Bayern vs Crvena Zvezda

Звезда прима голове којих би се постидео и ФК Маријан из Кнића. А некад су ти сељаци знали и да очитају буквицу ако се његови играчи не труде, а сада се каже "имали су ЛОШ ДАН! разумимо их!"

1. ПОТПУНО погрешна поставка игре, овако се играло у време Ивице Осима, зато су и отерали Ивана Голца, јер је унео нападачку и европску игру у србски фудбал.

2. Кад су се већ ушуњали у ЛШ, уместо да играју нападачки, отворено, борбено, са 2-3 у нападу, па шта буде да буде, па макар да гледамо леп фудбал, ЦЗ игра затворено, чува 0-0 и као један у нападу да да гол, оће мало сутра.

3. Мени је МАРКО МАРИН највеће разочарење, трчка све време, као нешто додаје, а све чист промаја, само прави савршену завесу да се труди, а додавања су му буквално НЕДОСТИЖНА! тј нико не може да их стигне!

4. Овај Бајерн је бушан краставац, чисти просек немачке лиге, тј трче, раде, не предају се и гледају према противничком голу...


Nikada mi nece biti jasno zasto smo toliko fizicki inferiorni u fudbalu?
Ajde razumem dobrog igraca mozes da kupis ali da bi fizicki pripremio ekipu ne trebaju ti stotine miliona.

Ево рећи ћу ти ја, кондициона припрема је у свету у последњих 20 година, напредовала невероватно.
НИШТА од тога се не примењује у нашим клубовима, АЛИ НИШТА! Наћин тренирања, одмор, ИСХРАНА, СПАВАЊЕ...су на нивоу 1970их!
Јер све полуге држе пензионери, младих стручњака нема, а они који би нешто да мењају добијају шут карту! Остају само
они који прихватају стару школу.
Верово или не, једна од поставки те старе тренерске школе, је била...."НЕ ЈЕСТИ ПОСЛЕ ТРЕНИНГА!!!!" Као да се организам одмори?!
....
Да се ови момце утрче добро, уз добро прехрану и ДОДАТКЕ ПРЕХРАНИ, требало би 3-6 месеци.
А и будимо реално СВИ СТРАНЦИ СУ НА СТЕРОИДИМА! Мож се лажемо да нису, кад је била антидопинг контрола у ЛШ??? Никад...

Jovancic je fudbaler seoske tehnike,ta njegova igra moze da prodje samo u ding dong ligi.
Klub je trebao da dovede barem jednog normalnog igraca na toj poziciji da Marin ima s`kim a igra.
Има овде и добрих играча, ал поставка игре и 2-3 појединца кваре целу замисао.
За овакав полубункер треба доста трчања, а ЦЗ играчи су били непокретни и имају врло слабо сналажење у простору.

Ne igra lose Zvezda,ali kad dodju blizu Bajernovog gola,kao da se uplase,a oni dadose 3 gola iz zezanja.Dobro je dogurala Zveda u dovde.Ne moze se reci da igraju lose,ali u sportu treba imati i malo srece.
Да, не игра лоше фудбал, оне најгоре школе СФРЈ фудбала, "не примити ГОЛ!"

S obzirom na to koliko je Bajern jaka ekipa sve u svemu nije loše igrala. Mogla je da primi više golova.

ОВАЈ Бајерн ти јака екипа?! Па таман толико што нису зомбирани ко наши...
.....
Уопште, нашим фудбалом влада партизанско-титоистичка клика, која једноставно не дозвољава развој овог спорта код нас.
Где год их нема, ми смо успешни, а ево од скора су и у кошарци...
И најбитније, фудбал је игра бистрих и паметних људи (као ШАХ), какве смо имали, а у последње време нисам баш нешто убеђен у то!
 
Onaj drugi gol što je primljen teška komedija. Kod prvog i trećeg Zvezda ništa nije mogla. Odbrana bila dobra do 80 minuta, napad katastrofa sve vreme, toliko uprskanih kontri i od Žandera a i od Marina. Gobeljić najveći panj.
Odbrana je u pojedinim situacijam bila komicna,da tada nije bilo Borjana pao bi jos koji gol sigurno.
 
Odbrana je u pojedinim situacijam bila komicna,da tada nije bilo Borjana pao bi jos koji gol sigurno.
Pa dobro,Degenek je dosta stvari počistio ali ne može on sve sam. Po meni veća katastrofa napad od odbrane, Bajern uopšte nije tim kojem ne možeš dati gol ako barem nešto znaš. Marin je fušerio i da je bio bolji kao i Žander moglo se dati dva gola.
 
bajern je mogao dati i 10, ali iz nekog razloga su kod svake akcije hteli da se ušetaju u gol. komentator je komedija, takvog morona dugo nisam slušao. :rotf:

Зато што су провалили БОРЈАНА да са даљине и полудаљине кад му нико НЕ СМЕТА да брани ко мачка, а да кад се лопта приближи на 5-7м да га увек неко омете у потпуно неуређеној одбрани ЦЗ и да тако прима голове.
 
