Beer !!!!!!!!!

Lasko

Početnik
Poruka
25
Dugo sam razmisljao u kom delu da postavim ovu temu, i Tinejdzeri mi se ucinilo najpogodnije mesto.
Ko od vas voli pivo i koje su po vama najoblja piva bilo strana ili domaca?
Moja omiljena piva su Royal Dutch, Efes Pilsner, Lasko(po ovome je nastao i moj nick na forumu) od domacih piva Rogonja je neprevazidjen.
 
Niksiscko.Nekako ima ukus...ma ne znam da opisem :twisted:
______________
68.gif
69.gif
 
Momci i devojke,
aj da se ne lazemo, ja sam dugo dugo pio Heineken s' uverenjem da je naj, ali sta da vam kazem jednostavno nije, ubedljivo najjace flasirano pivo je po meni Amstel, inace ima dobro toceno irsko pivo guinnes u IRISH PUB-u u BGD.
 
Keeper:
SisaDaPimp:
Keeper:
nijedno .......

samo prosuto pivo je dobro pivo 8)

Nema jbt jesi dzentlmen :lol: :lol: kupicemo ti ajs ti ne brini :lol:

naravno da sam dzentlmen, ne pijem ti ja to pice za obichnu raju :lol: ......... c c c c :lol:

samo martini sa ledom ...... promuckan, ne promeshan 8)

E brate jbg.. Ja nisam navikao na tako ta fensi pica, nego klosarenje u parku vodka, gajba piva, ili ispred podruma pica, ili u nekoj kafancini onako pa onda upad u diskoteku da se promrdaju bulje ribama jer oni fensaci nikad muda nisu imali da stanu na podijum sa nekim ribicom pa shejkuju es :D :lol:.. e to su bile godine... jbg :(
 
ma zezam se ja za martini, to je ona vec izvaljena 007 fora ....... c c c c :lol: isto kao i ono "my name is Bond. James Bond" :lol: c c c c ......

a ja nisam navikao na pica uopste .....

e, da, zestoki su mi ti fensaci :lol: 8) kad ih vidim. a najjaci su kad popiju dva piva i urade se ko zechevi ..... c c c c :lol:
 

Back
Top