AVATAR

Ja sam gledao film sa Cam snimka, sa mnogo osoba u sobi, jos mi je sestra bila trudna pa smo morali da je nadgledamo,verovatno bi imao bolje misljenje o filmu kad bi pogledao film kvaliteta 720p ili 1080...jer to jedino i izvlaci ovaj film EFEKTI....
A film mi nije los. samo je dosta precenjen....
 
Ja sam gledao film sa Cam snimka, sa mnogo osoba u sobi, jos mi je sestra bila trudna pa smo morali da je nadgledamo,verovatno bi imao bolje misljenje o filmu kad bi pogledao film kvaliteta 720p ili 1080...jer to jedino i izvlaci ovaj film EFEKTI....
A film mi nije los. samo je dosta precenjen....

samo ga ti skini (boljeg kbvaliteta), odgledaj na samo i odusevices se!!! samo mi zao sto ga nisam gledao u bioskopu u 3D-u...
 

Naprotiv. Bio bi to nedostatek ambicije.

Ja sam gledao film sa Cam snimka, sa mnogo osoba u sobi, jos mi je sestra bila trudna pa smo morali da je nadgledamo,verovatno bi imao bolje misljenje o filmu kad bi pogledao film kvaliteta 720p ili 1080...jer to jedino i izvlaci ovaj film EFEKTI....
A film mi nije los. samo je dosta precenjen....

Bas tako.
Ako odgledas dobar film, rezolucija nema preteran znacaj.
Avatar je katastrofa bez rezolucije jer mu oduzmes supstancu i ostane samo mali % suve materije.
 
Gledala sam film u Koloseju u TC Usce i bilo je mutno! Kada sam uspela nekako da fokusiram sliku, gledala sam bas to - animaciju i efekte jer je prica skroz slaba, predvidljiva i sladunjava. Amerkanci (opet) spasavaju svet. Glavnu ulogu bolje da su dali Brusu Vilisu, bilo bi efektnije. Jedino Sigurni Viver :worth:
 
Gledala sam film u Koloseju u TC Usce i bilo je mutno! Kada sam uspela nekako da fokusiram sliku, gledala sam bas to - animaciju i efekte jer je prica skroz slaba, predvidljiva i sladunjava. Amerkanci (opet) spasavaju svet. Glavnu ulogu bolje da su dali Brusu Vilisu, bilo bi efektnije. Jedino Sigurni Viver :worth:

šta ti zapravo očekuješ od jednog velikog bioskopskog filma?
 
avatar je najbolji film na svetu u istoriji to je ekstra ali si ti super care brate avatar svaka čast brate stiven sigal kralj ****** koji je avatar film ja kad sam ga video juče sam ga video ja sam ga video to je takva filmčina brate ****** film je ekstra carevski čoveče super je avatar mnogo je kul i sve to ali je avatar ipak avatar ***** avatar koj ***** baš je ekstra i fatanstično film snimljen bravo stiven sigal još jednom smrt to je avatar baš je kul i naj bolji je film na svešću


ovo ja nisam pisao nego mi neko upao u profil
 
Skinuo sam Avatar 1080p bluray x264-AMIABLE velicine 10 GB,slika je perfektna ali imam jedan problem, slika se koci po par sekundi i tako ceo film.Probao sam da ga gledam preko BS playera, MV2 playera i jos nekih i uvek isti problem.U komentarima na Pirate Bay tamo gde sam ga skinuo nisam video da se neko zali na takav problem.Da li neko zna sta bi moglo biti u pitanju?
 
Koja konfiguracija je u pitanju? MV2 player, zezas se? Probaj SPlayer ili MPCHC, prije instalacije ovih deinstaliraj sve player-e koje imas
 
Skinuo sam Avatar 1080p bluray x264-AMIABLE velicine 10 GB,slika je perfektna ali imam jedan problem, slika se koci po par sekundi i tako ceo film.Probao sam da ga gledam preko BS playera, MV2 playera i jos nekih i uvek isti problem.U komentarima na Pirate Bay tamo gde sam ga skinuo nisam video da se neko zali na takav problem.Da li neko zna sta bi moglo biti u pitanju?

Km player..nema kocenja..buraz skidao si 12gb :eek:
 
Nema dileme da je film prijatan za oko, po meni je ok zabava za klince, ali mu originalnost nije jača strana... Priča je već viđena u bezbroj Diznijevih crtaća, tipa Ferngali i Atlantida.
 
svi mi imamo razlicite ukuse nekome se dopada a nekome ne,delovi filma lice na neke druge filmove ili se nama cini posto smo pretpostavljam svi veliki filmofili tako da je danas tesko naci film koji ima u sebi nesto sto vec nije vidjeno,iskreno AVATAR je solidan film.
 
Nakon nekoliko mjeseci rada na filmu, usavršavajući ga i dopunjujući izbačenim materijalom, u procesu koji je koštao više od milion američkih dolara, Džejms Kameron je konačno završio naknadnu doradu Avatara (prethodno zbrzajući film pred premijeru).

 

Back
Top