Autopraona

Праона?

Какав је то израз?

LUL-PET1.jpg
 
Od kako sam kupio nov auto ukupno dva puta sam oprao, a to je u proseku jednom godisnje. Mada ja zivim u USA tako da mozda je do toga. Mozda je to neki subjektivni osecaj ali mi deluje da ovde ima dosta manje prasine i blata na putevima.
 
Ajde Egone bez traženja dlake u jajetu

odgovori

Прошли пут сам се, зимус, возио са једном френдицом. И она каже..дај да пробам твој ауто...седне у њега, одвезе се у ону самоуслужну перионицу затражи ми пар стотина динара, засуче рукаве и опере ми ауто док сам био у истом.
 
Zanima me koliko chesto perete svoj auto ?


Skoro polovina ljudi u braku ili vezi, posumnjaće da ih partner vara, a istraživanja pokazuju da su žene sklonije aferama i da se one u preljubu upuštaju pet, a muškarci šest godina nakon sklapanja braka. Osim toga, žene se ranije upuštaju u preljubu, najčešće s 37. godina, a muškarci pet godina kasnije, s 42 godine.


Zato i ne čudi što polovina posla privatnog detektiva Raja Rana iz američkog Konektikata uključuje špijuniranje nevernih partnera. Ipak, postoji jedna stvar koju rade, a koja mu olakšava posao, piše Daily Star.


Rej je otkrio da oko 40 odsto njegovog posla uključuje špijuniranje nevernih supružnika. Može biti dosadno, ali on kaže da je naučio da prepozna određene znakove kako bi predvideo sledeće poteze svojih meta.


Neverni muškarci često iznenada odluče da odu u auto perionicu. „Ako će momak pokupiti svoju ljubavnicu, želi čist auto“, rekao je Rej u podcastu Ian Bick-a.


„Čim neko ode u perionicu, pomislim ‘Ha ha, šta je sledeće?“, rekao je detektiv.

Pogledajte prilog 1520791
Odakle je ta reč u naslovu? U srpskom nije sigurno.
 

Back
Top