back to basics...

Ljuba82:
...а било је стварно ненормалних кретена...велики број је сад по затворима широм земље (и иностранства)...
Ma nemoj da pricash :lol: pa otkud da su iz Branko Radicevic bili takvi? :lol: Kolko se ja secam sve su to bila fina deca :lol: ....u dushi. :lol: :lol:
 
Јес кад се удруже са овима из ваше Ужичке...брате чини ми се да је мурија долазила сваких недељу дана...:lol:

...невезано за тему...сад сам се сетио једног лика који је дркао на часовима....и то увек на српском...:lol: ...ужас јбт...
 
Moje dve škole su bile "fina" i fina...
Prvo ova koja je bila fina. Svi su bili kulturni , samo što se dečaci povremeno opuste pa su znali da uhvate neku a da ona ne želi, ali retko....

Branili smo ih ....
A vaćarenje je bilo nešto lepo i poželjno. Retko kad neka nije htela posle šarmantnog smeuljenja i zadirkivanja da se malo opusti , naravno diskretno od ostalih devojaka...
Bio sam jedanput prijavljen i to onda kad zbog nekog posla nisam hteo da vaćarim moje dve devojčice ispred mene, koje su volele da se često "golicamo".
Tako sam na delu video , ne padaš kad si kriv, već baš kad si prav....
Naravno ostale su moje i ja njihov...jedna prijava i pozivanje roditelja i 2 iz vladanja ne mogu da promene tinejdžersko poštovanje i vernost....

A sad ona "fina" škola...E tu su svi bili nedodirivi, ženske nikad nisu bile uhvaćene , ni vaćarene.
Muškarci grubijani, sve prepuno lukavstava i podmetanja, ženska je glumila da sam joj iščašio ruku i da je naprsla zato što joj nisam dao da me krvnički grebe zbog usmene šale o nečem jako nebitnom.
Sve prepuno zavisti i isterivanja pravde....

Mislim da mnogo zavisi od razrednog , ali i od škole....
U prvoj je razredni bio opasan , ali je pustao da se deca ispolje, pa makar bilo i malih nezgoda...
Drugi je bio ono što djaci i deca zovu pi.... od čoveka, tj . kulturan, čak i dobronameran, ali u očima ogroman strah....prema odraslima...

Moje prvo odelenje je bilo poznato po uhvaćenim gurkanjima zvanim tučama, ali to tuče nisu bile,možda samo jedna, dok je moja druga škola bila zvanično bez tuča, ali sam morao 5 puta da se tučem samo u toku te jedne godine...i to sve prave tuče....

Ali nikada nije bilo bulling, tj školskog nasilja, da postoje grupe ili pojedinci koji vrše nasilje...
Ali nismo bili ni sebični , pa da kad me neko ne dira , pravim se slep i gluv...
Ipak smo mi bili fina deca....poštovali smo se....i nismo bili učeni da se ističemo nad drugima rečima, već rezultatima....
 
Pored moje srednje skole u istom dvoristu su bile jos 3 skole...u jednoj od tih...ova jedna budala se pobio sa nekim likom,dobio batine i otisao kuci doneo utoku i pucao...ubio je direktora.
Covek ni kriv ni duzan izasao da smiri situaciju. Ovaj pucao,pogodio ga u preponu...i covek je iskrvario za par minuta.
I ovo sto Ljuba pomenu...dosta njih koje sam znao iz osnovne posebno...su po zatvorima koje kude ili su shaneri...itd. A jedan je bogami i politicki avanzovao.He!
Balvan do balvana.
 
back to sqllllllllllllllllllll...u klupe kalupe...
mi smo imali jednu ulizicu...svi su je mrzeli...a da je upoznala boga dala bi mu kompliment kako mu je brada divna...il su mu pipci sjajni...
prikaz sotone ima rogove...i kopita...rep
bog je bradonja?????????...
hhaaaa too much magichne...krpe
Pa da me uhvati-glavu bi muuuu muuu mu mu muuuuu!
lol male lobotomije...fantastichno...
nashe telo je nash hram!...a da se pomolimo???...sami sebi?...masturbacija je kad se molish za druge?...
yeben je zhivot brate...bili smo u gradu znash kako smo se mechkali brate za desetq yebote...gledali neke ribe jedna imala pirsing na pupq brate ne bi verovo..
mi smo igrali skok shuta po macole...
jedna se udala video sam je sa muzhjakom...ima usne ko batu crnci..usna joj od brade do nosa...plava kosa...ashov i - u teme...
resheno je - qpujem rolnu i vratjam se pecanju..
it's so simple to look at every little thing i do wrong
it's so simple to overlook every little thing i do right
i think too much i feed too much im gone too much
i skate too much i snore too much im blowin too much,
i ate too much im way too much too stuck up

you're probably right this time
but i dont want to listen
you're probably this time
but i dont even care

i dream too much i think too much i step too much
those things too much
i am too much im pissed too muchi need too muchi kinda want to throw!!
postoji neshto veliko neshto shto prozhima...
jer da ne postoji..
u moje vreme nije bilo tako...u mom vremenu nistha nije ovako?...
 

Back
Top