Бајерн је у суштини безвезе.
Ако овако буду играли и даље,њих ће и Олимпијакос да победи-и тамо и вамо,
завршиће Баварци као 3 у групи.

Сад,што ми не знамо-то је већ наш проблем.
 
Звезда прима голове којих би се постидео и ФК Маријан из Кнића. А некад су ти сељаци знали и да очитају буквицу ако се његови играчи не труде, а сада се каже "имали су ЛОШ ДАН! разумимо их!"

1. ПОТПУНО погрешна поставка игре, овако се играло у време Ивице Осима, зато су и отерали Ивана Голца, јер је унео нападачку и европску игру у србски фудбал.

2. Кад су се већ ушуњали у ЛШ, уместо да играју нападачки, отворено, борбено, са 2-3 у нападу, па шта буде да буде, па макар да гледамо леп фудбал, ЦЗ игра затворено, чува 0-0 и као један у нападу да да гол, оће мало сутра.

3. Мени је МАРКО МАРИН највеће разочарење, трчка све време, као нешто додаје, а све чист промаја, само прави савршену завесу да се труди, а додавања су му буквално НЕДОСТИЖНА! тј нико не може да их стигне!

4. Овај Бајерн је бушан краставац, чисти просек немачке лиге, тј трче, раде, не предају се и гледају према противничком голу...




Ево рећи ћу ти ја, кондициона припрема је у свету у последњих 20 година, напредовала невероватно.
НИШТА од тога се не примењује у нашим клубовима, АЛИ НИШТА! Наћин тренирања, одмор, ИСХРАНА, СПАВАЊЕ...су на нивоу 1970их!
Јер све полуге држе пензионери, младих стручњака нема, а они који би нешто да мењају добијају шут карту! Остају само
они који прихватају стару школу.
Верово или не, једна од поставки те старе тренерске школе, је била...."НЕ ЈЕСТИ ПОСЛЕ ТРЕНИНГА!!!!" Као да се организам одмори?!
....
Да се ови момце утрче добро, уз добро прехрану и ДОДАТКЕ ПРЕХРАНИ, требало би 3-6 месеци.
А и будимо реално СВИ СТРАНЦИ СУ НА СТЕРОИДИМА! Мож се лажемо да нису, кад је била антидопинг контрола у ЛШ??? Никад...


Има овде и добрих играча, ал поставка игре и 2-3 појединца кваре целу замисао.
За овакав полубункер треба доста трчања, а ЦЗ играчи су били непокретни и имају врло слабо сналажење у простору.


Да, не игра лоше фудбал, оне најгоре школе СФРЈ фудбала, "не примити ГОЛ!"



ОВАЈ Бајерн ти јака екипа?! Па таман толико што нису зомбирани ко наши...
.....
Уопште, нашим фудбалом влада партизанско-титоистичка клика, која једноставно не дозвољава развој овог спорта код нас.
Где год их нема, ми смо успешни, а ево од скора су и у кошарци...
И најбитније, фудбал је игра бистрих и паметних људи (као ШАХ), какве смо имали, а у последње време нисам баш нешто убеђен у то!
To i ja mislim da su trebali igrati zesce i napadati,pa sta bude,ovako se branili i primili 3 olaka gola,a nisu dali ni jedan.Ali kako Zvezda ume lose da igra u prvenstvu,ovo i nije bilo tako lose.Ipak je to Bajern.
 
Bajern je dobio FK. Drzavni projekat sa 30% snage.. a Bajern niti je neki tim sad,niti je u nekoj formi. Toliko o sampionu ling ping pong super lige.
Bajern nije kao nekada pre svega zbog trenera koji ce popiti pedalu pre ili kasnije,zato sto ga izgleda igraci buse iznutra.
Sve sem pobede sa dva gola razlike bi bilo iznenadjenje i to uopste nije bilo upitno,meni je najvise zasmetalo kako ekipa izgleda na terenu.
 
To i ja mislim da su trebali igrati zesce i napadati,pa sta bude,ovako se branili i primili 3 olaka gola,a nisu dali ni jedan.Ali kako Zvezda ume lose da igra u prvenstvu,ovo i nije bilo tako lose.Ipak je to Bajern.
Bajern nikakvu odbranu nema, pogotovo u kontri Zvezde se pogube ali više se naši pogube u napadu nego oni u odbrani. Videće se protiv Totenhema i Olimpijakosa da se Bajernu mogu davati golovi. Valjda će i Zvezda u BG pokazati protiv Bajerna ono što su i protiv Liverpula.
 
