Beograd, Sarajevo ili Zagreb - koji grad je lepši?!

:lol: ja sam imala bolje vodice ovaj je malo zbunjen
ovaj je pijan ko dupe
hteo je da kaže kale je brdo a megdan boj i po tome je dobio naziv ali jezik ne postizava :D
inače šta znam, čini mi se da je zagreb od ova tri najlepši naročito stari grad. ne znam nisam bio u sarajevu ali ono što sam video na tv ništa mi se ne sviđa. imam blagi osećaj da glavna čaršija odiše mirisom loja.
beograd je u odnosu na ova dva velik grad, metropola a nešto nisam pristalica velikih gradova i gužve. beograd bi bio lepši da nije propatio tokom istorije i da se uvede u neki red. mislim da ima najbolju lokaciju.
 
ne znam da li je pijan ali djeluje malo čudno :lol:
prvo je ispustio naziv Pobednik... onda petlja dalje... a koliko vidim i vrijeme baš nije bilo za šetnju. I dalje mislim kako sam rekla, svaki je grad lijep an svoj način ali Beograd jednostavno uđe u srce prvim posjetom
mene ta srednjoevropska arhektura više privlači.
prag mi se recimo sviđa
 
mene privlače rijele i zato mi se sviđa Pariz, Budimpešta, Beograd :zaljubljena:
živeo u parizu i nisam se oduševio. on je dobar za turizam. ali je grad u kome ne možeš da se izgubiš, samo moraš da mnogo tabanaš. :D iako je sve slično izdvaja se ajfelov toranj a on se vidi odasvud. ako znaš od ajfela do tamo gde stanuješ nema grede, samo prati toranj :hahaha: jbt u životu se nisam toliko našetao kao tamo. ok bio sam blizu čuvene opere pa sam nekad i skraćivao.
budumpešta, uf noć je bila tako da ništa nisam video. sećam se da sam bio u hotelu korona.
 
Nismo ni sumnjali. :D

:lol: ma ozbiljna sam, kod nas grad daje pare da se mačke hrane po ulici, vidi :manikir:
1691249566521.png
 

SARAJEVO

Tunel Spasa, poznat i kao Tunel života, građen je tokom opsade Sarajeva devedesetih godina kako bi se omogućila komunikacija sa spoljnim svetom. Danas je muzej i spomenik hrabrosti stanovnika Sarajeva tokom tog teškog vremena.

Odakle si kopipejstovao ovu budalaštinu? Taj tunel su gradili srpski logoraši iz logora Tarčin i neki su pobijeni baš na toj lokaciji.

Pa čoveče, napiši nešto svojim rečima o tim gradovima kad si već otvorio temu. Od toliko znamenitosti u Sarajevu pominješ neke gluposti.
 
Svakom je svoj grad najlepši, meni moj takođe.
Gde god da odete živeti, vuče vas nostalgija za svojim korenima.

Ali ako bih birala po ex YU republikama, a sada državama, onda:
Srbija - Novi Sad
Makedonija - Ohrid
Crna Gora - Tivat (Budva je bila ranije ali je sada prekomercijalizovana)
BiH - Mostar
Hrvatska - Split
Slovenija - Maribor.
Ne mislim da su glavni gradovi ujedno i najlepši, jer gube originalni duh u gužvi i buci...
 

Back
Top