Beer fest

Keeper:
onda mrsh tamo nalij se pivom i povracjaj na blazhu i kljunove, yebo vas bir fest :lol:

auh sto smo haterski raspolozeni... :)
ne znam, meni je beer fest u redu...ko i bilo koji drugi festival uostalom...idem tamo zbog muzike, ne zbog piva...
uostalom gde su celti tu sam i ja :) ako sam u ikakvoj mogucnosti...
 
pa naravno da sam hejterski raspolozhen s obzirom da mi se ne da godinama da chujem block out a sve zbog tih fenserskih festivala. rachunam, necje oni da uchestvuju tamo gde su blazha i van gogh i slichni, pa rek'o da ih hejtujem :P ;-)
 
hmmm...da....pa ako je block out jedino sto vredi cuti onda ne znam sta da kazem...mislim volim ja block out ali...ne znam...na njihovom bi koncertu verovatno sekla vene...sta ja znam :)

a van goga da ne diras....fuj to kad ti kazem!
 
pa verujem da ti imash shta zhelish chuti, pa onda i idesh, al ja ovde samo block out ocju jel mi jedino oni valjaju. e sad, vrlo je mogucje da sam ja neinformisan o dobrim bendovima, shta ja znam, dobre vibracije teshko stizhu do ovog sela :)

a van gogha da ti ne diram? aaaaaaaaaa. najvecje kese i najvecji plagijatori koje je ovaj prostor iznedrio..... hihihi :) no dobro, necju ih dirati, bar ne pred tobom, samo ako mi kazhesh da ti se svidja njihova muzika a ne djule. ako priznash da ti se djule svidja, pa ne znam, zezacju te do kraja zhivota :lol:

naravno, to je zato shto sam zapazio da sve cure kojima se svidja van gogh, svidja im se zbog onog arogantnog kvazi-pametnjakovicja :)
 
da svidja mi se van gog zvog njihove muzike, i to u tolikoj meri da mislim da ljudi koji pljuj van gog ga pljuju zato sto nece da cuju njihovu muziku nego samo gledaju imidz i sta ti ja znam....a djule mi je malo bljak...ne znam...
ne kazem da nisu plagijatori...i da ne rade na play back na koncertima...al opet im je muzika do jaja...
 
dobro, kako ti kazhesh, o ukusu se necju raspravljati, chak ni pokrenuti pitanje dal se radi o ukusu il neukusu poshto verujem u tvoj muzichki izbor. i vazhna napomena: imam svaki album van gogha osim Dr.Undera, tako da ne spadam pod kategoriju onih koji necje ni da ih chuju no gledaju njihov imidz. mislim da su momci jednostavno malo (vishe)zalutali pochev od 'happy new ear', al ko zna, jedna mudrost kazhe da ako pogodish cilj promashio si sve ostalo, ne znam, al meni se to ne svidja. to je to onda ;-)

i slobodno mozhesh sad priznati da ti se svidja Djule, necju te zezati :P :lol:

P.S> stranputica u pichku materinu :) raspravljamo o bendu koji nastupa na beer festu, a o chemu bi drugo prichali na temi o beer festu na muzici, da ne mozhda o pivu? ;-) a i shto se mene tiche, ja sam svoje zavrshio sa van goghom.
 

Back
Top