Beli: Ne interesuje me koliko ću glasova izgubiti

Meni Beli ne treba da me osvešcuje.
Теби не; мени не; има нас 1,1%...
Ови, који су дали глас Белом су кандидати за групу, којој припадамо.
Зато треба да будемо благи према њима.
За разлику од других- они виде да нешто никако није у реду, само то још не повезују са кандидатом какав је Поповић.
Замисли какве би министре изабрао Поповић, са својим личним интегритетом?
Ко би њему могао да ували, рецимо, некакве "Крстиће" и сличне за министре?
 
Теби не; мени не; има нас 1,1%...
Ови, који су дали глас Белом су кандидати за групу, којој припадамо.
Зато треба да будемо благи према њима.
За разлику од других- они виде да нешто никако није у реду, само то још не повезују са кандидатом какав је Поповић.
Замисли какве би министре изабрао Поповић, са својим личним интегритетом?
Ко би њему могао да ували, рецимо, некакве "Крстиће" и сличне за министре?

Aaiii,sad sam tek shvatio VI ste DSS ,Andrija Mladenovic i copor poltrona, Katastrofa od stranke,bio onaj Vojislav Kostunica kad je video kakvo mu je clanstvo ,napustio politiku,
 
On dodaje da Maksimović na predstojećim beogradskim izborima može da napravi nekakav rezultat jedino u koaliciji sa "protestnim pokretom" poput Ne da(vi)mo Beograd.
ma jes, da se uveže s ds-om pa da dobije poene.
Kako da ne.
Tako može samo da izgubi.

- - - - - - - - - -

Теби не; мени не; има нас 1,1%...
Ови, који су дали глас Белом су кандидати за групу, којој припадамо.
Зато треба да будемо благи према њима.
За разлику од других- они виде да нешто никако није у реду, само то још не повезују са кандидатом какав је Поповић.
Замисли какве би министре изабрао Поповић, са својим личним интегритетом?
Ко би њему могао да ували, рецимо, некакве "Крстиће" и сличне за министре?
hu d fak iz popović?

- - - - - - - - - -

Uglavnom, glasanje za Belog je odsustvo razuma. Ne mogu oni mene toliko da lažu koliko ja loše mogu da biram, fazon.
Naprotiv, na prošlim izborima se jedino za Belog nije pouzdano znalo da je loš, za sve ostale jeste.

Glasanje za Belog je bilo glasanje za neizvesnost, jer si jedino tamo imaš šansu da ne izabereš gowno.
 
Теби не; мени не; има нас 1,1%...
Ови, који су дали глас Белом су кандидати за групу, којој припадамо.
Зато треба да будемо благи према њима.
За разлику од других- они виде да нешто никако није у реду, само то још не повезују са кандидатом какав је Поповић.
Замисли какве би министре изабрао Поповић, са својим личним интегритетом?
Ко би њему могао да ували, рецимо, некакве "Крстиће" и сличне за министре?

Bili su predsednički izbori.
E sad zamisli situaciju Vučića da Predsednik pokreće preispitivanje ugovora sa EU. Prangije, Bunde i Šibicare ne želim da pominjem, to bi bila ružna prošlost.

- - - - - - - - - -

Aaiii,sad sam tek shvatio VI ste DSS ,Andrija Mladenovic i copor poltrona, Katastrofa od stranke,bio onaj Vojislav Kostunica kad je video kakvo mu je clanstvo ,napustio politiku,

Ne verujem da si shvatio.
Tebi slika normalne Srbije ne može da se pojavi. Nema muljanja ni zapošljavanja sestričina, bratanica u zamenu za pasivni glas.
 
Bili su predsednički izbori.
E sad zamisli situaciju Vučića da Predsednik pokreće preispitivanje ugovora sa EU. Prangije, Bunde i Šibicare ne želim da pominjem, to bi bila ružna prošlost.
Не могу да замислим...:lol:
Народ је навикао на ово.
Само летимичним читањем овог форума, то се види сасвим јасно...
 
To je irelevantno, profesora ima i dobrih i loših.
nego da li je uvezan s nekom od dobro znanih nam stranaka, ili je slobodan strelac (pod pretpostavkom) kao Beli?
Био, у оно доба у ДСС; али, никад није имао пуну подршку странке, још мање миљеник Необавештеног. Способан, образован и поштен човек- све оно што савремена Србија избегава у власти.
 

Back
Top