Bedak

Pa ti radi nesto sto volis i sto umes da radis. ili samo ispuni dan nekim obavezama cisto da ne mislis vise o tome kako ti nije ni do cega. Mislim nateraj se, ovako ko zna kad ce te proci. Veruj mi, milion puta sam bila u tom stanju, mislim kako ni za sta nisam stvorena, kako sam glupa za sve, kako sam samo drugima teret, ali jedini nacin da te to prodje, da ne predje u stvarni kompleks zbog koga ces kasnije imati problema sa samopouzdanjem i ko zna jos sa cme, jeste da krenes nesto zapravo da radis, okupiraj se necime, nateraj se da ucis, pa ako dobijes dobru ocenu, jedan korak ka osmehu!!!!
Ozbiljno, to je nacin na koji sam sama sebi pomogla.
Toliko od mene, nadam se da ce ti nesto znaciti.
 
Poslednja izmena:
Mislim, nikada ne mozes da kazes, to je samo faza, proci ce te to, nije to nista. Uvek jeste, jer kad se tako osamis i ostanes sama sa svojim mislima, uvek postojin neki rizik da budes opasna po sebe, da nesto umislis. Jer, ako ne razgovaras sa nekim, nece ti niko opovrgnuti te negativne misli koje ti se vrte po glavi, neke mora da ti jednostavno udari samar, pa da se osvestis i shvatis da si bila u bedaku bez veze. I da, jos jedan savet, razgovaraj sa drugima. Ako ne sa drugaricama kojima je skola bitnija od tebe onda sa nekim odraslim koji ce itekako moci da te ,,odbedaci", odnosno da ti otera te glupe misli. Razbiras?
 
Ljudi,bas sam u nekom bedaku nije mi ni do cega.Hajde na ovoj temi jedni druge da tesimo:?::?::?:Jel se slazete?Meni ce biti bolje,nadam se,pa ce opet neko upasti u moju fazu?Imate neki savet kako da se oraspolozim?Jednostavno nije mi ni do cega,nista mi ne ide...
Kad budes ovo citao verovatno vise neces biti u bedaku...to hvata na momente kad nam je dosadno i nismo motivisani ni za sta...Mozda bas sad imas neku frku da nesto zavrsis brzo pa ti ovo sto pisemo nece biti ni na kraj pameti da procitas...ovo pisem za druge...Nadignem dzevu na forumu ko da je smak sveta kad imam neki problem i to se resi pa me posle nervira sta sam uopste i pitala...
 
Ljudi,bas sam u nekom bedaku nije mi ni do cega.Hajde na ovoj temi jedni druge da tesimo:?::?::?:Jel se slazete?Meni ce biti bolje,nadam se,pa ce opet neko upasti u moju fazu?Imate neki savet kako da se oraspolozim?Jednostavno nije mi ni do cega,nista mi ne ide...

der,der....tap,tap,tap.....der,der......
 
Meni pomaže fizička aktivnost. Kakva bila, može sport, rekreacija, šetnja, veliko spremanje...bilo šta, samo da ne sedim. Pa kad se dobro umorim, onda tuš, krevet, kniga koju volim... i kad se probudim, sve nekao lakše izgleda. Ako ova opcija nije moguća, uhvatim se telefona...
 
Ljudi,bas sam u nekom bedaku nije mi ni do cega.Hajde na ovoj temi jedni druge da tesimo:?::?::?:Jel se slazete?Meni ce biti bolje,nadam se,pa ce opet neko upasti u moju fazu?Imate neki savet kako da se oraspolozim?Jednostavno nije mi ni do cega,nista mi ne ide...

Idi sa prijateljima na peperoni-pizzu, pojedi kilo cokolade i sladoleda, pusti mjuzu do daske i vristi...i kazi skotovima da prestanu da te smaraju.
Zivot je jedan.
Sve je bolje nego postati vampir, veruj mi:sad2:
 
Idi sa prijateljima na peperoni-pizzu, pojedi kilo cokolade i sladoleda, pusti mjuzu do daske i vristi...i kazi skotovima da prestanu da te smaraju.
Zivot je jedan.
Sve je bolje nego postati vampir, veruj mi:sad2:

Bolje da ne jede kad je u bedaku, jer ce onda jesti nesto kad god joj nije lepo, uci ce joj u naviku da se tesi hranom, pa ce postati emotivni jedac. A onda posle, kad zapadne u depresiju, i vidi da je debela nema joj pomoci!!!!
 
Kad sam u bedaku...zatvorim se u sobu,pustim neku tesku muziku,EKV,ili P.kazaliste,i jos vise se ''spustim'' ...i tako nekih sat vremena,slusam to ,i placem. I to prodje za sat vremena,pa sam ko nova.

