Autosugestija

Verovatno covek moze autosugestijom da ubedi sebe u neke stvari ali srce ne mozes da lazes?Po nekim teorijama podsves ti kroz prizmu sna dostavlja sliku tvojih najdubljih emocija koje su svesno potisnute,tako da bih tvoj san protumacio tako da ti jos sa sobom nisi raskrstila da li jos prema njemu gajis neke emocije a svesno to ne zelis da prihvatis jer te je verovatno povredio i ponos ti ne dozvoljava da to priznas sebi.
 
Jeste,sve je u glavi..zavisi kako sam sebi neshto definishesh jer objektivne istine nema u tim"emotivnim pitanjima".Pravo je pitanje da li je svaka zaljubljenost/ljubav nesvesna autosugestija?Ali to je vetj smarachina bla bla psiholoshko filzofiranje.Mislim da su pitanja pogreshno postavljena,ne mozesh svesno u nekoga da se zaljubish/ga zaboravish...whatever...a to shto opisujesh kao da ga ne znash samo je mehanizam...tvoj lichni nachin na koji sama sebi stavljash do znanja da mozesh da idesh dalje...ili to ili se samoobmanjujesh jer ti tako lakshe.:lol:

I kad nece da se digne, sve je u glavi, nema tu neke tehnike.
 
Mislim da sam se uvek zaljubljivala na silu, tj. samu sebe sam pozurivala, nagovarala itd... Uvek je bilo fazonu-pa moglo bi, ajd, sta ima veze, ma svidja ti se, samo se glupiras, pa vidi ga, ok je... :|
I sve moje veze su, naravno, kratke... I tako... Njanjanja.... Odoh s teme, brisem, cao!
 
1. ne
2. ne
3. ne, ali desilo mi se obrnuto, sanjala sam jednom da mi je majkl dzekson ortak, i onda sam neko vreme kad bi ga videla na tv-u imala taj osecaj "vidi ga majki, kuca stara":)
 

Back
Top