Da su Srbi kao šaka Huta sada bi goreo Bonstil zbog Severa Kosova

GFWquptXMAI5Byf.jpg
 
Vasington dopusta Hutima sa divljaju, pitanje iz kog razloga...kada bi mi stvarno pokusali nesto ekstremno, postali bi slobodni poligon za ispitivanje raznih oruzja...


NE dopusta Vasington nista. Vasington je totalno nemocan i sve slabiji i slabiji.

Vreme americkog zla prolazi.

Dolazi vreme novih sila.

Kad Rusija porazi NATO u Evropi i unisti ga mi cemo pobedonosno umarsirati na Kosovo i pobiti preostalu NATO gamad dole.
 
NE dopusta Vasington nista. Vasington je totalno nemocan i sve slabiji i slabiji.

Vreme americkog zla prolazi.

Dolazi vreme novih sila.

Kad Rusija porazi NATO u Evropi i unisti ga mi cemo pobedonosno umarsirati na Kosovo i pobiti preostalu NATO gamad dole.
ja bih prvo umarsirao u Beograd i oslobodio srbiju....tu je najvece zlo i najveca koncettracija izdajnika i lopova u srbiji...posle ce biti mnogo lakse umarsirati na neka druga mesta
 
u redu...kreni na bondstil
Доћи ће и тај тренутак. Јер они нису сила каква су били деведесетих, али на Балкану су још увек јаки. Е док се тај однос снага не промени, ми морамо мудро да чекамо и купујемо време.
Чувена Чича Дража Стратегија.

1706970636843.png

;) :D
 
Miloš Biković stoji na putu evroatlantskih integracija Srbije.
Kad kenselujemo Miloša Bikovića, odreknemo se Kosova i kad se Novak Đoković vakciniše, Srbija će biti deo međunarodne zajednice i svi ćemo imati plate preko 400 evra.

Pogledajte prilog 1493197
Problem naš je taj što će to postati realnost a sve zbog prihvatanja veleizdajnika na vlasti.
 
AUTORSKA
Ali na žaćost porobljenih i okupiranih Srba nisu.
Srbi jesu nekada bili ponosan i hrabar narod koji se nije plašio da brani slobodu a sada su sve samo to ne.
Svidelo se to vama braćo Srbi ili ne morate se suočiti sa suštom istinom i priznati da ste kukavice.
Samo tako možda jednoga dana u vama i proradi Obilić.
Ovako do groba Srbija neće imati vajde od vas.
Šta ti bi hteo da u papučama trčiš po pustinji sa iglom ili zoljom? :lol:
Da li si razmišljao da nađeš posao?
 
Доћи ће и тај тренутак. Јер они нису сила каква су били деведесетих, али на Балкану су још увек јаки. Е док се тај однос снага не промени, ми морамо мудро да чекамо и купујемо време.
Чувена Чича Дража Стратегија.

Pogledajte prilog 1493153
;) :D
Da, ta mudra strategija se Čiča Draži baš isplatila.
 

Back
Top