Bela košulja...

Meni bas stoji kosulja. Nosim neke lezerne varijante, lan, zavrnute rukave itd. A u beloj kosulji sam idealna kandidatkinja za predsednicu :) U glavi uopste nisam takav lik, ali kad se pogledam u ogledalu - odlicno izgleda. Bas je dobra kamuflaza, u stvari :)

:rotf::super:

volim kosulje,imam ih raznih. od nekih sportskih-casual varijanti do "ozbiljnijih" ali da slazem se da je bijela ta koja moze da se najvise iskombinuje i pristaje uz sve.
mada ja imam i jednu crnu koju sam nosila do iznemoglosti i vise me prosto sramota:lol:
 
Mozhda je bila ovakva ili slicha tema...u tom sluchaju ...CLOSE...
a, ako nije...mogla je da se postavi na bilo kom Pdf...

Zhena u beloj koshulji...preko dana...ili uveche...bilo kada...
Da li bela koshulja uopshte zauzima delic vasheg garderobera...da li navedeni odevni detalj ima neku prednost nad ostalim...ili je samo jedna od mnogih stvarchica u garderoberu...?

nemam belu kosulju, volim samo crne.
 
interesuje me koliko zene s velikim sisama nose kosulje,i kako ih nose
ja sam provalila u kosuljama izgledam ko plavusa iz policijske akademije(starije generacije se secaju :lol: ) i tako ih izbegavam,imam 3 komada,od kojih ne nosim nijednu
 
interesuje me koliko zene s velikim sisama nose kosulje,i kako ih nose
ja sam provalila u kosuljama izgledam ko plavusa iz policijske akademije(starije generacije se secaju :lol: ) i tako ih izbegavam,imam 3 komada,od kojih ne nosim nijednu

...ne stide se...a kako ih nose...još više istaknu sise sa dekoltiranom belom košuljom...a "odvlačenje" muškog pogleda sa sisa rešavaju dugim i lepim ogrlicama...i podvrnutim rukavima...
 
je' s ti zena s velikim sisama? :think:
ovo je neverovatno na forumu ce o abortusu najpre da vam pisu muskarci,o braku slobodnjaci,o deci oni koji ih nemaju,o sisama popvi :neutral:

...žena mi ima sisuuu (kad moram da lajem)...a i bele košulje...a i druge boje (košulja)...i nosi ih...a ja imam oči...i registrujem što na njoj...što na drugim sisatim...kako se nose...;)
 

Back
Top