Žanderu je dobra brzina i nije loš za kontru zbog toga ali mnogo je sebičan a nema pojma da šutne loptu, pogotovo onaj šut iz daljine pa onda ono gadjanje semafora, majko mila koja budala, trebao je samo dodati loptu gde treba. La Bara isto tako brz ali voli da dribla čovek a ne ume. Onaj Garsija i Marin su povremeno bili dobri ali Marin je ipak podbacio delimično. Gobeljić, Jovančić nešto najgore moguće, Degenek se solidno držao.
 
Žanderu je dobra brzina i nije loš za kontru zbog toga ali mnogo je sebičan a nema pojma da šutne loptu, pogotovo onaj šut iz daljine pa onda ono gadjanje semafora, majko mila koja budala, trebao je samo dodati loptu gde treba. La Bara isto tako brz ali voli da dribla čovek a ne ume. Onaj Garsija i Marin su povremeno bili dobri ali Marin je ipak podbacio delimično. Gobeljić, Jovančić nešto najgore moguće, Degenek se solidno držao.
И то је отприлике то.

Фудбалско знање једнако нули, као и фудбалска интелигенција.

Марин није подбацио, него човек се једноставно троши и у одбрани и у организацији напада, не може он све сам.

Очекивао сам од Гарсије да му буде подршка, да преузме кад загусти, ал' изгледа да није тај ниво.
 
A tek ovaj idiot od komentatora na rts,hvali nekakvu dobru igru u blokovima i slicne nebuloze.

Ajde bre..... Igrali smo disciplinovano i dobro. Sva 3 gola smo primili na cistu glupost, jeste imali su i precke i sve, ali nije to bilo toliko lose... Da su na vreme uigrani Gajic i Vulic umesto Gobeljica i Jovancica druga bi se ovde pesma pevala...
 
Звезда прима голове којих би се постидео и ФК Маријан из Кнића. А некад су ти сељаци знали и да очитају буквицу ако се његови играчи не труде, а сада се каже "имали су ЛОШ ДАН! разумимо их!"

1. ПОТПУНО погрешна поставка игре, овако се играло у време Ивице Осима, зато су и отерали Ивана Голца, јер је унео нападачку и европску игру у србски фудбал.

2. Кад су се већ ушуњали у ЛШ, уместо да играју нападачки, отворено, борбено, са 2-3 у нападу, па шта буде да буде, па макар да гледамо леп фудбал, ЦЗ игра затворено, чува 0-0 и као један у нападу да да гол, оће мало сутра.

3. Мени је МАРКО МАРИН највеће разочарење, трчка све време, као нешто додаје, а све чист промаја, само прави савршену завесу да се труди, а додавања су му буквално НЕДОСТИЖНА! тј нико не може да их стигне!

4. Овај Бајерн је бушан краставац, чисти просек немачке лиге, тј трче, раде, не предају се и гледају према противничком голу...




Ево рећи ћу ти ја, кондициона припрема је у свету у последњих 20 година, напредовала невероватно.
НИШТА од тога се не примењује у нашим клубовима, АЛИ НИШТА! Наћин тренирања, одмор, ИСХРАНА, СПАВАЊЕ...су на нивоу 1970их!
Јер све полуге држе пензионери, младих стручњака нема, а они који би нешто да мењају добијају шут карту! Остају само
они који прихватају стару школу.
Верово или не, једна од поставки те старе тренерске школе, је била...."НЕ ЈЕСТИ ПОСЛЕ ТРЕНИНГА!!!!" Као да се организам одмори?!
....
Да се ови момце утрче добро, уз добро прехрану и ДОДАТКЕ ПРЕХРАНИ, требало би 3-6 месеци.
А и будимо реално СВИ СТРАНЦИ СУ НА СТЕРОИДИМА! Мож се лажемо да нису, кад је била антидопинг контрола у ЛШ??? Никад...


Има овде и добрих играча, ал поставка игре и 2-3 појединца кваре целу замисао.
За овакав полубункер треба доста трчања, а ЦЗ играчи су били непокретни и имају врло слабо сналажење у простору.


Да, не игра лоше фудбал, оне најгоре школе СФРЈ фудбала, "не примити ГОЛ!"



ОВАЈ Бајерн ти јака екипа?! Па таман толико што нису зомбирани ко наши...
.....
Уопште, нашим фудбалом влада партизанско-титоистичка клика, која једноставно не дозвољава развој овог спорта код нас.
Где год их нема, ми смо успешни, а ево од скора су и у кошарци...
И најбитније, фудбал је игра бистрих и паметних људи (као ШАХ), какве смо имали, а у последње време нисам баш нешто убеђен у то!

Auuu kakva kolicina gluposti.. :roll: Bajern prosek nemacke lige, Marin razocarenje koje trckara i jos na sve to se nisu dovoljno borili.... Koju si ti utakmicu gledao??
 

Back
Top