Kad me u skoli uhvati bedak..samo nabijem slusalice u usi ,i cutim,dok me ne prodje...:sad2::sad2: prosto nisam tad spospobna ni za sta.Ili se isplacem u WC-u,na brzinu.:(

Uglavnom,nista meni bez plakanja...:roll:
 
Kada se ja nađem u bedaku pokušavam da se setim lepih situacija koje su mi se desile ... slušam neku "vedru" muziku ..... pogledam neki lep film (komedije) ...... pomislim na ljude kojima sam draga .....
Često se nateram da odem u šetnju (šetnja je zakon naročito pored neke reke ili jezera ili kroz neku lepu šumicu, park ...) ..... sa šetnjom mi se izbistre misli i sve mi mnogo lepše izgleda ....... i bedak obično nestane .......
 
....retko se izbedacim, ali kad se desi onda sam strasno lose......
..Tad pokusavam da radim nesto sto ce mi skrenuti misli....
npr.slusam ziku,chat, citam nesto lagano...
ili se jednostavno vucaram po kuci or sa drustvom
:cool:
 
4\7 dana sam u bedaku,sad sve zavisi od intenziteta nekad mi dodje da se ubijem a nekad samo pijem i tako!! Najbolji lek je da uzmes nesto ili nekog da bijes ili ako imas neki instrument drndaj (ja imam el gitaru) i samo rokam dok ne pocne koza da spada sa prstiju (bez bola nema zadovoljstva) ili pustis nesto jako tuzno ali nabijeno buntom i uzmes neko zesce pice i napijes se ko stoka i zavalis se u krevet (ujutru kao nov)!! Mada i setnja je dobra,naidjes na nekog i ispricas se!! :mrgreen:
 
Vadi se iz toga kako znas i umes ali se ne prepustaj tom osecaju malovolje koji sada imas jer talenat i snaga i sve ostalo su nisa bez volje da se nesto ucini da se napravi promena.
Zato u akciju bajs i vozi po nekim vukojebinama roleri ili skejt pa po gradu idi ulicom i samo namigni devojci koja ti se ucini simpa ili joj se nasmesi videces ako ti uzvrati ispunice te taj osecaj da nisi sam jos ako bude nesto vise od toga ;)
Ne dozvoli da budes porazen dizi se od sedenja i grickanja noktiju nema vajde.;)
 
4\7 dana sam u bedaku,sad sve zavisi od intenziteta nekad mi dodje da se ubijem a nekad samo pijem i tako!! Najbolji lek je da uzmes nesto ili nekog da bijes ili ako imas neki instrument drndaj (ja imam el gitaru) i samo rokam dok ne pocne koza da spada sa prstiju (bez bola nema zadovoljstva) ili pustis nesto jako tuzno ali nabijeno buntom i uzmes neko zesce pice i napijes se ko stoka i zavalis se u krevet (ujutru kao nov)!! Mada i setnja je dobra,naidjes na nekog i ispricas se!! :mrgreen:
Redak komentar da se slažem sa tobom.Zato ja kad sam u bedaku odem kod babe na kruškovaču i lozovaču pa posle mrtav pijan bajsom se otkotrljam na basket.:ok:
 
ja kad sa u bedaku trudim se da budem u drustvo nekoga....najbolje suprotni pol...ili pustim ziku i skacem ko lud...trudim se da se svemu nasmejem ili jednostavno usmerim misli prema necemo drugom... :)
 
Ljudi,bas sam u nekom bedaku nije mi ni do cega.Hajde na ovoj temi jedni druge da tesimo:?::?::?:Jel se slazete?Meni ce biti bolje,nadam se,pa ce opet neko upasti u moju fazu?Imate neki savet kako da se oraspolozim?Jednostavno nije mi ni do cega,nista mi ne ide...

Nema toga sto malo para ne mogu da izlece...Daj broj tekuceg da ti pustim jedno 100 000 da se oraspolozis.Kad neko drugi upadne u bedak ti uplati njemu i tako u krug.
 
evo mene drzi neko neraspolozenje (blago receno) vec 5-6 dana... ubi me.. (btw po prvi put u zivotu da traje duze od jednog dana).. medjutim.. od danas sam se cvrsto odlucila, bacam se na teretanu, setnje sa prijateljima... itd.. evo bas jutros (po prvi put u zivotu) sam otisla u teretanu u 6:30 pre posla.... nije mi sve postalo ruzicasto odjednom.. ali da se osecam bolje, osecam se... ;)
btw, za ovo stanje, pored same sebe, krivim muski rod!
eh, bar cu izaci zategnutija iz celog bedaka :D
 

Back
Top