju za pesmu Evrovizije 2006. u Atini.
Upravni odbor Udruženja javnih radiotelevizija SCG nije juče postigao dogovor o predstavniku državne zajednice na Evroviziji.

TIJANIĆ: IZVESTIĆU EVROVIZIJU O NARUŠAVANJU ETIKE
15.3.2006 17:46 BEOGRAD (Tanjug) - Generalni direktor Radio-televizije Srbije Aleksandar Tijanijć izjavio je danas Tanjugu da će izvestiti Evroviziju o teškom narušavanju etike i duha tokom takmičenja.
Tijanić je rekao da će u izveštaju Evroviziji naglasiti da su postojali problemi oko izbora za pesmu i zatražiće odsustvo s ovogodišnjeg takmičenja, ali ''bez drugih efekata'', misleći pritom na navode da zbog neučešća u ovoj godini SCG neće moći da se takmiči za ''Evropesmu'' u naredne četiri godine.


Hmmmm, ili sam luda sto i dalje verujem da ce Flamingosi otici, ili sam nepopravljivi optimista :D
 

Back
Top