Beogradu ostalo malo vremena da se spase autora veleizdajstva Severa Kosova

nesko101

Elita
Poruka
18.170
AUTORSKA
Nije nimalo šala shvatite ovo kako hoćete ali postoji samo jedna istina.
Ako dozvolite Vučiću da ovom prevarom i krađom vlada i dalje Beogradom onda nećetie moći izbeći sudbinu Severa Kosova i Srba koji su žrtvovani od strane istog.
Da ste pametni svi bi trebali da izađete na ulicu i odbranite Beograd od najveće napasti u Srpskoj istoriji.
 
AUTORSKA
Nije nimalo šala shvatite ovo kako hoćete ali postoji samo jedna istina.
Ako dozvolite Vučiću da ovom prevarom i krađom vlada i dalje Beogradom onda nećetie moći izbeći sudbinu Severa Kosova i Srba koji su žrtvovani od strane istog.
Da ste pametni svi bi trebali da izađete na ulicu i odbranite Beograd od najveće napasti u Srpskoj istoriji.
Будалаштина. Нама Србијанцима Косово је омча око врата. Ми морамо да хитамо ка НАТО-у и Европској унији. Требало га је још јуче признати!
 
AUTORSKA
Nije nimalo šala shvatite ovo kako hoćete ali postoji samo jedna istina.
Ako dozvolite Vučiću da ovom prevarom i krađom vlada i dalje Beogradom onda nećetie moći izbeći sudbinu Severa Kosova i Srba koji su žrtvovani od strane istog.
Da ste pametni svi bi trebali da izađete na ulicu i odbranite Beograd od najveće napasti u Srpskoj istoriji.
Hmm, ako imaš konkretna dokumenta, izveštaje ili druge pouzdane izvore koji podržavaju tvoje tvrdnje, bilo bi korisno podeliti ih kako bi se stvorila jasnija slika o situaciji. Bez proverljivih dokaza, može biti izazovno potvrditi tvrdnje o prevari ili krađi. Važno je održavati visoke standarde transparentnosti i odgovornosti u političkom dijalogu kako bi se izbeglo širenje neproverenih informacija koje mogu izazvati konfuziju ili paniku. Ako nema dokaza koji potkrepljuju tvrdnje o prevari, onda bi bilo fer reći da takve tvrdnje trenutno nemaju osnovu u proverljivim činjenicama...
 
AUTORSKA
Nije nimalo šala shvatite ovo kako hoćete ali postoji samo jedna istina.
Ako dozvolite Vučiću da ovom prevarom i krađom vlada i dalje Beogradom onda nećetie moći izbeći sudbinu Severa Kosova i Srba koji su žrtvovani od strane istog.
Da ste pametni svi bi trebali da izađete na ulicu i odbranite Beograd od najveće napasti u Srpskoj istoriji.
Запад се ујединио са Русијом када је у питању Србија. Западу одговара Вучић издајник који им помаже око исламске тзв. државе Косово.
Русију занима само Украјина и како од Србије да направи лажну поделу на проруске и мајдан присталице, односно како у Србији на вештачки начин да Путин шири своју пропаганду. Нити је Вучић проруски играч, нити је опозиција мајдан.

Русија нема избор, ако сруше издајника Вучића, аутоматски доводе на власт другог западног играча, тако да они гледају себично само руски интерес, па чак и ако знају да Ђилас не може да влада сам и да би морао да уђе у коалицију са десничарима из НАДЕ, а то су руски играчи.
 
AUTORSKA
Nije nimalo šala shvatite ovo kako hoćete ali postoji samo jedna istina.
Ako dozvolite Vučiću da ovom prevarom i krađom vlada i dalje Beogradom onda nećetie moći izbeći sudbinu Severa Kosova i Srba koji su žrtvovani od strane istog.
Da ste pametni svi bi trebali da izađete na ulicu i odbranite Beograd od najveće napasti u Srpskoj istoriji.
Ubaciše ti pesak u oči i sad se baviš Vučićem, baš kako je i planirano.

P.S. Sad OBE STRANE dele sendviče.

