Beer !!!!!!!!!

Electra:
Keeper:
Electra:
Je l ja ovde jedina ne volim pivo or what? :shock:

nisi jedina, tu sam ja 8)

oces da se uclanis u moje Drustvo Ljubitelja Sokica od Jabuke ? ..... :roll: :D

HOCU!!! A moze i od narandze, sta mislish :oops: ?

..... josh pitash ..... 8)
i ja sam ljubitelj Sokica od Narandze.
samo ne moze od Jagode :x :x :x
taj mi je bash FUJ
 
..... josh pitash ..... 8)
i ja sam ljubitelj Sokica od Narandze.
samo ne moze od Jagode :x :x :x
taj mi je bash FUJ[/quote]

Keeperu NI SLUCAJNO nemoj da pomislis da to pisem samo zbog toga sto si ti prvi napisao :!: ali ne volim ni ja sok od jagode! Ja, zapravo, ne volim nista od jagode sem sladoleda... ali kvalitetnog :wink:
 
Electra:
..... josh pitash ..... 8)
i ja sam ljubitelj Sokica od Narandze.
samo ne moze od Jagode :x :x :x
taj mi je bash FUJ

Keeperu NI SLUCAJNO nemoj da pomislis da to pisem samo zbog toga sto si ti prvi napisao :!: ali ne volim ni ja sok od jagode! Ja, zapravo, ne volim nista od jagode sem sladoleda... ali kvalitetnog :wink:[/quote]
Sok od jagode?Fuj...Kad pogledam u casu soka od jagode cini mi se kao da vidim neke ... :roll: Fuj
 
mortishaaa:
Keeper:
mortishaaa:
ma nemate vi pojma! sok od CVEKLE rules!! :lol: :lol: :lol:

nego.. pivo... mmmmmmmmmmmmmmmmmmm.. pivo!!!!!.... koje?? ma daj sta das!!!! hihihi :lol: salim se.. ali znam koje je najgore BIP iliti sad BG 8)

da, pivo je uzasno :lol:
ma neeeeeeeeeeeeeee.. znas da nije :wink: :D

paaaaaaaaa ...... sto onda nisi onaj put naruchila pivo nego espreso, ko i ja :lol: sta je bilo, aaaaaa? :twisted: tu se preda mnom pravis dobra ...c c c :lol:
 
Keeper:
mortishaaa:
Keeper:
mortishaaa:
ma nemate vi pojma! sok od CVEKLE rules!! :lol: :lol: :lol:

nego.. pivo... mmmmmmmmmmmmmmmmmmm.. pivo!!!!!.... koje?? ma daj sta das!!!! hihihi :lol: salim se.. ali znam koje je najgore BIP iliti sad BG 8)

da, pivo je uzasno :lol:
ma neeeeeeeeeeeeeee.. znas da nije :wink: :D

paaaaaaaaa ...... sto onda nisi onaj put naruchila pivo nego espreso, ko i ja :lol: sta je bilo, aaaaaa? :twisted: tu se preda mnom pravis dobra ...c c c :lol:
:( daaaaaaaaa?? :(
 
mortishaaa:
Keeper:
mortishaaa:

ma zekim se ja ....... kad budes smela sa mnom u NS vodicu te u Irish Pub na crno tocheno pivo ..... znas kolka krigla ...... narucimo po tri i uradimo se :lol:
:D :D vaziiiii.. ali to ce mene da uhvati, posle prve :wink:

paaaaaa. s obzirom na to kolko ja dugo nisam pio .... mozda i meni bude dosta jedna-dve :roll:
 
Keeper:
mortishaaa:
Keeper:
mortishaaa:

ma zekim se ja ....... kad budes smela sa mnom u NS vodicu te u Irish Pub na crno tocheno pivo ..... znas kolka krigla ...... narucimo po tri i uradimo se :lol:
:D :D vaziiiii.. ali to ce mene da uhvati, posle prve :wink:

paaaaaa. s obzirom na to kolko ja dugo nisam pio .... mozda i meni bude dosta jedna-dve :roll:
hehe.. onda super.. da ne budem samo ja..... :wink:
 

Back
Top