BAGATELA: Za jedan stan u Beogradu mogu se kupiti tri stana u Solunu!

Ne znam gde to, ja napisah koliki je meni porez i nemam apsolutno nikakvog razloga da lazem. I porezi na ono sto sam ja gledala na moru su daleko visi od toga. Nigde nisam nasla takav porez. Ko sto rekoh, pise svasta na netu, a onda kad dodje do ugovora odjednom nesto drugo. Nisam doduse uzimala u obzir Grcku, Tursku i tako to, gledala sam Azurnu najvise.
pa sve vreme se diskutuje o nekretninama u Grčkoj i porezu na imovinu tamo a ti kažeš da nema šanse jer je porez na Azurnoj obali toliki i toliki...ne kapiram te
 
pa sve vreme se diskutuje o nekretninama u Grčkoj i porezu na imovinu tamo a ti kažeš da nema šanse jer je porez na Azurnoj obali toliki i toliki...ne kapiram te
Cudno mi da je tako malo. Pogledah sad sajt ovaj sto je Tihi postavio, tako sam se ja primila bila, pa se ispostavilo posle da je to pocetna cena na aukciji (u jednom slucaju) a u drugom se ispostavilo da je to kapara, iako je na sajtu pisalo da je to cena stana. Tako da, kazem, mnogo toga PISE, a jos vise ne pise. I da izvines, meni je porez na stan u Srbiji stigao tolko kolko oni navode da je u Grckoj na moru.
 
Cudno mi da je tako malo. Pogledah sad sajt ovaj sto je Tihi postavio, tako sam se ja primila bila, pa se ispostavilo posle da je to pocetna cena na aukciji (u jednom slucaju) a u drugom se ispostavilo da je to kapara, iako je na sajtu pisalo da je to cena kvadrata. Tako da, kazem, mnogo toga PISE, a jos vise ne pise. I da izvines, meni je porez na stan u Srbiji stigao tolko kolko oni navode da je u Grckoj na moru.
moj prijatelj je kupio kuću u Paraliji za 90.000 oko 200 kvadrata. znam još par njih koji su kupili apartmane u Olimpik Biču za oko 1.000 evra kvadrat. nisam imao informaciju koliki je porez na imovinu ali koliko sam guglao Tihi je u pravu
 
moj prijatelj je kupio kuću u Paraliji za 90.000 oko 200 kvadrata. znam još par njih koji su kupili apartmane u Olimpik Biču za oko 1.000 evra kvadrat. nisam imao informaciju koliki je porez na imovinu ali koliko sam guglao Tihi je u pravu

Ma ako i nema tog poreza ti za taj stan moras mesecno da placas barem 150 evra nekakav infostan, a ako ne zivis u tom stanu nego ga imas onako just for fun onda se
to nikako ne isplati.
 

Back
Top