CDEEA263-A0E6-4A39-B02B-E27472551DDB.jpeg
43874799-773D-4851-9B0F-8533B7493A20.jpeg
23CD0DBD-0A8E-4BFB-957D-A9525D9D9AB4.jpeg
1A353C00-F101-4381-B031-1B2E69D36D93.jpeg
E6A549F1-2E68-42FC-B900-A68DF1944D4C.jpeg
 
AUTORSKA
Nije nimalo šala shvatite ovo kako hoćete ali postoji samo jedna istina.
Ako dozvolite Vučiću da ovom prevarom i krađom vlada i dalje Beogradom onda nećetie moći izbeći sudbinu Severa Kosova i Srba koji su žrtvovani od strane istog.
Da ste pametni svi bi trebali da izađete na ulicu i odbranite Beograd od najveće napasti u Srpskoj istoriji.
Da ste pametni svi bi trebali da izađete na ulicu i odbranite Beograd od najveće napasti u Srpskoj istoriji.
Na koga tačno misliš? Na AV? Đilasa? Ćutu? Na Mariniku? Na sve četvoro?
 
Ne trujte se, ne mučite se. Šta mora da bude-biće.
Šta je meni Šiptar? Samo brat željeno, da se saživimo, da izađem na svoje jedinstveno more. Pustiite to za trenutak. Vučić i Kurti-to su lica ovog naroda-zbunjenog, pošašavelog. Šta ćemo sad, da se digne Srbija protiv Albanije, opet rat i izginuće? Nemoj to da radimo. Šiptar-to je meni brat u Bogu na mnogo mesta, srela sam uživo, uživo dobila potvrdu, to je običan narod, i veće zlo nam misle i dalje braća Hrvati nego braća Šiptari. Možda i Crna Gora neće više nikad da nam bude prijatelj kao što će Šiptarija. Hrvati imaju taj hitlerovski sistem razmišljanja i dalje uveliko,prećutno im je stalo da nas nema, Šiptari to nemaju.Crna Gora-ponosni, misle da ne govorimo isti jezik, da su od nas bolji-pa i jesu-Iz CG ideš gde hoćeš, običnim čamcem, iz Srbije teško. Neka ih, i da Bog da se mi spojili, pre ćemo da se spojimo sa njima, Šiptarima, nego sa bilo kojim drugim bratskim ili susedskim narodom. Prelomi, nauči da voliš i drugoga.Živi ljudski-ovde rata nije više potrebno. Bog neka sačuva ceo svet, ali neka mi sačuva pamet Srbima i Šiptarima-jedva se čeka da krenemo da se ubijamo između sebe-jedva čeka čitav onaj prljav i zlurad svet!
 
Poslednja izmena:
Ne trujte se, ne mučite se. Šta mora da bude-biće.
Šta je meni Šiptar? Samo brat željeno, da se saživimo, da izađem na svoje jedinstveno more. Pustiite to za trenutak. Vučić i Kurti-to su lica ovog naroda-zbunjenog, pošašavelog. Šta ćemo sad, da se digne Srbija protiv Albanije, opet rat i izginuće? Nemoj to da radimo. Šiptar-to je meni brat u Bogu na mnogo mesta, srela sam uživo, uživo dobila potvrdu, to je običan narod, i veće zlo nam misle i dalje braća Hrvati nego braća Šiptari. Možda i Crna Gora neće više nikad da nam bude prijatelj kao što će Šiptarija. Hrvati imaju taj hitlerovski sistem razmišljanja i dalje uveliko,prećutno im je stalo da nas nema, Šiptari to nemaju.Crna Gora-ponosni, misle da ne govorimo isti jezik, da su od nas bolji-pa i jesu-Iz CG ideš gde hoćeš, običnim čamcem, iz Srbije teško. Neka ih, i da Bog da se mi spojili, pre ćemo da se spojimo sa njima, Šiptarima, nego sa bilo kojim drugim bratskim ili susedskim narodom. Prelomi, nauči da voliš i drugoga.Živi ljudski-ovde rata nije više potrebno. Bog neka sačuva ceo svet, ali neka mi sačuva pamet Srbima i Šiptarima-jedva se čeka da krenemo da se ubijamo između sebe-jedva čeka čitav onaj prljav i zlurad svet!
Izvini, geopolitička stvarnost kaže da je zapad stvorio stanje labilne ravnoteže. Ovo oko Šiptara već i ne bih komentarisao.

Prvom prilikom.
 

Back
Top