Quantcast

Bajka u zivotu, zivot ko u bajci...

Beznadezno emotivna...

Zainteresovan član
Poruka
220
Zene i muskarci, ko god ima sta da kaze na ovu temu...

Vratite film... Recite mi, da li je vas zivot ikada tekao kao po scenariju nekog filma sa hepiendom... A onda ste pomislili, "ovo je kao u bajci"... Ako jeste sta se onda desilo??? Mislite li, kao i ja, da su nam takvi momenti neophodni inace bi se smisao zivota doveo u pitanje... Bila bih zahvalna ako biste dali bitne momente dogadjaja... :)

***Saint***

Buduća legenda
Poruka
33.302

Vratite film... Recite mi, da li je vas zivot ikada tekao kao po scenariju nekog filma sa hepiendom... A onda ste pomislili, "ovo je kao u bajci"... Ako jeste sta se onda desilo??? Mislite li, kao i ja, da su nam takvi momenti neophodni inace bi se smisao zivota doveo u pitanje... Bila bih zahvalna ako biste dali bitne momente dogadjaja... :)
to nisam ja, to je moja Trauma :zaljubljena:

Mali čičak

Legenda
Poruka
74.128

Naravno... pomislila sam...
Da nema premisa tragedije i drame, moj život bi bio romantična-komedija, Bajka... ali ebi ga... ;):mrgreen:

Znaš kako kažu, kad ti sve u životu ide kako treba, stavi kamen u cipelu, da te bar on žulja...;)

NeDoDiri

Domaćin
Poruka
4.570
Veoma kvalitetna tema..i čestitam:) ..prelistavajući sjećanja,nekako sam zastala ispred sebe začuđena koliko je iza mene trenutaka koji su imali miris i okus bajke..dođu oni,ti trenuci,znaju i da traju prirodno i neometano..ali oni uvijek moraju da se završe.Kao i sve.Sve ima svoju evoluciju,pa i bajka ..Nekad nas nepovratno odnesu u gorčinu,a nekad tek samo okrznu pa se smijemo sebi..Po mom mišljenju,najvažnije je da oni postoje..da nam život daruje te bajkolike čase,dane..jer po njima Jesmo.
Zanimljivo je da neke bajke zapravo i živimo,ali kao da nismo svjesni da su bajke jer vremenom se njihov oblik promijeni..sve polazi od našeg poimanja željenog i nivoa zadovoljstva sobom.Ljudi su zaboravili da sanjaju...da budu sretni čak i kad nema bajke ni na vidiku..

gost 159591

Poznat
Poruka
8.252
Dugo mi je bila zelja da tri, samo tri meseca zivota budu ne kao u bajci nego onako lepi, bezbrizni, normalni.
I eto krenulo, lep posao, redovna plata, mogucnost da ucim i napredujem, deca bez problema, u kuci mir, nema ljudi koji mi lose uticu na raspolozenje, dobro se osecam, mnogo toga sto mi ispunjava vreme, zivot. Mnogo smeha, malo brige.
I nije trajalo tri meseca. Da jeste mozda bih to smatrala bajkom.

dobra predskazanja

Buduća legenda
Banovan
Poruka
48.586
spadam u glumpavije,jel ovo znaci da ces smrsati,il da znas da posle lepog dolazi ruzno...
il nesto drugo znaci:think:
znaci da posle svakog lepog perioda dolazi ruzan i da posle svakog ruznog dolazi lep. ima veze sa nadom, ali i sa time da covek ne ocekuje uvek bajku i da se ne prepusti toku cak i onda kada mu je dobro. ljudi su kada im je dobro skloni da zbaorave da nista nije vecno, slicno je i kada im je lose.

tehduduk

Buduća legenda
Poruka
29.561
ocigledno sam jedina ja na krstarici citala teske bajke poput Bele grive, Devojcice sa sibicama, ostre ruske, braca G. ili Hans K. - ko bese imao surovije bajke :think:
meni mama kupila "Malu sirenu" bez hepi-enda ( da se ne ponavljam sa ruzicastom penom) ....

mozda je moj zivot zbog toga imao bajkovite elemente :mrgreen:

Slične teme

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.